10 žhavých novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu


S příchodem nového měsíce je Netflix plný nového obsahu. Najdeme na něm řadu starších filmů, nedávných kino novinek, ale i původní filmy či seriály. A o slovo se hlásí i konkurenční HBO.


Spider-Man: Paralelní světy

Google Play (české titulky), iTunes (české titulky) (čeština), Kuki (čeština), Netflix (české titulky), O2TV (české titulky) (čeština), Rakuten, Starmax (čeština)

Miles Morales se snaží proplétat nástrahami života studenta střední školy, po nehodě s radioaktivním pavoukem však získá nadpřirozené schopnosti. Když pak v boji s Kingpinem zemře Peter Parker, povolá Miles na pomoc pavoučí bojovníky z jiných dimenzí. Dokáže tato nesourodá skupina superhrdinů zastavit Kingpina a další padouchy ze Sinister Six a uchránit mnohovesmír před zkázou? Dosud neviděná animace, která překlápí komiks do filmové podoby neskutečně věrným a nápaditým způsobem. Nesmírně hravý příběh a hlavně tolik Spider-Manů, že se vám zamotá hlava.


Emily in Paris

Netflix (české titulky)

Marketingová manažerka Emily Cooperová si zbalí kufry a vydá se do Paříže za vysněnou prací. Kromě ní se ale bude muset naučit pracovat i se svým životem v podobě přátel a vztahů.


Oktoberfest: Pivo a krev

Netflix (české titulky)

Na začátku 20. století se ambiciózní sládek Curt Prank rozhodne brutálními metodami vybudovat pivovar, který ovládne lukrativní mnichovský Oktoberfest. Máte rádi Peaky Blinders? Pak by tohle mohl být brutální seriál přesně podle vašeho gusta.


Americká vražda: Rodina od vedle

Netflix (české titulky)

Autentické a bezprostřední záběry dokumentují zmizení Shanann Wattsové a jejích dětí, a příšerné události, které následovaly.


Kluci z party

Netflix (české titulky)

Adaptace divadelní hry o skupině gay přátel, kteří se sejdou, aby oslavili narozeniny jednoho z nich. Klidný večer však nabere nečekaný směr. Produkuje Ryan Murphy.


Kletba z Jihu

Netflix (české titulky)

Během návštěvy své budoucí tchýně na jihu Itálie se mladá žena musí postav záhadné kletbě, která se snaží získat její dceru.


Upíři z Bronxu

Netflix (české titulky)

Bronx jako by se měnil na čtvrť pro boháče. Jenže tři místní borci mají pro strach uděláno, odhalí děsivý plán a nedopustí, aby někdo vysál život z jejich čtvrti. Netflix pokračuje v trendu a připravil si další béčkově zábavnou hororovou komedii pro fanoušky říjnových bubáčin.


Bojovník

HBO (české titulky) (čeština)

Akcí nabyté krimi drama se odehrává během brutálních válek bojových gangů Tong v sanfranciské Čínské čtvrti ve druhé polovině 19. století. Seriál sleduje mladého génia bojových umění Aha Sahma, který emigruje z Číny do San Francisca za záhadných okolností a stane se nájemným zabijákem u jednoho z nejvlivnějších gangů Tong. Stylová akční pecka inspirovaná legendou kung-fu Brucem Lee.


Volání divočiny

Google Play (české titulky), HBO (české titulky) (čeština), iTunes (české titulky), Rakuten (české titulky)

Psu Buckovi se rázem změní život ve chvíli, kdy je ze svého domova v prosluněné Kalifornii unesen obchodníky se psy, kteří jej prodají do mrazivé divočiny kanadského Yukonu během vrcholící zlaté horečky na Klondiku. Díky své nezlomné vůli dokáže Buck v těchto drsných podmínkách přežít a najít nového přítele. Volání divočiny je dobrodružná pohoda s frajerským Harrisonem Fordem a jeho


Výjimeční přátelé

Google Play (české titulky), HBO (české titulky) (čeština), iTunes (české titulky) (čeština), Starmax (čeština)

Životopisný film na motivy příběhů Freda Rogerse, populárního amerického moderátora dětských pořadů.Petr Semecký
před 5 měsíci


Podobné články - 10 žhavých novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu

10 nejsledovanějších seriálů na Netflixu současnosti

před 2 hodinami

10 nejočekávanějších březnových novinek (nejen) na Netflixu

včera 0:00

10 novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o tomto víkendu

před 3 dny

Komentáře

Přihlas se a napiš komentář