Komorná

80%
80%
Komorná 100 20

IMDB hodnocení

3598
Komorná online

The Handmaiden

   KOR    145 minut

Šlechtična Hideko žije v ústraní na venkovském panství se svým strýcem a poručníkem. Chlípný strýc vychovává Hideko přísnou rukou a čeká, až dospěje, aby si ji mohl vzít a zmocnit se jejího bohatství. V domě se však objevuje podvodník, který zosnuje příchod mladé komorné Sukhui ve skutečnosti chudé kapsářky, která mu má pomoci nebohou Hideko svést. Dobře promyšlený plán ale začíná hatit vášeň, která mezi dvěma dívkami zahoří. Brzy navíc přestává být jasné, kdo koho ve skutečnosti podvádí. Příběh bestselleru Zlodějka spisovatelky Sarah Waters do japonsko-korejských reálií 30. let 20. století převedl jeden z nejvýraznějších jihokorejských režisérů současnosti Park Chan-wook a vytvořil dynamický thriller plný zvratů prodchnutý podmanivou erotickou atmosférou.

SexRomantické

Jak se ti film líbil?


Přihlas se, abys mohl film hodnotit či ukládat

Líbil se mi
Nelíbil se mi
Uložit na později


Komorná obsazení
Komorná online


Aerovod

České titulky  + SD

60 Kč

Půjčit
Přehrát
24. 12. 2016 6:15:17


Alza

České titulky  + HD + SD

59 Kč

Půjčit
Přehrát
1. 1. 2017 21:45:04


Voyo

České titulky  + SD
Přehrát
13. 3. 2017 21:35:10Komorná recenze 70
Mirka Spáčilová (iDnes) ohodnotnil Komorná
2016

Erotická detektivka Komorná vstupuje do našich kin s doporučenou přístupností od patnácti let, vyžaduje však spíše zralost vnímání. Nenese totiž levnou lechtivost, nýbrž krásu.


 70
František Fuka (FFFilm) ohodnotnil Komorná
2016

Korejský kultovní režisér Chan-wook Park (Oldboy / Nebohá paní Pomsta) natočil další film, o kterém se dost dobře nedá psát bez masivních spoilerů.


 80
Honza Varga (Filmspot) ohodnotnil Komorná

Nový film jihokorejského režiséra Chan-wook Parka (natočený podle britského románu Zlodějka) je popisován jako erotický thriller, ale pravda je poněkud složitější. Jeho hrdinkou je korejská dívka Sukhui, která někdy ve třicátých letech dvacátého století přijíždí do Japonska dělat komornou pro bohatou šlechtičnu Hideko, která nikdy neopustila komnaty svého honosného panství, a o niž se po smrti její matky i tety stará její podivínský strýc.


 80
Rimsy (Moviezone) ohodnotnil Komorná

Výborná a zároveň osobitá adaptace promyšleného příběhu o trojúhelníku plném zrady a falše. Park potvrzuje pověst režiséra, jehož filmy prostě chcete vidět, i když vám východoasijský styl třeba moc neříká.


Podobné filmy jako Komorná
TOPlist TOPlist