Toni Erdmann

83%
83%
Toni Erdmann 100 20

IMDB hodnocení

2752
Toni Erdmann online

Toni Erdmann

Premiéra:    Německo    162 minut

Stárnoucí otec se snaží znovu sblížit se svojí těžce pracující dcerou, začne se proto vydávat za kouče jejího šéfa v práci.

Komedie

Jak se ti film líbil?


Přihlas se, abys mohl film hodnotit či ukládat

Líbil se mi
Nelíbil se mi
Uložit na později


Toni Erdmann herci a herečky
Toni Erdmann online


Alza

České titulky  + HD + SD

0 (69)

Půjčit (v HD)
Přehrát
10. 5. 2017 0:50:08


O2TV

České titulky  + SD

45 Kč

Půjčit
Přehrát
15. 8. 2017 20:10:09
Toni Erdmann recenze 
Barbora Pelikánová ohodnotnil Toni Erdmann
před 14 dny


ČTK (Aktualne) ohodnotnil Toni Erdmann
2017

Americký herec Jack Nicholson se po sedmileté pauze vrátí na plátna kin v anglické verzi německého snímku Toni Erdmann. Informoval o tom server časopisu…


 10
Marek Čech (AVmania) ohodnotnil Toni Erdmann
2016

Komedie roku, v níž excentrický otec jako samozvaný terapeutický kouč shazuje masku sebeovládání své odcizené workoholické dcery.


 75
Mirka Spáčilová (iDnes) ohodnotnil Toni Erdmann
2016

Doslova do naha odhaluje německý film návrat chladné manažerky k lidskosti. Zaslouží se o to její otec Toni Erdmann, jenž dal nenápadnému dílu stejně neatraktivní titul. Přesto sbírá nejvyšší známky od diváků i kritiků a je považován za hlavního favorita bitvy o Oscara za nejlepší neanglicky mluvený film.


 80
Rimsy (Moviezone) ohodnotnil Toni Erdmann
2016

Překvapivě jedinečná komedie s neuchopitelným humorem a skvělým obsazením. V Cannes prošuměla, ve Varech nadchla a já ji mohu s čistým svědomím doporučit. Německo na svém komediálním vrcholu.


100
Honza Varga (Filmspot) ohodnotnil Toni Erdmann

Německý snímek Toni Erdmann získal na festivalu v Cannes pověst černého koně, neb byl i přes své výrazné kvality porotou jaksi opomenut a nezískal žádnou významnou cenu, ačkoli měl úžasné recenze i nadšené divácké ohlasy, pěly se na něj chvalozpěvy a jeho promítání bylo doprovázeno salvami smíchu i spontánními potlesky. Velmi podobné reakce film vzbudil i na festivalu ve Varech a nedávno na přehlídce Be2Can.


Toni Erdmann zajímavosti


1

tržby v mil. $


Podobné Filmy jako Toni Erdmann
Doporučte film

Doporuč mi film

Stačí se zaregistrovat či přihlásit přímo ze sociálních sítí, a my na základě tvých preferencí a tvých hodnocení vybereme v jednu chvíli jen jeden film.

TOPlist TOPlist TOPlist