10 novinek, které musíte vidět o posledním říjnovém víkendu


Nemáte žádné plány na víkend? Pohodlně se usaďte a nechte se inspirovat našimi pravidelnými tipy na to nejzajímavější, co aktuálně nabízí streamovací služby. Je libo dvojitou dávku životem vyhořelého Paula Rudda? Vize budoucnosti se zombies či superhrdiny? Či něco rodinného? Pro každého je tu něco.


Žít se sebou

Netflix (české titulky) (čeština)

Miles trpí vyhořením, rozhodne se tedy podstoupit zvláštní proceduru v místních lázních, aby zlepšil svůj život. Další den se ale probudí se zjištěním, že byl nahrazen lepší verzí sebe sama.


Nad ránem

Netflix (české titulky) (čeština)

Flákač žijící v postapokalyptickém Los Angeles se snaží žít, jak to jen jde. A během toho si také najít holku svých snů. Klacky pod nohy mu však hází skupiny přeživších gangů a stvůry bez mozku.


Rány

Netflix (české titulky) (čeština)

Když barman z New Orleans nalezne ztracený telefon, začne dostávat podivné vzkazy, které vyústí v boj o jeho zdravý rozum.


Psí poslání 2

Google Play (čeština), Netflix (české titulky), O2TV (české titulky) (čeština)

Pokračování dojemného psího dramatu Psí poslání.


Tajný život mazlíčků 2

Google Play (české titulky), iTunes (české titulky) (čeština), Rakuten (české titulky) (čeština)

Pokračování úspěšného animovaného filmu o životě domácích mazlíčků a jejich dobrodružstvích, které zažívají, když je necháte celý den doma o samotě.


Watchmen

HBO (české titulky) (čeština)

Seriál navazuje na příběhy legendární komiksové série Watchmen, kterou mají na svědomí Alex Moore a Dave Gibbons. Sledujeme v něm příběhy ze současné Ameriky, která zanevřela na maskované strážce a brojí proti nim na všech frontách. Co když ale maskovaní strážci představují jedinou šanci proti nečekané hrozbě?


Velké dobrodružství Čtyřlístku

iTunes (české titulky) (čeština), Kuki (čeština), O2TV (čeština), Vodafone TV (české titulky) (čeština), Voyo (české titulky) (čeština)

Povídkový animovaný film na motivy populárního českého komiksu pro děti.


Skleněný pokoj

Google Play (čeština), iTunes (české titulky) (čeština), O2TV (čeština), Voyo (české titulky) (čeština)

Milostný příběh mezi dvěma ženami, odehrávající se v ikonistickém modernistickém domě, postaveném Ludwigem Miese van der Rohe v Československu – Vile Tugendhat.


#martyisdead

MALL TV

Patnáctiletý Marty měl celý život před sebou. Teď je ale mrtvý. Zbyla po něm jen série mrazivých videí, které natáčel krátce před svou smrtí. Truchlící otec skládá dohromady střípky Martyho online života, aby odhalil okolnosti jeho tragického konce.



Petr Semecký
2019


Podobné články - 10 novinek, které musíte vidět o posledním říjnovém víkendu

10 nejsledovanějších seriálů na Netflixu současnosti

před 1 hodinami

10 nejočekávanějších březnových novinek (nejen) na Netflixu

včera 0:00

10 novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o tomto víkendu

před 3 dny

Komentáře

Přihlas se a napiš komentář


 

Vyber film