Zakladatel

73%
73%
Zakladatel 100 20

IMDB hodnocení

2755
Zakladatel online

The Founder

   US    115 minut

Slavný řetězec rychlého občerstvení sice založili bratři McDonaldové, ale byl to Ray Kroc, který z něj udělal miliardové impérium.

PodnikáníDle skutečnostiDrama

Jak se ti film líbil?


Přihlas se, abys mohl film hodnotit či ukládat

Líbil se mi
Nelíbil se mi
Uložit na později


Zakladatel obsazení
Zakladatel online


Přehrát
26. 6. 2017 14:50:08


Itunes

Původní znění + Český dabing  + České titulky  + HD + SD
Přehrát
18. 6. 2017 14:10:12Zakladatel recenze 
Honza Varga (Filmspot) ohodnotnil Zakladatel
před 5 měsíci

Drama Zakladatel vypráví o muži jménem Ray Kroc (Michael Keaton), který se zasloužil o vybudování sítě restaurací McDonald´s do její současné podoby. A první, co asi každého napadne, je, že to bude pravděpodobně strašlivá propaganda McDonald´s. Ve skutečnosti je to ale asi stejná propaganda jako dokument Super Size Me, tudíž vám tento fastfoodový řetězec spíš znechutí.


 70
Rimsy (Moviezone) ohodnotnil Zakladatel
před 5 měsíci

Nadstandardně zpracovaná biografie, která na úspěšného podnikatele nahlíží z jiného, ne tolik lichotivého úhlu. Do výsledného šejku přimíchejte řemeslnou zručnost, fungující humor a skvělé herce a máte skutečně poctivé meníčko.


 70
Dagmar Šimková (TotalFilm) ohodnotnil Zakladatel
před 5 měsíci

Mantrou příběhu je toto: když něco chceš a dřeš na tom, tak to dokážeš! - Otázkou ale zůstává korektnost chování. Znepokojujícím poselstvím příběhu pro nás může být, že síla úspěchu pak všechny většinou všechny úvahy tohoto typu nakonec zašlape do země.


 60
František Fuka (FFFilm) ohodnotnil Zakladatel

Říká vám něco jméno "Raymond Kroc"? Pokud ho neznáte, znáte jistě aspoň jeho dílo, protože nebýt tohoto Američana (s českými kořeny), pravděpodobně bychom dnes u nás nemohli chodit do McDonald's.


 80
Tomáš Vyskočil ohodnotnil Zakladatel
před 5 měsíci

Misto motivacnich knizek o nicem jdete na film Zakladatel. Nejlepsi drama o zrodu miliardoveho byznysu od Social Network. Pecka!


Podobné filmy jako Zakladatel
TOPlist TOPlist