Robert Pavelka

Robert Pavelka recenze 65
Robert Pavelka (Eurozpravy) ohodnotnil Anthropoid
2016

Recenze - Atentát na říšského zastupitele Reinharda Heydricha se odehrál před bezmála třičtvrtě stoletím, ale pro filmové tvůrce zůstává nadále zajímavým tématem. A nejen pro tuzemské.


 70
Robert Pavelka (Eurozpravy) ohodnotnil Já, kocour

Recenze - Představte si, že jste v jednu chvíli někým, a za chvíli vaše duše vězí docela jinde. Není to šílenost, ale osud, který sem tam filmové postavy potkává. Nejnověji Kevina Spaceye.


Robert Pavelka (Eurozpravy) ohodnotnil Kameny bolesti

Recenze - Složitost lidských povah i vztahů jsou častým námětem filmů, pohybujících se na vlnách jejich pochopení, odmítání nebo dokonce zatracování. Nakolik jsou pravdivé nebo jenom ztvárněním fantazie autorů?


 60
Robert Pavelka (Eurozpravy) ohodnotnil Ozzy

Recenze - Pokud jste příznivci skupiny Black Sabbath nebo jejího někdejšího frontmana Ozzy Osbournea, nenechte se zmást. Tenhleten Ozzy je všetečný bígl a musí řešit docela jiné problémy.


 70
Robert Pavelka (Eurozpravy) ohodnotnil V pasti

Recenze - Natočit opravdu dobrý horor či thriller je kumšt, protože nároky diváka se zvyšují a vystačit pouze se šokujícími záběry je už dávno překonaná praxe. Proto se berou na pomoc i další žánry.
Doporučte film

Doporuč mi film

Stačí se zaregistrovat či přihlásit přímo ze sociálních sítí, a my na základě tvých preferencí a tvých hodnocení vybereme v jednu chvíli jen jeden film.

TOPlist TOPlist TOPlist