Zkáza krásou

Zkáza krásou online

Doomed Beauty [Dokument]

Premiéra:    Česko    90 minut

Lída Baarová. Herečka, pro kterou byla její krása největším darem i prokletím zároveň. Mladá a atraktivní dívka se rychle stala největší československou filmovou hvězdou a dokázala si podmanit i nejobávanější muže své doby. Vztah s ministrem říšské propagandy Josephem Goebbelsem z ní však obratem učinil národního nepřítele a symbol kolaborantství. Dokumentaristka Helena Třeštíková se s Baarovou setkala v jejím zahraničním exilu. Na sklonku hereččina života natočila otevřenou zpověď kdysi milované a následně zatracované hvězdy na pozadí unikátních materiálů z několika evropských filmových archivů i ukázek slavných rolí Lídy Baarové. Příběh sebedestruktivní lovestory s proporcemi antické tragédie je fatálně spjat s evropskými dějinami a ukazuje mimořádně upřímný portrét ženy, jíž na vrcholu kariéry ležel svět u nohou. O to monumentálnější byl pak její pád do zapomnění a samoty.Jak se ti film líbil?


Přihlas se, abys mohl film hodnotit či ukládat

Líbil se mi
Nelíbil se mi
Uložit na později

Zkáza krásou herci a herečky
Zkáza krásou online


Aerovod

České titulky  + SD

60 Kč

Půjčit
Přehrát
15. 8. 2017 21:05:14


Alza

Český dabing  + SD

55 Kč

Půjčit
Přehrát
10. 11. 2016 3:40:11


DaFilms

Původní znění + Český dabing  + Anglické titulky  + SD

1,99 (1,99)

Půjčit (v HD)
Přehrát
14. 11. 2016 0:05:08
Zkáza krásou recenze 60
Mirka Spáčilová (iDnes) ohodnotnil Zkáza krásou

Pod názvem Zkáza krásou jde do kin dokument, v němž herečka líčí svůj osud. Dva týdny před premiérou hrané Lídy Baarové připomíná, jak své kroky viděla sama hvě...


Podobné Dokumenty jako Zkáza krásou
Doporučte film

Doporuč mi film

Stačí se zaregistrovat či přihlásit přímo ze sociálních sítí, a my na základě tvých preferencí a tvých hodnocení vybereme v jednu chvíli jen jeden film.

TOPlist TOPlist TOPlist