15 nejlepších sci-fi filmů, které najdete aktuálně na HBO GO


HBO v posledních dnech přidalo hned několik sci-fi filmů do své nabídky, a tak je příhodná doba podívat se, jaké nejlepší filmy z tohoto ranku vlastně na této streamovací službě najdeme.


HBO v uplynulých dnech zařadilo do své nabídky první dva Star Treky od J.J. Abramse a rovněž obnovovalo licenci pro naši oblíbenou a bohužel stále silně podhodnocovanou sci-fi Roberta Rodrigueze Alita: Bojový Anděl. Zdá se tedy, že je po delší době opět příhodné období podívat se, jaké nejlepší žánrovky aktuálně na této streamovací službě najdete. Jak je u HBO obvyklé, všechny filmy mají českou jazykovou podporu.

Ona

HBO (české titulky) (čeština), iTunes (české titulky) (čeština), Kuki (čeština), Starmax (čeština)

Los Angeles, blízká budoucnost. Theodore pracuje jako pisatel dojemných dopisů pro jiné, jeho vztah ale zrovna skončil. V depresích z nešťastné lásky začne komunikovat s novou umělou inteligencí Samanthou a jejich rozpravy přerostou v opravdový vztah.


Star Trek

Amazon Prime, Google Play (české titulky), HBO (české titulky) (čeština), iTunes (české titulky), Netflix (české titulky)

Vypravte se do důvěrně známého, ale výrazně omlazeného vesmíru a užijte si první misi posádky hvězdné lodi U.S.S. Enterprise. V nové reimaginaci původní posádky Star Treku zavedl režisér J.J. Abrams kapitána Kirka a spol. na dosud nejakčnější a nejopulentnější výpravu. Na HBO nyní i s dabingem.


Equilibrium

HBO (české titulky) (čeština), iTunes

Futuristický svět zavádí přísný režim. Jsou zakázány knihy, umění, hudba a city jsou zločinem trestaným smrtí. John Preston je špičkovým vládním agentem zodpovědným za dopadení a likvidaci těch, kteří zákony poruší. Pak ale ztratí krabičku s povinnou drogou, která potlačuje veškeré emoce, a během vyšetřování jednoho případu pocítí dosud neznámé emoce.


Alita: Bojový Anděl

Google Play (české titulky), HBO (české titulky) (čeština), iTunes (české titulky) (čeština), Rakuten

V daleké budoucnosti se odehrává příběh mladé ženy - kyborga, kterou na skládce nalezne vědec, opraví jí a ona začne lovit, bojovat a posléze i vzpomínat na svojí minulosti. Alita je nedoceněná sci-fi šleha, která možná nemá konzistentní tempo, ale bohatě to vyvažuje akcí, emocemi a úchvatným zpracováním.


Galaxy Quest

Google Play, HBO (české titulky) (čeština), iTunes

Odepsaní herci z dávno odepsaného sci-fi seriálu se stanou nedobrovolnými hrdiny záchranné vesmírné mise, pro kterou je vybrali sami mimozemšťané.


Akumulátor 1

HBO (české titulky) (čeština), iTunes, Netflix (čeština)

Když vás natočí televize, vytvoří se uvnitř bedýnky vaše dvojče. A to vám bude vysávat energii pokaždé, když k televizi usednete. Mladík Olda a léčitel Fišárek se s tím rozhodnou bojovat.


Robot a Frank

HBO (české titulky) (čeština)

Frank, lupič ve výslužbě žijící v blízké budoucnosti, má dvě odrostlé děti, které se bojí, že jejich otec už nemá dostatek sil na to, aby žil sám. Nejprve se ho chystají umístit do domova důchodců, Frankův syn se ale nakonec rozhodne pro jiné řešení. Navzdory staříkově přání mu pořídí chodícího a mluvícího humanoidního robota, který je naprogramován tak, aby podporoval Frankovo fyzické i duševní zdraví. Robot a Frank nabízí zábavný a dojemný příběh o hledání přátel a rodiny na těch nejméně pravděpodobných místech.


Vše, co jste kdy chtěli vědět o cestování v čase

HBO (české titulky) (čeština)

Když si ve sci-fi komedii z produkce HBO tři obyčejní muži dají večer v hospodě pár piv, nic nenapovídá tomu, že by se mělo přihodit cokoliv výjimečného. Přesto však dojde k události, jež uvede do pohybu sérii výletů zpět i kupředu v čase...


