Jackie

69%
69%
Jackie 100 20

IMDB hodnocení

32662
Jackie online

Jackie

   US    91 minut

Co přesně se dělo po atentátu na JFK v roce 1963? Toto je pohled jeho ženy Jackie, která se musela vyrovnat s mnoha novými skutečnostmi.

Dle skutečnostiDrama

Jak se ti film líbil?


Přihlas se, abys mohl film hodnotit či ukládat

Líbil se mi
Nelíbil se mi
Uložit na později


Jackie obsazení
Jackie online


Aerovod

České titulky  + SD

60 Kč

Půjčit
Přehrát
1. 6. 2017 12:45:16


Alza

Původní znění + České titulky  + HD + SD

0 (59)

Půjčit (v HD)
Přehrát
3. 6. 2017 18:55:08


Banaxi

Původní znění + Český dabing  + České titulky  + SD

89 Kč

Půjčit
Přehrát
14. 6. 2017 12:05:09


O2TV

Původní znění + Český dabing  + České titulky  + SD

55 Kč

Půjčit
Přehrát
15. 6. 2017 10:45:08Jackie recenze 70
Dagmar Šimková (TotalFilm) ohodnotnil Jackie
před 4 měsíci

Co Larraín nedokázal vzbudit, je soucit se samotnou Kennedyovou. Divák se při vší toleranci dostane ve filmu k okamžikům, kdy bude pochybovat o cílevědomosti režiséra a bude mu připadat, že Natalie Portman přehrává a chybí jí trochu víc uvolněnosti. Jestli to tak je nebo ne, ví jen ona a režisér. Každopádně film si vysloužil nominaci na Oscara v kategorii nejlepší herečka, hudba a kostýmy Uspěl i v rámci nominací na Zlaté glóby a BAFTA.


 30
Mr. Hlad (Moviezone) ohodnotnil Jackie
před 4 měsíci

Jackie Kennedyové umřel manžel. A tak je smutná. A o tom to celé je, o jedné paní, která je smutná, a tak se smutně tváří. Natalie Portman se sice snažila okoukat gesta i hlas bývalé první dámy a dává do své role všechno, je to ale k ničemu, když je tou rolí naprosto nezajímavá a vlastně dost otravná dáma, kolem níž všichni chodí po špičkách, aby se mohla v klidu trápit. Neskutečně nudný a otravný film.


 60
Honza Varga (Filmspot) ohodnotnil Jackie
před 4 měsíci

Drama Jackie se sice věnuje životu první dámy Jackie Kennedy, ale téměř výhradně jen krátkému období mezi atentátem na jejího manžela a jeho pohřbem. Výjimku tvoří pár scén odehrávajících se během jejího působení v Bílém domě a také několik dní po pohřbu, kdy Jackie dává v soukromí exkluzivní rozhovor nějakému novináři, čímž je celý film orámován.


 
Jan Gregor (Aktualne) ohodnotnil Jackie
před 4 měsíci

Filmový portrét Jackie Kennedyové v podání Natalie Portmanové nahlíží do zákulisí Bílého domu po atentátu na 35. prezidenta USA.


 55
Mirka Spáčilová (iDnes) ohodnotnil Jackie
před 5 měsíci

Příběh americké první dámy Jacqueline Kennedyové nazvaný prostě Jackie má tři nominace na Oscara. Včetně výkonu Natalie Portmanové v titulní roli, což je jedna z mála opravdu silných stránek vyumělkovaného melodramatu.


 70
František Fuka (FFFilm) ohodnotnil Jackie

Natalie Portmanová se nám představí jako Jackie Kennedyová v životopisném filmu, který skáče tam a zpět, ale většina se ho odehrává ve dnech těsně po atentátu na Johna F. Kennedyho (a menší část o několik týdnů později, kdy to Jackie všechno vypráví reportérovi).


 
Robert Pavelka (Eurozpravy) ohodnotnil Jackie

Recenze - Pokud neustále opakujeme, že filmy mající v záhlaví poznámku "natočeno či inspirováno skutečnou událostí" vesele přibývají, ještě to neznamená, že všechny mají stejnou kvalitu. Právě jedním z takových příkladů je snímek Jackie.


Podobné filmy jako Jackie
TOPlist TOPlist