10 parádních novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu


Fanoušci fantasy se konečně dočkali a Netflix nasazuje další z potenciálních budoucích frančíz. Zároveň se vrací Riverdale, pokračují Vikingové a seriálové novinky má v rukávu samozřejmě i konkurence v podobě HBO.


Winx Saga: Osud

Netflix (české titulky) (čeština)

Víly se učí ovládat svoje magické schopnosti a řeší u toho trable s láskou, bojují mezi sebou a musí si také dávat pozor na životu nebezpečné příšery. Winx Saga je nový očekávaný fantasy seriál Netflixu, který má vyplnit místo do příchodu druhé řady Zaklínače.


Umění špionáže

Netflix (české titulky)

Špionáž je vážná věc a odnepaměti se při ní využívají speciálně vyvinuté nástroje a techniky, které jsou stejně důležité jako samotní špióni. Pakliže máte rádi špiónské filmy, či problematiku zvláštních agentů v reálném světě, tento nový dokument je vaše povinnost.


Vikingové

Netflix (české titulky)

Vikingský hrdina Ragnar Lothbrok a jeho rodina chrání svou zemi a vyráží na objevné výpravy. Během toho zotročují, vraždí a vedou nekonečné rozbroje jak mezi s sebou, tak s vládci dalších zemí, na které naráží. Seriál, který v posledních letech opět zpopularizoval Vikingy a severskou mytologii, se blíží ke svému závěru. Buďte u toho také.


Vyfouknutí

Netflix (české titulky)

Deset mistrů sklářů bojuje v různorodých výzvách, aby mohli vyhrát 60 000 dolarů a titul šampiona.


Bílý tygr

Netflix (české titulky)

Jestli chce ambiciózní řidič bohaté indické rodiny uniknout před chudou a začít podnikat, musí vzít rozum do hrsti.


Riverdale

Netflix (české titulky)

Mladík Archie a jeho přátelé objevují podivné zlo skryté za zdánlivě idylickým obrazem města Riverdale.


Temná tvář Brooklynu

Google Play (české titulky) (čeština), HBO (české titulky) (čeština), iTunes (české titulky) (čeština), Rakuten (české titulky) (čeština)

Soukromý detektiv s Tourettovým syndromem vyšetřuje vraždu svého mentora a nejlepšího přítele. Pakliže se vám stýská po řemeslně jistých, poctivých filmech ze staré školy, tahle kriminálka by vám měla sedět jako ulitá.


Odkaz

HBO (české titulky) (čeština)

Hrdinové seriálů "Upíří deníky" a "The Originals" zanechali přetrvávající odkaz, který znovu ožívá v příběhu další generace nadpřirozených bytostí na škole pro mladé a nadané.


Fotbalový talent

HBO (české titulky) (čeština)

Seriál inspirovaný životem hvězdného hráče NFL Spencera Paysingera, vypráví příběh středoškolského fotbalisty z Comptonu, který se ocitne ve světě nových výzev a příležitostí poté, co je naverbován do týmu v Beverly Hills. Očekávejte sportovní drama založené ani ne tak na sportovní stránce, jako spíš na sociálním dramatu z nelehkého života minorit.


Jurský svět: Křídový kemp

Netflix (české titulky) (čeština)

Šest puberťáků se vypraví do nově otevřeného dinoparku na opačné straně ostrova Isla Nublar. Dinosauři a další prehistorické bestie však opět uprchnou ze zajetí, kvůli čemuž se hrdinové musí spojit a přežít.



Petr Semecký
před 2 měsíci


Podobné články - 10 parádních novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu

Dabingu na Netflixu přibývá. Jen za týden přidal dalších 8 filmů!

dnes 0:00

10 březnových novinek, kvůli kterým byste si měli zaplatit Netflix

včera 0:00

10 povedených novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu

před 4 dny

Komentáře

Přihlas se a napiš komentář