90
Pustina 100 20
Dle 0 hlasů na IMDB

Pustina

Pustina onlineWasteland [Seriál]

   CZ    50 minut

Když se starostka severočeské vesnice ocitne na vrcholu boje proti těžební společnosti nabízející vysoké odstupné výměnou za opuštění jejich domovů, její čtrnáctiletá dcera Míša zmizí.

Proč to musíte vidět: Hutná depresivní atmosféra, která vás pohltí.

ZmizeníKrimi


Pustina obsazení


Pustina online


HBO

Původní znění + Český dabing  + České titulky  + HD + SD
Přehrát
30. 10. 2016 11:02:50Pustina recenze


Uložit na později Přihlásit


100
Tomáš Vyskočil ohodnotnil Pustina
2016

První dva díly seriálu Pustina jsou geniální. GENIÁLNÍ. Ať to vydrží a bude to událost roku. Ani ne depka, jako hustá krimi.


100
Stanislav Šulc (E15) ohodnotnil Pustina
2016

Pustina přesahuje tuzemskou tvorbu tak výrazně, že jí lze odpustit několik drobných prohřešků (pro někoho příliš pozvolný a rozbíhavý start, pár stereotypních postav).


100
Alex Csorgo (TotalFilm) ohodnotnil Pustina
2016

Na Pustině funguje prostě úplně všechno. Nedochází k manýristickým momentům, zbytečné exhibici. Pro diváka, který má kvalitu opravdu rád, je tento počin doslova orgasmem. Včetně i zdánlivě nevýznamné drobnosti jakou je znělka, která je v každém díle znatelně jiná. I ta ilustruje maximální péči, kterou stanice Pustině věnovala. Dlouho jsem zvažoval, jestli si můžu dovolit v rámci zachování objektivity maximální hodnocení. Ale budu se řídit pocity. Protože i o těch Pustina je. Technicky ...


Aleš Borovan (Borovan) ohodnotnil Pustina
2016

Výrobní tým HBO Europe pod vedením Terezy Polachové a Antony Roota se vybičoval k mimořádnému výkonu. Televizní seriál Pustina, který se objeví na obrazovkách od 30. října, ze všeho nejvíce připomíná dobře sladěný orchestr, v němž se jednotliví hráči v dobrém předhánějí, kdo zahraje lépe. Tím se celkový dojem násobí, celé to však drží skvěle pohromadě.…


Martin Svoboda (Aktualne) ohodnotnil Pustina
2016

Od 30. října začne HBO vysílat dlouho očekávanou Pustinu, seriál situovaný do rozpadající se komunity obyvatel krušnohorské vesnice.


80
Marek Slovák (Filmserver) ohodnotnil Pustina
2016

Pustina je tak dobrá, i když ne výborná, že z ní Mirka Spáčilová odešla až po dvou dílech z promítnutých čtyř.


Matěj Senft (Edna) ohodnotnil Pustina
2016

Pustina se na první pohled jeví „jen“ jako dobrá fikční severská krimi. Když budeme ale dolovat hlouběji, zjistíme, že jde o přelomový seriálový počin se sociálním a společenským kontextem.


Darina Křivánková (Reflex) ohodnotnil Pustina
2016

Může mít člověk fantastický zážitek z ponurých, tísnivých, temných a depresivních příběhů? Může, když jsou natočené tak, že vás zhltnou po pár minutách a nepustí.


75
Mirka Spáčilová (iDnes) ohodnotnil Pustina

Osmidílná minisérie Pustina, která odstartovala na HBO, určitě patří k filmařsky nejlepším domácím seriálům současnosti. A také k těm nejdepresivnějším.


Podobné filmy jako Pustina
TOPlist TOPlist