79
Sully: Zázrak na řece Hudson 100 20
Dle 27973 hlasů na IMDB

Sully: Zázrak na řece Hudson

Sully: Zázrak na řece Hudson onlineSully

   US

Těsně po svém startu, musel kapitán Sullenberger přistat s letadlem nouzově na zamrzlé řece Hudson. Zachránil všechny cestující, přesto čelí vyšetřování. Nominace na Oscara za nejlepší střih zvuku.

Dle skutečnostiDrama


Sully: Zázrak na řece Hudson obsazení


Sully: Zázrak na řece Hudson online


Banaxi

Původní znění + Český dabing  + SD

59 Kč

Půjčit
Přehrát
28. 12. 2016 6:45:12


Google Play

Původní znění + Český dabing  + České titulky  + SD
Přehrát
10. 3. 2017 12:05:13


Itunes

Původní znění + Český dabing  + České titulky  + HD + SD

108 (135)

Půjčit (v HD)
Přehrát
16. 3. 2017 1:05:18


O2TV

SD

55 Kč

Půjčit
Přehrát
14. 2. 2017 15:35:07Sully: Zázrak na řece Hudson recenze


Uložit na později Přihlásit


80
Tomáš Vyskočil ohodnotnil Sully: Zázrak na řece Hudson
2016

Sullly jako film fajn. Poctive zivotopisne drama bez patosu. Zasadni pouceni: kdyz cestujete s Tomem Hanksem, vzdycky se neco posere


80
Marek Čech (AVmania) ohodnotnil Sully: Zázrak na řece Hudson
2016

Clint Eastwood má k ruce kvalitní ingredience. Skutečný příběh, jeho hlavní aktéra, oblíbenou knižní předlohu i Toma Hankse, který to neokázalé charakterní hrdinství umí skvěle prodat.


Aleš Borovan (Borovan) ohodnotnil Sully: Zázrak na řece Hudson
2016

Těžký úkol  pro filmaře - stejně jako v případě loňského Zemeckisova snímku Muž na laně (skutečná story přechodu na laně mezi newyorskými Dvojčaty) je příběh zázračného přistání kapitána "Sullyho" Sullnebergera s dopravním letadlem na řece Hudson v lednu 2009 dostatečně známý včetně šťastného konce. "Běžná" filmařina tady neobstojí, autoři pro zajímavé zpracování potřebují zvláštní klíč. V případě…


80
Honza Varga (Filmspot) ohodnotnil Sully: Zázrak na řece Hudson
2016

V lednu roku 2009 se pilotovi Chesleymu „Sullymu“ Sullenbergovi podařilo nemožné, tj. nouzově přistát s letadlem na řece Hudson a zachránit život všem 155 cestujícím, co byli na palubě, poté co krátce po opuštění letiště v New Yorku letadlo prolétlo hejnem divokých hus a přišlo o oba motory. Ojedinělou událost pak hrdinný kapitán popsal v autobiografické knize Sully: Zázrak na řece Hudson a stejný název nyní nese i tento film, který režíroval Clint Eas...


70
Rimsy (Moviezone) ohodnotnil Sully: Zázrak na řece Hudson
2016

Očekávané spojení Toma Hankse a Clinta Eastwooda přineslo ovoce v podobě příjemně plynoucího dramatu podle skutečné události. Bude se vám taky líbit?


80
lena (FandimeFilmu) ohodnotnil Sully: Zázrak na řece Hudson
2016


80
Mr. Hlad (Moviezone) ohodnotnil Sully: Zázrak na řece Hudson
2016

Chesley Sullenberger dokázal s letadlem s nefunkčními motory přistát na řece Hudson a zachránit všechny na palubě. Během vyšetřování se ale ukázalo, že situaci možná neřešil tak, jak by měl. Stane se z hrdiny oběť systému, nebo dovede bojovat až do konce? Clint Eastwood natočil vynikající drama, které táhne dopředu přesný výkon Toma Hankse, ale i absence zbytečných vedlejších dějových linek a díky tomu i rychlé tempo. Oscarové ambice má Sully právem.


70
Mirka Spáčilová (iDnes) ohodnotnil Sully: Zázrak na řece Hudson

Film o pilotovi, který přistáním na Hudsonu zachránil všech 155 lidí na palubě, mohl být akční, katastrofický, hysterický, heroický. Nic z toho naštěstí neplatí. Navzdory dokonalé rekonstrukci dramatických scén je komorní a hlavně dobrý.


Podobné filmy jako Sully: Zázrak na řece Hudson
TOPlist TOPlist