10 povedených novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu


Sněhová kalamita je už sice pryč, streamovací služby ale nabízí dost důvodů, proč i nadále zůstat zabalení pod dekou a usrkávat doušky teplého čaje. Chystejte se na záplavu akce, napětí, sci-fi i romantiky!


Jako v bavlnce

Netflix (titulky) (čeština)

Soudem posvěcená zákonná zástupkyně vězní svoje klienty pod svou kontrolou. Její poslední případ však dostane pořádný twist, který ani sama nečekala. Chválená novinka Jako v bavlnce zaujme především výrazným výkonem Rosamund Pike.


Evropské kmeny

Netflix (titulky)

Tři sourozenci se v roce 2070 rozhodnou změnit osud Evropy, která se po globální katastrofě rozpadla na spoustu malých státečků soupeřících o nadvládu. Tvůrci fenomenálního sci-fi seriálu Dark jsou zpět, což z jejich novinky dělá diváckou povinnost.


Tým

Netflix (titulky)

Šéf jednoho z týmů série NASCAR si nerozumí s novými parťáky. Miléniálové závislí na technologiích mají tým modernizovat. Pokud máte rádi auta a nenáročné sitcomy, dostanete svou dávku odpočinkové zábavy.


Tvůj souboj s divočinou: Poprask na safari

Netflix (titulky)

Když divoká zvířata uniknou ze svého útočiště, je na Bearu Gryllsovi a vás, abyste jim pomohli zachovat přirozené prostředí.


Repo Man

iTunes, Netflix (titulky)

Otrhaný rocker Otto, kterému leze krkem konzumní život, se rozhodne vykašlat se na budoucnost, odejít ze zaměstnání a přijmout nekonvenční džob vymahače nezaplacených pohledávek. Jako Repo Man žije v džungli, kde si jdou všichni po krku a kde do života zasahují zvláštní kosmické síly. Přesto je nutné se v tomto bizarním světě rychle zorientovat a začít se starat o první nedobrovolné zákazníky. Repo Man je divoká jízda, která patří mezi vrcholy punkové filmové produkce.


Zulu

HBO (čeština)

V lednu roku 1879 zahajují Britové válku proti Zulskému království, domorodému státu Jižní Afriky. Předpokládají, že s dobře vycvičenou a moderně vyzbrojenou armádou, která čítá na 1350 vojáků, dosáhnou snadného vítězství. Následuje však krvavý konflikt, v němž jsou Britové převálcováni čtyřtisícovým vojskem Zulů a téměř kompletně pobiti. Zulu je strhující válečný velkofilm ze staré školy, který by měl vidět každý fanoušek historie.


Pravdivé lži

HBO (titulky) (čeština)

Zvláštní agent Harry Tasker vede dvojí život. Plynule mluví šesti jazyky, je dobře vycvičen pro kontrašpionáž a pracuje jako mezinárodní špión pro vládní organizaci nejvyššího utajení. Harry má všechny schopnosti, prostředky a odvahu chránit svoji zemi... jen jestli dokáže ochránit také svoje manželství? Akční klasika Jamese Camerona není běžně dostupná na streamovacích službách. Tuhle příležitost byste neměli nechat ležet ladem.


Jsme v tom spolu

HBO (titulky)

Tento dokumentární seriál zachycuje zkušenosti skupiny obětí nemoci Covid-19, jejich kariéry i jejich rodiny během nejtěžších měsíců v nemocnici Parc Taulí ve městě Sabadell. Příběh o boji, solidaritě a životě.


The Map of Tiny Perfect Things

Amazon Prime (titulky)

Teenager prožívá stále stejný den dokola a dokola, protože žije v časové smyčce. Vše se ale změní, když potká dívku, která zažívá to samé. Společně se pokusí své časové vězení zlomit.


For All Mankind

Apple TV Plus (titulky)

Co by se stalo, kdyby jako první na Měsíci byli Sověti a nikoli Američané? USA se nechce vzdát a hodlá ve vesmírném závodu pokračovat za každou cenu. Zajímavý pohled na alternativní historii, která i přes pomalejší tempo nabídne několik překvapivých zvratů.Petr Semecký
před 2 měsíci


Podobné články - 10 povedených novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu

10 nejlepších letošních filmů, které se zatím objevily na Netflixu

před 2 hodinami

13 filmových a seriálových novinek na Netflixu s českým dabingem

včera 11:00

10 skvělých novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu

před 3 dny

Komentáře

Přihlas se a napiš komentář