10 novinek (nejen) na Netflixu, které byste měli dohnat o deštivém víkendu


Vypadá to, že zatímco zemědělci budou mít o víkendu důvod k radosti, my budeme zalezlí leda doma na zadku. Chystá se totiž déšť. Ale co si budeme povídat, to není nic, co by nás trápilo. Jako každý týden totiž na Netflix a další služby dorazila řada novinek a ty se samy nenakoukají!


Konec zločinu v Americe

Netflix (české titulky)

V nepříliš vzdálené budoucnosti se americká vláda rozhodne zabránit zločinu unikátním způsobem. Místo navýšením počtů policistů se rozhodne, že kriminalitu a terorismus potlačí speciálním signálem, který dokáže zablokovat lidskou touhu po porušení zákona.


Proč? 13x proto

Netflix (české titulky) (čeština)

Poté co mladá dívka na střední škole spáchá sebevraždu, prostřednictvím jejího spolužáka se dozvíme, co jí k tomu vedlo. Dramatická pecka, která minimálně v prvních dvou řadách uměla zasáhnout zpracováním témat šikany, znásilnění či sebevraždy. Nová čtvrtá řada je poslední.


Kazišuci

Google Play (české titulky), iTunes (české titulky) (čeština), Rakuten (české titulky) (čeština)

Trojice otců se rozhodne, že jejich tři dcery, které právě míří na maturitní ples, nebudou mít za žádnou cenu ten večer s nikým sex. Hrubozrná komediální pecka, která kombinuje sprosťárny a rodinné hodnoty. Ideální pro každého moderního rodiče a jeho potomka. John Cena vládne.


Jsem Ali

iTunes, Netflix (české titulky), Rakuten

Detailní a strhující pohled na muže, který se stal legendou – jak jsme ho dosud nikdy neviděli.Snímek 'Jsem Ali' využil exkluzivního a bezprecedentního přístupu do Aliho osobního archivu 'audiožurnálů' a zkombinoval ho s působivými rozhovory a výpověďmi členů nejužší rodiny a nejbližších přátel, včetně Aliho dcer, syna, bývalé manželky a bratra, stejně jako legend boxerské komunity Mikea Tysona, George Foremana a Genea Kilroye.Prožijte neobyčejný příběh bojovníka, milence, bratra a otce poprvé pohledem těch nejbližších.


Venom

Google Play (české titulky), Kuki (čeština), O2TV (české titulky) (čeština), Prima Videopůjčovna (čeština), Rakuten (české titulky), Starmax (čeština)

Novinář Eddie Brock je na stopě konspirace v mocné korporaci. Při pátrání v laboratoři ho napadne mimozemský symbiont - Venom, který ho postupně ovládne. Není to tak svižné a zábavné jako Avengers ani tak drsné jako Deadpool, ale mladí komiksoví fandové zklamáni nebudou.


Stopaři

HBO (české titulky) (čeština)

V této minisérii z Jižní Afriky se prolínají tři příběhové linie plné organizovaného zločinu, pašovaných diamantů, CIA i mezinárodního teroristické spiknutí.


Dear...

Apple TV Plus (české titulky)

Nápaditě zpracovaný dokumentární seriál, který se zaměřuje na ikonické osobnosti společenského života skrze vyprávění z dopisů lidí, kteří byli jejich tvorbou ovlivněni.


Cesta zpátky

Google Play (české titulky), Rakuten (české titulky)

Jack Cunningham (Ben Affleck) byl ve své době nejlepším hráčem basketbalu na střední škole. O roky později propadl alkoholu a jeho závislost ho stála manželství. Zvládne se vypořádat s démony minulosti a trénovat tým školy, kde kdysi sám hrál? Velký herecký comeback Bena Afflecka po návratu z protialkoholní léčebny. Režíruje tvůrce geniálního Warriora, takže drama šlape na plné obrátky.


Gentlemani

Aerovod, Google Play (české titulky) (čeština), iTunes (české titulky) (čeština), Netflix (české titulky), O2TV (české titulky) (čeština), Prima Videopůjčovna (čeština)

Režisér Guy Ritchie se vrací ke svému milovanému gangsterskému žánru a představuje příběh vládce britského drogového impéria, který se snaží impérium prodat miliardářům z Oklahomy. Guy Ritchie je tu přesně ve svém živlu, tj. v ukecané a nesmírně vtipné a nápadité gangsterce s širokým spektrem charismatických postaviček. Jeden z nejlepších filmů roku.


Amnestie

Aerovod, DaFilms, Google Play, iTunes, Kuki (čeština), My Prime (čeština), O2TV, Starmax (čeština), Voyo (české titulky) (čeština)

Sametová revoluce v roce 1989 přinesla většině lidí svobodu, někomu ale přinesla i problémy, a někomu jinému zase příležitost a kariéru. Z bývalých prominentů se stávají vězni, z bývalých disidentů a vězňů se přes noc stávají politici a lidé s vlivem. Už za socialismu se začíná odvíjet příběh, který revoluce zrychlí a který vyvrcholí během krvavých událostí největší vězeňské vzpoury u nás. Rozsáhlé amnestie prezidenta Václava Havla ze zimy 1990 se řady těžkých zločinců v leopoldovské věznici netýkaly. Ti se proto vzbouřili a na téměř dva týdny celou věznici obsadili. Oblast věznice se změnila na válečnou zónu a ukončit ji musela až policie a speciální jednotky s využitím vojenské techniky. Nesmlouvavý a tvrdý zásah část veřejnosti ocenila, jiná část poukazovala na jeho přílišnou brutalitu. Emotivní thriller Amnestie o manipulaci, násilí a zradě přináší na plátna největší vzpouru ve vězeňské historii Československa. A spolu s ní i příběh tří párů, jejichž životy se prolínají na pozadí obrovských a rychlých revolučních změn v roce 1989.Petr Semecký
2020


Podobné články - 10 novinek (nejen) na Netflixu, které byste měli dohnat o deštivém víkendu

28 filmů, které jsou od 1. března nově dostupné na Netflixu

před 1 hodinami

25 nejlepších filmů s dabingem, které najdete aktuálně na Netflixu

včera 0:00

Dabingu na Netflixu přibývá. Jen za týden přidal dalších 8 filmů!

před 2 dny

Komentáře

Přihlas se a napiš komentář