John Lee Hancock

1956-12-15  (61 let)  

John Lee Hancock filmy


Zakladatel online
73%

Zakladatel

2017   The Founder 

Slavný řetězec rychlého občerstvení sice založili bratři McDonaldové, ale byl to Ray Kroc, který z něj udělal miliardové impérium.

PodnikáníDle skutečnostiDrama

Viděl si už tento film? Přihlas se pro hodnocení a ukládání


Zachraňte pana Bankse online
75%

Zachraňte pana Bankse

2013   Saving Mr. Banks 

Jak vznikal jeden z nejslavnějších dětských filmů Mary Poppins? Byl to především střet slavného, ale nekompromisního Walta Disneye a talentované, leč problematické spisovatelky P. L. Traversové.

PodnikáníDle skutečnostiDrama

Viděl si už tento film? Přihlas se pro hodnocení a ukládání


Zrození šampióna online
77%

Zrození šampióna

2009   The Blind Side 

Zrození šampióna je americký biografický sportovní dramatický film z roku 2009. Scénář napsal na základě knihy The Blind Side: Evolution of a Game Michaela Lewise John Lee Hancock, který film zároveň režíroval. Příběh sleduje Michaela Ohera v podání ...

Drama

Viděl si už tento film? Přihlas se pro hodnocení a ukládání


Hráč online
70%

Hráč

2002   The Rookie 

Jim Morris, středoškolský trenér baseballu si myslel, že to nejlepší v životě ho už potkalo. Na škole hrál docela slušně baseball, ale dřív než se dostal do velké soutěže, musel toho nechat, protože si zranil rameno. A teď trénuje mladé kluky. Nehraj...

Drama

Viděl si už tento film? Přihlas se pro hodnocení a ukládáníChceš vidět jen filmy, kde hraje či režíruje John Lee Hancock, a které si ještě neviděl? Registruj se, hodnoť nebo si ukládaj filmy a budeš si moci tuto kategorii přizpůsobit.Další herci a tvůrci (kteří jsou stejně staří jako John Lee Hancock)
TOPlist TOPlist