10 filmových novinek na rozpálený červnový víkend


Ačkoli letní počasí nabádá spíše k návštěvě koupaliště, občas neuškodí ani zavřít se doma s dobrou filmovou novinkou. Meteorologové navíc v půlce víkendu předpovídají vydatné deště a prudké ochlazení, a tak se nebojíme, že by vám následující desítka online novinek nepřišla vhod!


Deadwood

HBO (české titulky) (čeština)

Celovečerní film, který pokračuje 10 let poté, co skončil stejnojmenný westernový seriál.


Marie, královna skotská

Google Play (české titulky), iTunes (české titulky), Rakuten (české titulky)

Marie Stuartovna byla skotská královna a velká soupeřka Alžběty I v boji o anglický trůn. Poznejte její příběh před tím, než tragicky skončil na gilotině.


Úniková hra

Google Play (české titulky), iTunes (české titulky) (čeština), Kuki (čeština), Netflix (české titulky), Rakuten (české titulky) (čeština), Starmax (čeština), Voyo (české titulky) (čeština)

Šest cizích lidí se ocitne v neobvyklé, životu nebezpečné situaci a musí si společně poradit, jak se z ní dostat.


Pašerák

Google Play, HBO (české titulky) (čeština), iTunes (české titulky) (čeština), Netflix, Rakuten (české titulky) (čeština)

Bývalý válečný veterán je přistižen jak pašuje kokain v hodnotě 3 milóny dolarů pro mexický drogový kartel. Klasický Eastwood, který dokáže být za frajerského drsňáka i v pokročilém věku a nakládá i drogovým kartelům. Sympatický, poklidný film, který dokáže i napnout.


Čarodějovy hodiny

Google Play (čeština), iTunes (české titulky) (čeština), Netflix

Osiřelý mladík je poslán ke strýčkovi (Jack Black). Brzy pochopí, že strýček je čarodějem, a ocitá se ve světě kouzel. V něm se ale pohybují i představitelé zlých sil. Jako kouzelník, který vyrobil hodiny odtikávající čas do apokalypsy. A ty je nutné včas najít!


Ten pravý, ta pravá?

Google Play (české titulky), Netflix, O2TV (české titulky) (čeština), Starmax (české titulky)

Keanu Reeves a Winona Ryder spolu v legendárním filmu Dracula vytvořili příběh velké, upřímné a čisté lásky. V komedii Ten pravý, ta pravá? do sebe vrazí jako věčně nepříjemní a nabručení samotáři na svatbě, kam prostě museli. Omylem se dají do řeči už na letišti během cesty a hned zjistí, že mají vlastně hodně společného: nenávidí ženicha, nevěstu, svatby a ze všeho nejvíc začnou nenávidět sebe navzájem. Oba by chtěli být úplně jinde, nejlépe sami a hlavně se navzájem nikdy nevidět. Jejich sarkasmus je na akci plné šťastných lidí, kteří se chtějí bavit, postupně od všech ostatních izoluje, až si prostě zbydou a musí si začít povídat. A když si s někým povídáte a pijete u toho víno, může se nakonec stát cokoliv.


Vítejte v Marwenu

Google Play, Rakuten (české titulky) (čeština)

Poté, co prožil traumatizující událost, rozhodne se muž postavit na zahradě repliku města z II. světové války a začne v něm prožívat neuvěřitelné příhody.


Chvilky

Aerovod, DaFilms (čeština), iTunes (české titulky), My Prime (čeština), Netflix (české titulky) (čeština), Prima Videopůjčovna (čeština), Vodafone TV (české titulky) (čeština)

Anežka (Jenovéfa Boková) je mladá žena, která si přeje, aby vztah s její rodinou i partnery byl dobrý a klidný, a to i za tu cenu, že ona sama ustoupí a bude se vyhýbat případným nedorozuměním, sporům. Neuvědomuje si ale, že onen pomyslný klid je jen klidem před bouří, která musí dříve či později přijít. Film Chvilky vypráví příběh o základních situacích, vztazích a emocích, které potkávají každého člověka, jsou mu důvěrně blízké a známé. Vyprávějí o lásce, bolesti, oddanosti, ale také o naději, že člověk dokáže svá zranění přeměnit v sílu.


Vražda na jachtě

Netflix (české titulky) (čeština)

Newyorský policajt a jeho manželka zamíří na dlouho připravovanou evropskou dovolenou. Jejich pohoda se zvrtne, když se stanou na jachtě hlavními podezřelými z vraždy miliardáře.


Jsem matka

Netflix (české titulky)

Země byla zničena a v podzemí se skrývají poslední zbytky lidstva. Mladou dívku vychovává robotická matka, jejich speciální vztah naruší příchod podivného cizince.Petr Semecký
2019


Podobné články - 10 filmových novinek na rozpálený červnový víkend

Akce i smích! Netflix představuje 3 trailery na nejočekávanější hity jara

včera 0:00

Tak jak to jde? Všech 236 dílů Přátel bude od dubna na HBO s dabingem!

před 4 dny

HBO boduje! Nabízí Hobita v kinoverzích i rozšířeném vydání

před 4 dny

Komentáře

Přihlas se a napiš komentář