Super 8

HBO (české titulky) (čeština), iTunes (české titulky) (čeština), Netflix (české titulky)

Když se skupinka teenagerů z malého městečka v Ohiu rozhodne na kameru „Super osmičku“ natočit zombie horor, ani ve snu by nikoho z nich nenapadlo, že výsledný film bude ještě děsivější, než zamýšleli. Když zrovna na místním nádražíčku točili vrcholnou scénu svého filmu, před jejich očima po srážce s autem vykolejil nákladní vlak. Nebyla to jen tak obyčejná nehoda, což potvrzuje přítomnost armády na místě tragédie. A tím to nekončí. Ve městě mizí domácí zvířata i lidé, místní šerif je zoufalý, oblast obsadí armáda, jejíž velitelé evidentně něco tají, je vyhlášená okamžitá evakuace… Navzdory tomu všemu chtějí děti pokračovat v natáčení a navíc přijít na to, co bezprostředně po nehodě uniklo ze zamčeného vagónu vykolejeného vlaku a má s tím zmatkem kolem něco společného. Tohle filmování bude extrémně náročné a nebezpečné, ale když máte v hlavní roli nejhezčí holku ve městě, byla by škoda ho nedokončit. I když přitom může jít o život. Variace na ikonické filmy Stevena Spielberga z produkce Amblinu. Pokud máte rádi E.T.ho, budete spokojení.


Horizont události

Google Play, HBO (české titulky) (čeština), iTunes

Skupina lidí je vyslána na okraj Sluneční soustavy, aby prozkoumala vrak lodi Horizont události, která záhadně zmizela 7 let před tím. Co najdou na palubě této lodi, překoná jejich nejstrašnější noční můry.


Ad Astra

Google Play (české titulky) (čeština), HBO (české titulky) (čeština), Rakuten

Vesmírný technik Roy McBride (Brad Pitt) se vydává napříč Sluneční soustavou, aby našel svého otce, který zmizel před 20 lety při hledání mimozemské civilizace, a odhalil tajemství záhadných explozí, které ohrožují Zemi. Režisér James Gray servíruje vesmírné sci-fi ze staré školy, které zaujme nejen střípky akce, ale i výkonem Brada Pitta a myšlenkovým podtextem.


Fakulta

Filmbox (české titulky) (čeština), HBO (české titulky) (čeština), Starmax (čeština)

Všechny staré školy včetně Herrington High mají hrubé stěny, temné chodby a unavené profesory. V jejich třídách však sedí studenti, kteří budou tvořit naši budoucnost. Šest z nich má před sebou mnohem těžší úlohu. Musí obstát v zavěrečném testu: Zachránit Planetu před invazí z vesmíru. Tento napínavý thriller se odehrává v prostředí školy, kde studenti po záhadných událostech zjistí, že nebezpečná forma s nadpřirozenými schopnostmi infikovala profesory a chce kolonizovat planetu. Studenti, které vetřelci zatím neovládli, jim musí uniknout a najit způsob jak je zastavit. (Oficiální text distributora)


Výplata

HBO (české titulky) (čeština)

Počítačový expert Jennings pracoval tři roky na tajném projektu, po jehož dokončení mu měla být vymazána paměť a vydána odměna ve výši 90 milionů dolarů. Vše se ale zvrtne v momentu, kdy je unesen a vyslýchán, přičemž se na nic nepamatuje.


Terminátor: Temný osud

Google Play (čeština), HBO (české titulky) (čeština), iTunes (české titulky) (čeština), Rakuten

Terminátor je zpátky! Vrací se James Cameron, Arnold Schwarzenegger i Linda Hamilton v roli slavné matky zachránce lidstva Sarah Connor. Jenže ačkoli byla zlá budoucnost odvrácena, vražední roboti se neustále objevují. Protože můžete změnit budoucnost, nikoli však osud! Pokud vám chybí endoskelety, honičky na dálnicích, drsná Linda a hláškující Arnold, budete jako doma. Jen nečekejte revoluci.


Godzilla II Král monster

Google Play (české titulky), HBO (české titulky) (čeština), iTunes (české titulky) (čeština), Netflix, Rakuten (české titulky) (čeština)

Godzilla se vrací, protože na zemském povrchu se objevují další obrovské příšery - Mothra, Rodan a především tříhlavý King Ghidorah. Těžkotonážní porce monstrózní dršťkové, ve které se nehraje na budování atmosféry, ale na velkolepé řádění gigantických ještěrů, ze kterého padá sanice.Petr Semecký
před 2 měsíci


Podobné články - 15 nejlepších sci-fi filmů, které najdete aktuálně na HBO GO

10 parádních novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu

včera 9:00

20 nejlepších filmů s americkými prezidenty, které musíte vidět

před 2 dny

15 nejnovějších filmů na Netflixu s českým dabingem

před 3 dny1

Komentáře

Přihlas se a napiš komentář


 

Vyber film