10 povedených novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu


Poslední únorový víkend je před námi a jak se zdá, je to poslední víkend, co můžeme vyrazit dál než na nákup. Pokud už ale přes den vyrazíte někam na výlet, nechte se inspirovat alespoň na večerní sledování filmů a seriálů. Tyhle novinky rozhodně stojí za to.


Ginny a Georgia

Netflix (titulky)

Dospívající dívka Ginny a její matka Georgia se po letech na útěku touží usadit. Ale tajemství Georgiiny minulosti je s jejich přáním v rozporu.


Éra samurajů: Bitva o Japonsko

Netflix (titulky)

Bouřlivé události a neustálé boje o moc ve feudálním Japonsku 16. století ožívají v dynamických rekonstrukcích bitev s komentářem odborníků. Strhující podívaná pro každého milovníka historie, který ocení kvalitně zafinancované rekonstrukce dobového Japonska.


Pelé

Netflix (titulky)

Kombinace archivních záznamů a exkluzivních rozhovorů, která vám představí fotbalovou legendu a ikonu Pelého. Filmová povinnost pro každého fandu kulatého nesmyslu!


Psí zásahovka

Netflix (titulky)

Jas Leverette je profesionální trenér psů z Kalifornie. Ve své výchovném centru je schopný zkrotit každého psa, i jeho majitele.


Sněží!

HBO (titulky)

Kriminální drama odehrávající se na úsvitu kokainové epidemie, která svými důsledky radikálně ovlivnila kulturu města Los Angeles v 80. letech. Populární drogové drama letos vstupuje již do své 4. řady!


Superman a Lois

HBO (titulky)

Nejslavnější superhrdina všech dob, Superman, musí čelit novým výzvám poté, co se spolu s Lois přestěhuje zpět do Smallville, kde se rozhodne vychovávat své dva syny. Jenže puberta je někdy mocnější než kdejaký padouch. Superman a Lois nabízí nadmíru vydařený mix vizuálu a akce z Muže z oceli a srdečné starosvětskosti filmů s Christopherem Reevem.


Most špiónů

HBO (titulky) (čeština), iTunes (titulky) (čeština), Rakuten

V dobách, kdy byl svět rozdělen Železnou oponou, se americký právník musí pokusit vyjednat podmínky výměny zadrženého ruského agenta za sestřeleného amerického pilota. Most špionů je dalším silným režijním zářezem režiséra Stevena Spielberga, který perfektně mísí zdravou porci patosu a napínavého dramatu.


Allen v. Farrow

HBO (titulky)

Příběh jednoho z nejznámějších hollywoodských skandálů. Podívejte se na historii obvinění Woodyho Allena ze zneužívání jeho sedmileté dcery, kterou má s herečkou Miou Farrow. Od prvotního nařknutí přes soudní proces až po současnost.


Servant

Netflix

Do života mladých rodičů zasáhne nečekaná tragédie. Ale hned ráno poté jejich drama nekončí a do jejich bytu vstoupí nová nadpřirozená síla.


Billie Eilish: The World’s a Little Blurry

Apple TV Plus (titulky)

Intimní pohled do života zpěvačky Billie Eilish, která vás zavede jak do zákulisí koncertů a nahrávání svých písní, tak do svého soukromého života.Dušan Šutarík
před 2 měsíci


Podobné články - 10 povedených novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu

10 nejlepších letošních filmů, které se zatím objevily na Netflixu

před 3 hodinami

13 filmových a seriálových novinek na Netflixu s českým dabingem

včera 11:00

10 skvělých novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu

před 3 dny

Komentáře

Přihlas se a napiš komentář