10 novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu


Ani o prvním srpnovém víkendu se rozhodně nudit nebudete. A bohatě vám postačí Netflix a HBO, které daly dohromady solidní multižánrovou nabídku, která zaujme snad každého. Sci-fi? Dokumenty? Romantika? Všechno máme!


Déšť

Netflix (české titulky)

Většina populace zemře kvůli záhadnému viru. Dva sourozenci se snaží přežít na zpustošeném dánském venkově. Aby přežili, musí se vyhýbat smrtícímu dešti. První dvě řady postupem času přidávaly na kvalitě. Od třetí řady tudíž čekáme více než solidní zakončení seriálu.


Nezdolná Kimmy Schmidt: Kimmy versus Reverend

Netflix (české titulky)

Celovečerní pokračování střeleného komediálního seriálu, který patří mezi největší hity Netflixu. Kimmy je nyní slavnou spisovatelkou a má si brát prince. Jenže proradný Reverend, který ji roky držel v zajetí, chystá podlý plán. Je jen na vás, jak se Kimmy zachová, neboť tento film je interaktivní speciál! Netflix po úspěchu interaktivního filmu Black Mirror: Bandersnatch zkouší nový projekt ve stylu legendárního Kinoautomatu. Zajímavý experiment.


21 Bridges

Google Play (české titulky), iTunes (české titulky), Netflix, O2TV (české titulky) (čeština)

Detektiv Andre Davis vyšetřuje vraždu policejní eskadry v drogovém doupěti. Když mu dojde, že vrah prchá z Manhattanu kradeným vozem, nechá zavřít všechny přístupové mosty a vyráží jej dopadnout. Co když je ale do vraždy zapojená NYPD?


Srážka s láskou

Netflix

Politický novinář se snaží dát dohromady se svojí bývalou slečnou na hlídání, která nyní zastává důležitou pozici ve vládě. Romantická pecka, která v kinech nespravedlivě prošuměla. Trefná, úderná a hlavně plná skvělých scén.


Star Wars: Vzestup Skywalkera

iTunes (české titulky) (čeština), Rakuten (české titulky) (čeština)

Zakončení devitídílné Skywalker ságy. Tentokrát se hrdinové Rey, Finn a Poe musí spojit proti Prvnímu řádu a vydat se na cestu, na jejímž konci je sám bývalý kancléř Palpatine. Ten totiž vstal z mrtvých a rozhodl se jednou provždy zničit galaxii. Je na Rey, aby pod vedením Luka Skywalkera konečně naplnila svůj osud a zjistila, kým doopravdy je. Film, který potěší hlavně tu část fanoušků, která nepřijala předchozí film Poslední z Jediů. Vzestup Skywalkera řadu věcí z minula shazuje ze stolu a spoléhá na akcí nabitou dobrodružnou výpravu.


Krvavá nevěsta

Google Play (české titulky) (čeština), HBO (české titulky) (čeština), iTunes (české titulky) (čeština), Rakuten

Mladá nevěsta Grace podstupuje novomanželský rituál rodiny jejího manžela. Co ale začíná jako nevinná hra na schovávanou s trochu excentrickými účastníky se brzy mění v boj o holý život. Tihle boháči totiž mají hodně zvrácený smysl pro zábavu a vítání nových přírůstků do rodiny. Zábavná hra s žánrovými pravidly, která má ve svém středu sympatickou hrdinku a záměrně neschopné lovce.


Nejhledanější zločinci světa

Netflix (české titulky)

Dokumentární série o pětici mezinárodně hledaných zločinců, kteří dokázali unikat spravedlnosti navzdory vysokým odměnám na svou hlavu a globálnímu pátrání.


Anelka: Nepochopený střelec

Netflix (české titulky)

Nevypočitatelný, nebo nedostižný? Nebo obojí? Nový dokumentární snímek Netflixu se podívá na kariéru kontroverzního fotbalisty a reprezentanta Nicolase Anelky.


Mákni!

Netflix (české titulky) (čeština)

Geniální, ale nešikovná středoškolačka se snaží dostat na školu, kde studoval i její otec. Aby dosáhla cíle, dá dohromady tým odpadlíků, který přihlásí do taneční soutěže. Další z tanečních komedií, které plní pravidla žánru poctivě. Pokud si na trsání potrpíte, mačkejte


Soukromá válka

HBO (české titulky) (čeština)

Marie Colvinová je jednou z nejuznávanějších válečných zpravodajek naší doby, která obětuje své milostné vztahy a osobní život se jí postupem času rozpadá, neboť si všechny hrůzy, které za svou kariéru viděla, začnou vybírat svou daň. Přesto nepolevuje ve svém poslání ukázat skutečnou cenu války. S fotografem Paulem Conroyem se vydává na dosud nejnebezpečnější misi v obleženém syrském městě Homs. Depresivní válečné drama podle skutečných událostí, které těží hlavně ze skvělého výkonu Rosamund Pike.Petr Semecký
2020


Podobné články - 10 novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu

10 novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o tomto víkendu

včera 12:00

28 filmů, které jsou od 1. března nově dostupné na Netflixu

před 2 dny

25 nejlepších filmů s dabingem, které najdete aktuálně na Netflixu

před 3 dny

Komentáře

Přihlas se a napiš komentář