10 nejlepších nových seriálů, které můžete právě teď vidět na Netflixu


Stranger Things, Zaklínače, Sexuální výchovu a další klasiky Netflixu už máte nakoukané? Výtečně. Nyní můžete dohnat resty z posledních týdnů a měsíců. Ve spolupráci s Vodafone TV jsme pro vás připravili doporučení deseti nejlepších seriálových novinek, které jsou aktuálně na Netflixu!


Když se řekne Netflix, většina lidí si představí seriály jako Stranger Things, Zaklínač nebo Sexuální výchova. To už jsou dnes v podstatě klasiky, které viděl úplně každý. Stejně jako třeba Daredevila nebo Domek z karet. Pojďme se tedy dnes podívat na ty nejzajímavější a hlavně nejlepší velké seriálové novinky, které Netflix uvedl v poslední době. A ano, Dámský gambit jsme si prostě odpustit nemohli. Pokud jste tuhle šachovou pecku s uhrančivými kukadly Anyi Taylor-Joy stále neviděli, kde jste proboha poslední týdny byli? Pod kamenem? Alou k obrazovkám!

Tento článek vám přinášíme ve spolupráci se službou Vodafone TV, kterou si můžete pořídit již od 150 Kč měsíčně a nyní od ní Netflix dostáváte jako dárek na 3 měsíce!

Evropské kmeny

Netflix (titulky)

Tři sourozenci se v roce 2070 rozhodnou změnit osud Evropy, která se po globální katastrofě rozpadla na spoustu malých státečků soupeřících o nadvládu. Tvůrci fenomenálního sci-fi seriálu Dark jsou zpět, což z jejich novinky dělá diváckou povinnost.


Cesta svatojánských mušek

Netflix (titulky)

Kate a Tully jsou od dětství nejlepší kamarádky, přátelí se desítky let a překonaly spolu spoustu životních zkoušek. Možná je ale navždy rozdělí zrada.


Winx Saga: Osud

Netflix (titulky) (čeština)

Víly se učí ovládat svoje magické schopnosti a řeší u toho trable s láskou, bojují mezi sebou a musí si také dávat pozor na životu nebezpečné příšery. Winx Saga je nový očekávaný fantasy seriál Netflixu, který má vyplnit místo do příchodu druhé řady Zaklínače.


Lupin

Netflix (titulky)

Klasický francouzský příběh o zloději gentlemanovi a mistru převleků jménem Arséne Lupin v moderním pojetí. Lupin je zábavná a dynamická kriminální série, která má charisma rovné hlavnímu protagonistovi v podání Omara Sy.


Cobra Kai

Netflix (titulky), Youtube Red

30 let poté, co se Danielovi podařilo s pomocí pana Miyagiho porazit svého středoškolského tyrana Johnnyho, jejich příběh pokračuje. V nové době, která už nepřeje akčním hrdinům a hodnoty z mládí jsou najednou relativní. Pokračování legendárního Karate Kida, které patří mezi nejlepší seriály posledních let. Pocta smíšená s plnokrevným dramatem a skvělou akcí. Nyní s čerstvou 3. řadou!


Monarca

Netflix (titulky)

Ana Maria se po 20 letech vrací do Mexika, aby převzala vedení rodinného impéria na tequilu. To je ale ohrožené korupcí a tajemstvími.


Bridgertonovi

Netflix (titulky) (čeština)

Seriál inspirovaný knižním best-sellerem sleduje osudy členů zámožné rodiny Bridgertonových, kteří touží po lásce.


Sladký domove!

Netflix (titulky)

Lidé se mění v krvelačná monstra a rozsévají zkázu. Zoufalý teenager a jeho sousedi z vedlejšího bytu bojují o přežití a snaží se při tom zůstat lidmi. Jihokorejci to se zombíky v posledních letech hodně umí a ani jejich novinka pro Netflix není výjimkou.


Alice in Borderland

Netflix (titulky)

Mladík posedlý hraním videoher se společně se dvěma kamarády ocitne ve zvláštní verzi Tokia, kde všichni musí hrát nebezpečné hry o přežití. Alice in Borderland je nový seriál Netflixu, který nešetří akcí, skvělou choreografií a chytrým scénářem. Chybí vám Hunger Games? Tady máte japonskou alternativu.


Dámský gambit

Netflix (titulky)

V kentuckém sirotčinci se v 50. letech minulého století odehrává příběh mladé dívky, která bojuje se závislostí a objeví v sobě mimořádný šachový talent. Nádherně natočené dobové drama, které je ale primárně detailní charakterovou studií s fantastickou Anyou Taylor-Joy v hlavní roli.


Všechny uvedené seriály najdete na Netflixu. Ten si nyní můžete snadno předplatit skrze službu Vodafone TV, která Netflix nabízí na 3 měsíce jako dárek.

Placená spolupráce


Petr Semecký
před 2 měsíci


Podobné články - 10 nejlepších nových seriálů, které můžete právě teď vidět na Netflixu

10 nejlepších letošních filmů, které se zatím objevily na Netflixu

před 3 hodinami

13 filmových a seriálových novinek na Netflixu s českým dabingem

včera 11:00

10 skvělých novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu

před 3 dny

Komentáře

Přihlas se a napiš komentář