Padesát odstínů šedi

42%
42%
Padesát odstínů šedi 100 20

IMDB hodnocení

187881
Padesát odstínů šedi online

Fifty Shades of Grey

   US    125 minut

Studentka literatury Anastasia (Dakota Johnson) je podle vlastních slov nezajímavá a nudná „šedá myš“ s nízkým sebevědomím, pravý opak tajemného podnikatele Christiana Greye (Jamie Dornan), kterého přišla vyzpovídat pro článek do studentského časopisu. Přestože se ji Grey svým chladným a odměřeným chováním snaží odradit, má ho plnou hlavu, což ještě prohloubí jejich opakovaná pracovní setkání. Bez ohledu na to, že ji varuje, jak je komplikovaný a ve zlověstných náznacích mluví o svém specifickém vkusu, není Anastasia jeho přitažlivosti schopná odolat. Ani Grey však není vůči téhle plaché dívce imunní a postupně ji začne otevírat dveře do své třinácté komnaty. Pokud do nich Anastasia vstoupí, pozná pravého Christiana Greye. Na posteli určené jen pro vyvolené zároveň pozná pravou Anastasii – své touhy, své vášně, svou živočišnost. Až z toho jde strach.

SexPodle knihyRomantickéFifty Shades of Grey

Jak se ti film líbil?


Přihlas se, abys mohl film hodnotit či ukládat

Líbil se mi
Nelíbil se mi
Uložit na později


Padesát odstínů šedi obsazení
Padesát odstínů šedi online


Google Play

Původní znění + Český dabing  + České titulky  + SD
Přehrát
1. 11. 2016 0:55:06


Itunes

Původní znění + Český dabing  + České titulky  + HD + SD
Přehrát
27. 12. 2015 4:00:12


O2TV

Původní znění + Český dabing  + SD

45 Kč

Půjčit
Přehrát
24. 6. 2017 6:20:08Padesát odstínů šedi recenze 10
Klára Kubíčková (iDnes) ohodnotnil Padesát odstínů šedi

Česká knihkupectví zaplavil úvodní díl románu E. L. Jamesové o sexu, který jako první v historii britského trhu pokořil milion stažení do čteček. S literaturou nemá moc společného, připomíná rubriku Tenkrát poprvé.


 35
Mirka Spáčilová (iDnes) ohodnotnil Padesát odstínů šedi

Film je odtajněn, dějiny kinematografie se neotřásly v základech, jen klíčová záhada Padesáti odstínů šedi trvá. Tedy proč se nahlouplá limonáda stala takovým hitem, že vyprodaná kina přidávají projekce. I u nás.


 30
Honza Varga (Filmspot) ohodnotnil Padesát odstínů šedi

Padesát odstínů šedi asi není třeba sáhodlouze představovat. Knižní trilogie se stala fenoménem a jedním z nejdiskutovanějších bestsellerů posledních let a nemenší ohlas nyní budí i filmová adaptace jejího prvního dílu, která měla už dávno před premiérou zajištěno, že vzhledem ke svému rozpočtu 40 milionů dolarů si s přehledem vydělá nejen na sebe, ale i na následující dvě pokračování, kterým se jistojistě v budoucnu nevyhneme.


 50
Tomáš Vyskočil ohodnotnil Padesát odstínů šedi
2015

Jako zadna slava to neni, ale uprimne videli jste Exodus nebo Jupiter Ascending? Nudny sracky se toci i pro chlapy.


Podobné filmy jako Padesát odstínů šedi
TOPlist TOPlist