10 parádních novinek, které se začátkem března objeví na Netflixu


Se začátkem března nás opět čeká přísun nových filmů a seriálů. Některé pochází přímo do Netflixu, jiné si streamovací služba licencuje skrze třetí strany. Pojďme se podívat na to nejzajímavější, co nás v prvních dnech nového měsíce čeká.


Ačkoli se s koncem února chystá několik desítek titulů pryč z Netflixu, nemusíme jako diváci smutnit příliš dlouho. Již od prvního března začnou na Netflix naskakovat nové tituly. Některé z nich pochází přímo z dílny streamovací služby, například Spider-Man: Daleko od domova je ale pořízený od studia Sony, které na rozdíl od Disneyho nemá problém Netflixu své tituly prodávat. Za pozornost ale rozhodně stojí i Sbal prachy a vypadni Guye Ritchieho nebo válečná Nejvyšší pocta, kterou produkoval mimo jiné Petr Jákl.

1. března

Báječný nový svět

Netflix (titulky)

Z dalekých krajů dorazí neznámý rebel a obyvatelé Nového Londýna začínají zpochybňovat pravidla utopického světa, ve kterém žijí. Jedná se o nové zpracování kultovní literární dystopie z pera klasika žánru Aldouse Huxleyho.


Biggie: I Got a Story to Tell

Netflix (titulky)

Dokument se vzácnými záběry i velmi osobními rozhovory vzdává hold rapperovi, který si říkal The Notorious B.I.G., a sleduje jeho cestu od dealerství až na rapový trůn.


Obřad

iTunes (čeština), Netflix (titulky), O2TV (titulky) (čeština), Rakuten (titulky) (čeština)

Film Obřad je inspirovaný skutečnými událostmi, sleduje poněkud skeptického amerického studenta kněžského semináře Michaela Kovaka (Colin O'Donoghue). Ten navštěvuje školu exorcizmu ve Vatikánu. Michael se během svého pobytu v Římě seznámí s neortodoxním knězem Otcem Lucasem (Anthony Hopkins), který mu ukáže i temnou stranou jeho víry.


Sbal prachy a vypadni

Netflix (titulky), Rakuten (titulky) (čeština)

Eddy je sice brilantní karbaník, ale i tak prohrál 600 000 liber. Spolu se svými kamarády musí rychle sehnat peníze, než přijde o život. A snadno jde ukrást peníze jen rafinovanou loupeží.


Nádech pro lásku

My Prime (čeština), Netflix (titulky) (čeština), Prima Videopůjčovna (čeština), Vodafone TV (titulky) (čeština), Voyo (titulky) (čeština)

Pohledný a dobrodružný muž ve věku 28 let od krku dolů zcela ochrne a je obeznámen s faktem, že mu zbývají pouhé tři měsíce života.


Až vyjde měsíc

Aerovod, iTunes (titulky) (čeština), Netflix (titulky) (čeština)

Příběh roztomile svérázné komedie Až vyjde měsíc se odehrává v 60. letech 20. století na romantickém pobřeží Nové Anglie. Samovi a Suzy je dvanáct let. Oba spojuje stejný problém: se svým okolím si nerozumí, ale myslí si, že o světě dospělých vědí vše. Na první pohled se do sebe zamilují. Uzavřou tajnou dohodu a připravují velkolepý plán. Po roce od jejich prvního setkání společně utečou do divočiny. Jejich zmizení obrátí život poklidného městečka vzhůru nohama. Pod vedením místního šerifa (Bruce Willis) zahajují obyvatelé rozsáhlé pátrání po dvojici malých uprchlíků. Kromě rodičů (Bill Murray, Frances McDormand) mladé dívky, se po jejich stopách vydávají i místní skautský vedoucí (Edward Norton) s celým oddílem nadšených skautů, sociální pracovnice (Tilda Swinton) a další výstřední dobrovolníci.


Nejvyšší pocta

Google Play (čeština), Netflix (titulky) (čeština), O2TV (titulky) (čeština), Prima Videopůjčovna (čeština)

Neuvěřitelný příběh hrdiny vietnamské války Williama H. Pitsenbargera, který jako medik zachránil přes šedesát mužů. O 32 let později zaměstnanec pentagonu odhalí rozsáhlé spiknutí na nejvyšších úrovních, které se roky snaží zabránit tomu, aby válečný veterán získal vyznamenání. Rozhodne se tedy, že celé záležitosti přijde na kloub. Pokud překousnete vyšší míru patosu, dostanete slušně zahranou válečnou žánrovkou.


2. března

Spider-Man: Daleko od domova

Google Play (titulky), iTunes (titulky) (čeština), Kuki (čeština), Netflix (titulky), O2TV (titulky) (čeština), Prima Videopůjčovna (čeština), Rakuten, Starmax (čeština)

Pokračování příběhů Petera Parkera alias Spider-Mana, které ho tentokrát přesunou také do evropských zemí, a to včetně Prahy. Zde se objeví záhadní elementálové a nový hrdina Mysterio, s nímž se Peter nejdříve spřátelí, aby brzy zjistil, že Mysterio má i temnou minulost. Svěží podívaná, která přináší zpět klasickou popcornovou zábavu poté, co se v Avengers: Endgame osudově završily příběhy nejstarších Marvel hrdinů.


3. března

Ranařky

Netflix (titulky) (čeština)

Šestnáctiletá stydlivka, kterou štve toxická a sexistická atmosféra na střední, se nechá inspirovat bouřlivou minulostí svojí mámy a anonymně vydá školní plátek, který rozpoutá revoluci za rovnoprávnost.


Vražda mezi Mormony

Netflix (titulky)

V mimořádném snímku podle skutečného zločinu nabyde riskantní operace vražedných rozměrů a do základů otřese církví na celém světě.Dušan Šutarík
před 2 měsíci


Podobné články - 10 parádních novinek, které se začátkem března objeví na Netflixu

10 nejlepších letošních filmů, které se zatím objevily na Netflixu

dnes 0:00

13 filmových a seriálových novinek na Netflixu s českým dabingem

včera 11:00

10 skvělých novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu

před 3 dny

Komentáře

Přihlas se a napiš komentář