10 letních novinek na Netflixu s českými titulky

S přesností čínské ekonomiky, tempem zhruba 10 titulů za měsíc, rozšiřuje Netflix svojí nabídku s českou podporu. Za poslední měsíc a kousek přidal několik pěkných kousků, kde nechybí třeba životopisné drama Muž na laně, akční Vítejte v džungli nebo seriál Luke Cage.

Total Recall online
63%

Total Recall

2012   Total Recall 

Douglas Quad je stavební dělník, který si chce nechat implantovat vzpomínky na dokonalou dovolenou. Jenže během zákroku se objeví v paměti jeho druhé já - tajný špión, který má zachránit svět. Poté ho začnou všichni pronásledovat a jeho vlastní žena ho chce zabít. Je to sen nebo skutečnost?

BudoucnostKyberpunkMars

Proč to musíte vidět: I když znáte původním film s Arnoldem, najdete tu několik nových svěžích scén.

Viděl si už tento film? Přihlas se pro hodnocení a ukládání


The Choice online
65%

The Choice

2016   The Choice 

Na motivy romantického románu Nicholase Sparkse - dva mladí lidé, Travis a Gabby, se nejdříve potkají jako sousedi, aby spolu poté navázali vášnivý vztah, který bude muset projít mnoha zkouškami.


Romantické

Viděl si už tento film? Přihlas se pro hodnocení a ukládáníChef's Table online
87%

Chef's Table

2015   Chef's Table 

Pohled do kuchyně a pod ruce šesti nejslavnějších kuchařů světa. Jaké jsou jejich tajné recepty, triky, ale i životní příběhy, zásady a neřesti?

JídloDokumentární

Viděl si už tento film? Přihlas se pro hodnocení a ukládání


Rozum a cit online
77%

Rozum a cit

1995   Sense and Sensibility 

Romantické drama z prostředí viktoriánské Anglie. Po smrti otce a živitele rodiny, se musí vdova a její dvě dcery vystěhovat ze svého domu a postarat se samy o sebe. Hledají své místo ve společnosti a také lásku - zatímco starší (Emma Thompson) na to jde přes rozum, mladší (Kate Winslet) prahne po vášni a citech.


Podle knihyRomantické

Viděl si už tento film? Přihlas se pro hodnocení a ukládáníBláznivá školka online
55%

Bláznivá školka

2003   Daddy Day Care 

Dva muži, otctové od rodiny, jsou propuštěni z práce. Starost o děti je inspiruje k tomu, aby si založili domácí školku jako novou živnost.

Komedie

Viděl si už tento film? Přihlas se pro hodnocení a ukládání


Moje první láska online
68%

Moje první láska

1991   My Girl 

Mladá dívka na prahu puberty, je fascinovaná smrtí, přesto najde během letních prázdnin nečekanou radost ze života, když potká mladého sympatického kluka.


Viděl si už tento film? Přihlas se pro hodnocení a ukládání


Luke Cage online
88%

Luke Cage

2016   Marvel's Luke Cage 

Nepodařený experiment dal nespravedlivě obviněnému muži naději na útěk z vězení a také superschopnosti, které využije v boji proti zločinu.


Podle comicsuComicsComicsové

Luke Cage je v pořadí třetím seriálem (po Daredevilovi a Jessice Jones) z prostředí světa Marvelu, chystá se jejich společný seriál The Defenders.

Viděl si už tento film? Přihlas se pro hodnocení a ukládáníHotel Transylvánie online
71%

Hotel Transylvánie

2012   Hotel Transylvania 

Poslední, co Simon Van Helsing, nejmladší v řadě lovců monster, chce udělat, je zamilovat se do Drákulovy dcery Mavis. Po zjištění, že jsou přirození nepřátelé, se odsouzený pár pokouší přinést mír mezi válčící monstra a lidi.


UpířiAnimovanéDracula

Proč to musíte vidět: Roztomilá variace na Draculu, u kterého se vaše děti bát nebudou.

Viděl si už tento film? Přihlas se pro hodnocení a ukládáníMuž na laně online
74%

Muž na laně

2015   The Walk 

Drama natočené podle skutečné události z roku 1974, kdy francouzský provazochodec Philippe Petit přešel po laně bez jištění mezi nově dostavěnými budovami Světového obchodního centra.


Dle skutečnostiDramana inspiraci

Viděl si už tento film? Přihlas se pro hodnocení a ukládáníVítejte v džungli online
67%

Vítejte v džungli

2003   The Rundown 

Beck (The Rock) je ochoten použít jakékoliv prostředky, aby získal věc (pozdní platbu nebo vzácný prsten), pro kterou ho jeho klient poslal. Nikdy nevyhledává potíže a velmi nerad je dělá ostatním. Pro splnění svého posledního úkolu se musí vydat do amazonské džungle, kde musí využít všech svých schopností, aby se dokázal vypořádat s přidrzlým společníkem, tajemnou dívkou, psychopatickým tyranem, nadrženými opicemi, halucinogením ovocem, zákeřnými rebely, nebezpečným terénem či skrytými pastmi.


ParťáciAkční

Viděl si už tento film? Přihlas se pro hodnocení a ukládání
před 13 dny   Tipy na film   Tomáš Vyskočil

Líbil se ti tento článek? Nasdílej ho s přáteliKomentáře k článkuDalší články na podobné téma


VÍKENDOVÝ TIP: The Defenders

VÍKENDOVÝ TIP: The Defenders

včera   Tipy na film

Od včera už najdete na Netflixu všech osm dílů očekávané comicsové týmovky The Defenders, kde se spojují Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage a Iron Fist. Na víkend ideální porce a jestli to stihnete, může si na závěr dát za odměnu nový trailer na Punishera.30 nejlepších filmů na zlepšení nálady

30 nejlepších filmů na zlepšení nálady

před 2 dny   Tipy na film

Znáte to, když je vám fakt mizerně a nejradši ze všeho byste zalezli do postele. Na zlepšení nálady jsme vybrali ty nejlepší filmy - vzali jsme trochu romantiky, trochu komedie, trohu dobrodružství i trochu akce a hlavně vybrali spíše méně známé kousky.10 nejvíc hipsterských filmů na světě

10 nejvíc hipsterských filmů na světě

před 5 dny   Tipy na film

Pokud chcete nahlédnout do temného světa hipsterů opatrně z bezpečí domova, tak si nutně nemusíte pořizovat eko koloběžku nebo se stát pesco - veganem. Stačí si pustit těchto deset nejvíc hipsterkých snímků na světě. Protože nic nereflektuje život introvertních něžných trendy looserů jako subtilní poetické indie filmy.

Doporučte film

Doporuč mi film

Stačí se zaregistrovat či přihlásit přímo ze sociálních sítí, a my na základě tvých preferencí a tvých hodnocení vybereme v jednu chvíli jen jeden film.

TOPlist TOPlist TOPlist