Buchty a klobásy

67%
67%
Buchty a klobásy 100 20

IMDB hodnocení

31884
Buchty a klobásy online

Sausage Party

   US    83 minut

I jídlo, které si nosíme domů, má své pocity, touhy a přání. Když zjistí skutečnou pravdu o svém osudu (že je sníme), rozhodnout se společně utéct. Buchty a klobásy je první počítačový animák, který je v mnoha státech mládeži nepřístupný.Jak se ti film líbil?


Přihlas se, abys mohl film hodnotit či ukládat

Líbil se mi
Nelíbil se mi
Uložit na později


Buchty a klobásy obsazení
Buchty a klobásy online


HBO

Původní znění + Český dabing  + České titulky  + HD + SD
Přehrát
4. 6. 2017 7:50:08


Itunes

Původní znění + Český dabing  + České titulky  + HD + SD
Přehrát
13. 6. 2017 23:45:06
Buchty a klobásy novinky


10 červnových novinek na HBO

10 červnových novinek na HBO

před 1 měsíci   TOP 10

Jack Reacher 2, Inferno nebo Mělčiny, to jsou premiérové hollywoodské trháky, které se objeví na HBO v červnu. A také nás čeká několik evropských filmů známých i z našich festivalů. Kromě toho pokračuje samozřejmě kultovní Twin Peaks nebo Bílá princezna, v nabídce bude také Terapie z Rumunska nebo Maďarska. Pomalu, ale jistě se také blíží nová řada Hra o trůny, proto si můžete dát na konci června ...10 nejlepších komedií roku 2016

10 nejlepších komedií roku 2016

2016   TOP 10

Které filmy nás letos nejvíce rozesmály či rozněžnily? Pomalu míříme do finále našich desítek a pro tentokrát jsme šáhli do žánru komedií a romantických příběhů.
Buchty a klobásy recenze 70
Rimsy (Moviezone) ohodnotnil Buchty a klobásy
2016

Jeden z nejbizarnějších a nejsprostších animáků všech dob. Potřebujete vědět víc?


 85
Petr Račko (TotalFilm) ohodnotnil Buchty a klobásy
2016

Takový film jsme tu už vážně dlouho neměli a byla by velká škoda, kdyby vám proklouzl mezi prsty. Těch pět procent je za odvahu. Ta se cení.


 65
blesk (NaFilmu) ohodnotnil Buchty a klobásy
2016


 50
Mirka Spáčilová (iDnes) ohodnotnil Buchty a klobásy
2016

Hlavní vtip animovaného filmu Buchty a klobásy tkví v tom, že je do patnácti let nepřístupný; mluví totiž hodně sprostě. A vlastně je to vtip jediný. S výjimkou originálního dovětku, kdy potraviny ze supermarketu vzbouřené proti údajným bohům, v nichž odhalí obyčejné žravé smrtelníky, zjistí ještě druhou krutou pravdu o svém údělu.


 80
Mr. Hlad (Moviezone) ohodnotnil Buchty a klobásy
2016

Jídlo v supermarketu doufá, že si ho lidé odnesou domů a s jejich pomocí se dostanou do lepšího světa. Pravda je však úplně jiná a mnohem děsivější, jídlo čeká peklo a jediný, kdo to ví, je párek Frank. Jak však přesvědčit všechny ostatní, že pokud chtějí přežít, musí proti lidem bojovat? Buchty a klobásy je svižný animák, který je neskutečně vtipný a vulgární, ale zároveň stejně tak i chytrý. Skvělá zábava plná drsných fórů, překvapivých point a občas nečekaných ambicí. A rozhodně jed...


 90
František Fuka (FFFilm) ohodnotnil Buchty a klobásy
2016

V hypermarketu Shopwell's začíná další běžný den. Dveře se otvírají, vcházejí první zákazníci, a všechny potraviny se s písní na rtech nemůžou dočkat, až budou vyvolené a "bohové" (tzn. zákazníci) je s sebou odvedou do Příštího světa, kde se nachází pravý ráj.


 90
Honza Varga (Filmspot) ohodnotnil Buchty a klobásy

Buchty a klobásy jsou animovaným komediálním filmem, jehož hrdiny jsou obživlé potraviny a jiné zboží prodávané v supermarketu. A je to film NEPŘÍSTUPNÝ MLÁDEŽI. Fakt na něj ty děti neberte, pokud je nechcete vystavit stovkám sprostých slov, brutálnímu násilí, mrtvolám, výkalům, spermatu, drogám a sexu (pokud se za sex dá považovat vsunutí párku do rohlíku).


 80
Tomáš Vyskočil ohodnotnil Buchty a klobásy
2016

To si takhle jednou Seth Rogen zahulil a řekl - natočím sprostej animák. Natočil - a je to skvělý. Ja zhulenej maximálně stěhoval trabanta.


Buchty a klobásy zajímavosti


30

náklady mil. $

141

tržby v mil. $


Podobné filmy jako Buchty a klobásy
TOPlist TOPlist