67
Buchty a klobásy 100 20
Dle 31884 hlasů na IMDB

Buchty a klobásy

Buchty a klobásy onlineSausage Party

   US    83 minut

I jídlo, které si nosíme domů, má své pocity, touhy a přání. Když zjistí skutečnou pravdu o svém osudu (že je sníme), rozhodnout se společně utéct. Buchty a klobásy je první počítačový animák, který je v mnoha státech mládeži nepřístupný.
Buchty a klobásy obsazení


Buchty a klobásy online


Google Play

Původní znění + Český dabing  + České titulky  + SD
Přehrát
26. 12. 2016 11:00:09


Itunes

Původní znění + Český dabing  + České titulky  + HD + SD

3,99 (4,99)

Půjčit (v HD)
Přehrát
30. 12. 2016 19:15:51Buchty a klobásy recenze


Uložit na později Přihlásit


80
Tomáš Vyskočil ohodnotnil Buchty a klobásy
2016

To si takhle jednou Seth Rogen zahulil a řekl - natočím sprostej animák. Natočil - a je to skvělý. Ja zhulenej maximálně stěhoval trabanta.


70
Rimsy (Moviezone) ohodnotnil Buchty a klobásy
2016

Jeden z nejbizarnějších a nejsprostších animáků všech dob. Potřebujete vědět víc?


85
Petr Račko (TotalFilm) ohodnotnil Buchty a klobásy
2016

Takový film jsme tu už vážně dlouho neměli a byla by velká škoda, kdyby vám proklouzl mezi prsty. Těch pět procent je za odvahu. Ta se cení.


65
blesk (NaFilmu) ohodnotnil Buchty a klobásy
2016


50
Mirka Spáčilová (iDnes) ohodnotnil Buchty a klobásy
2016

Hlavní vtip animovaného filmu Buchty a klobásy tkví v tom, že je do patnácti let nepřístupný; mluví totiž hodně sprostě. A vlastně je to vtip jediný. S výjimkou originálního dovětku, kdy potraviny ze supermarketu vzbouřené proti údajným bohům, v nichž odhalí obyčejné žravé smrtelníky, zjistí ještě druhou krutou pravdu o svém údělu.


80
Mr. Hlad (Moviezone) ohodnotnil Buchty a klobásy
2016

Jídlo v supermarketu doufá, že si ho lidé odnesou domů a s jejich pomocí se dostanou do lepšího světa. Pravda je však úplně jiná a mnohem děsivější, jídlo čeká peklo a jediný, kdo to ví, je párek Frank. Jak však přesvědčit všechny ostatní, že pokud chtějí přežít, musí proti lidem bojovat? Buchty a klobásy je svižný animák, který je neskutečně vtipný a vulgární, ale zároveň stejně tak i chytrý. Skvělá zábava plná drsných fórů, překvapivých point a občas nečekaných ambicí. A rozhodně jed...


90
František Fuka (FFFilm) ohodnotnil Buchty a klobásy
2016

V hypermarketu Shopwell's začíná další běžný den. Dveře se otvírají, vcházejí první zákazníci, a všechny potraviny se s písní na rtech nemůžou dočkat, až budou vyvolené a "bohové" (tzn. zákazníci) je s sebou odvedou do Příštího světa, kde se nachází pravý ráj.


90
Honza Varga (Filmspot) ohodnotnil Buchty a klobásy

Buchty a klobásy jsou animovaným komediálním filmem, jehož hrdiny jsou obživlé potraviny a jiné zboží prodávané v supermarketu. A je to film NEPŘÍSTUPNÝ MLÁDEŽI. Fakt na něj ty děti neberte, pokud je nechcete vystavit stovkám sprostých slov, brutálnímu násilí, mrtvolám, výkalům, spermatu, drogám a sexu (pokud se za sex dá považovat vsunutí párku do rohlíku).


Podobné filmy jako Buchty a klobásy
TOPlist TOPlist