Příběh služebnice

89%
89%
Příběh služebnice 100 20

IMDB hodnocení

2370
Příběh služebnice online

The Handmaid's Tale [Seriál]

Premiéra:    USA    50 minut    1 sezón    9 epizod

Adaptace klasického románu spisovatelky Margaret Atwoodové Příběh služebnice vypráví o životě v dystopickém Gileádu, totalitní společnosti na půdě někdejších Spojených států. Republika Gileád, která se potýká s ekologickými katastrofami a ztrátou lidské plodnosti, je ovládána zvráceným fundamentalistickým režimem, který militantně volá po "návratu k tradičním hodnotám". Jako jedna z mála žen, které jsou ještě plodné, je Offred (Elisabeth Mossová) Služebnicí v rodině Velitele. Ženy z této kasty jsou nuceny k sexuálnímu otroctví v rámci posledního zoufalého pokusu znovu zalidnit svět. V této děsivé společnosti musí Offred obezřetně manévrovat mezi Veliteli, jejich krutými Manželkami, hospodyněmi Martami i ostatními Služebnicemi – z nichž všech kdokoli může být špiónem Gileádu – a to s jediným cílem: přežít a najít dceru, která jí byla odebrána.

BudoucnostSci-fiDrama

Jak se ti film líbil?


Přihlas se, abys mohl film hodnotit či ukládat

Líbil se mi
Nelíbil se mi
Uložit na později


Příběh služebnice herci a herečky
Příběh služebnice online


HBO

Původní znění + Český dabing  + České titulky  + HD + SD
Přehrát
3. 5. 2017 8:26:34

Příběh služebnice trailer
Příběh služebnice novinky


10 květnových novinek na HBO

10 květnových novinek na HBO

před 3 měsíci   Tipy na film

Na českém HBO a HBOGO má premiéru v květnu hodně zajímavých filmů a seriálů. Vybrali jsme 5 filmů a 5 seriálů, které už jsou nebo velmi brzy budou online. Uniknout by vám kromě známých filmů neměla především premiéra televizního filmu Čaroděj ze země lží, dvojice převzatých seriálů Bílá princezna a Příběh služebnice a samozřejmě premiéra úplně nové řady kultovního seriálu Městečko Twin Peaks.
Příběh služebnice recenze 
Libor Nezbeda ohodnotnil Příběh služebnice
před 3 dny


 
Peter Jenis ohodnotnil Příběh služebnice
před 8 dny


 
Marciky Paciky ohodnotnil Příběh služebnice
před 2 měsíci


Anna Bílá (25fps) ohodnotnil Příběh služebnice
2018

Příběh služebnice (The Handmaid’s Tale) vyšel jakožto kniha autorky Margaret Atwood již v roce 1985, přesto děj velmi připomíná tendence současné trumpovské Ame...


Podobné Seriály jako Příběh služebnice
Doporučte film

Doporuč mi film

Stačí se zaregistrovat či přihlásit přímo ze sociálních sítí, a my na základě tvých preferencí a tvých hodnocení vybereme v jednu chvíli jen jeden film.

TOPlist TOPlist TOPlist