15 nejnovějších filmů na Netflixu s českým dabingem


Co si budeme povídat, situace na streamovacích službách není s ohledem na dabing zrovna růžová. Kromě HBO ostatní SVOD služby zatím mnoho dabingu nenabízí. Netflix se ale od loňského roku alespoň snaží v posledních týdnech znovu přidal pár kousků, které si můžete užít v mateřštině.


Netflix i po novém roce pokračuje v přidávání dabovaných filmů, kterých zatím ve své nabídce nemá tolik, kolik by si fanoušci českého znění představovali. Ostatně není se co divit. Celkem je na tuzemském Netflixu přes 6000 titulů, s dabingem jich však najdeme zatím jen něco přes 400 a to ještě statistiky ovlivňuje zahrnutí českých filmů, kterých je několik stovek. Amerických filmů s dabingem je naopak jen něco málo přes sto. Netflix má tedy rozhodně co dohánět. A to nejen ve smyslu své vlastní originální produkce, ale hlavně co se týče zakoupených titulů. Uvidíme, jak s přílivem dabingu zamává v letošním roce sílící konkurence. HBO má většinu titulů s dabingem již dnes. Posilovat bude i Amazon a českou mluvu jistě bude tlačit i Disney+. Jako diváky nás tak zřejmě čekají pořádné žně.

Za čárou

Netflix (české titulky) (čeština)

V blízké budoucnosti se pilot dronu vydává do smrtící válečné zóny, kde musí spojit síly s androidem, aby zastavil nukleární zkázu. Za čárou je první akční sci-fi šleha Netflixu v roce 2021. Se vším dobrým i špatným, co k tomu obvykle patří.


Táta na kvadrát

Netflix (české titulky) (čeština)

Celý život vyrůstala v hipísácké komuně. Když však její matka na chvíli odjede pryč, rozhodne se mladá dívka využít příležitosti a začne pátrat po svém biologickém otci.


Grinch

Google Play (české titulky), iTunes (české titulky) (čeština), Netflix (české titulky) (čeština), Rakuten (české titulky) (čeština)

Další zpracování známé pohádky. Kdesi v magickém místě žijí spokojeně lidé, kteří se těší na Vánoce. Ale netuší, že radost jim zkazí zlý zelený skřet Grinch.


Kursk

Google Play (české titulky), iTunes (české titulky) (čeština), Netflix (české titulky) (čeština), Prima Videopůjčovna (čeština)

Film vypráví o skutečné katastrofické události, ke které došlo v roce 2000 na palubě jaderné ponorky K-141 Kursk. 155 metrů dlouhá jaderná ponorka K-141 Kursk je „nepotopitelnou“ pýchou Severního loďstva ruského válečného námořnictva. Během námořního cvičení v srpnu 2000 se na palubě nachází 118 členů posádky. 12. srpna otřesou trupem Kursku mohutné exploze, které plavidlo pošlou do hloubky 108 m, na dno arktických vod Barentsova moře. Začíná zoufalý boj s časem. Pro námořníky. Pro jejich rodiny. Záchranou operaci komplikuje zchátralé vybavení a odmítavý postoj ruské vlády přijmout zahraniční pomoc…


Emoji ve filmu

Google Play (české titulky), iTunes (české titulky) (čeština), Kuki (čeština), Netflix (české titulky) (čeština), O2TV (české titulky) (čeština), Rakuten (české titulky), Starmax (čeština)

Uvnitř našich telefonů žijí v aplikacích smajlíci a další emoji, každý z nich doufá, že jednou bude vyvolen a zobrazen uživatelem na jeho displeji.


Můžeme být hrdinové

Netflix (české titulky) (čeština)

Vetřelci z vesmíru unesou pozemské hrdiny a jejich děti se musí naučit táhnout za jeden provaz, aby zachránily svoje rodiče a celou planetu.


Půlnoční nebe

Netflix (české titulky) (čeština)

Postapokalyptická Země. Vědec Augustine přebývá s několika dalšími přeživšími na Arktidě a snaží se zvrátit osud planety Země. Když se mladá žena Sully rozhodne spolu s ostatními vrátit na pevninskou zemi, musí jim v tom Augustine zabránit. Charismatický George Clooney vévodí ambiciózní sci-fi, která nedrží zcela pohromadě. Ve svých silných momentech, ale dokáže solidně napnout.


The Prom

Netflix (české titulky) (čeština)

Ryan Murphy režíruje příběh mladé lesbičky, které je zakázáno účastnit se maturitního plesu s její přítelkyní. To vyvolá bouři v LGBTQ komunitě, která se vydává do maloměsta sjednat nápravu. Jako všechny Murphyho projekty, i The Prom okouzlí pompézní výpravou a skvělými herci. Postrádá ale osobitý šarm.


Rose Island

Netflix (české titulky) (čeština)

Giorgio Rosa si v roce 1968 troufl u pobřeží Rimini založit vlastní mikrostát, který splňoval sny a naplňoval ambice jeho generace.


Tenkrát v Kalifornii

iTunes (české titulky), Netflix (čeština), Voyo (české titulky) (čeština)

Steve Ford (Bruce Willis) je soukromý vyšetřovatel z předměstí Los Angeles. Jeho profesní a soukromý svět se spolu střetnou poté, co přijde o svého milovaného psa Buddyho. Buddy je ukraden nechvalně proslulým gangem. Po řadě bláznivých situací začíná Steve s gangem vyjednávat. Současně je pronásledován dvěma pomstychtivými samojskými bratry, osobními strážci jednoho lichváře a několika dalšími podivnými týpky. Říká se, že pes je nejlepším přítelem člověka, a Steve dokazuje, jak daleko je člověk ochoten zajít, aby Buddyho získal zpět


Tajemství: Odvaha snít

Google Play, Netflix (české titulky) (čeština)

Vdova se třemi dětmi si najme opraváře na opravu domu po bouři. Postupně k sobě začnou nacházet cestu.


Který je ten pravý?

Kuki (čeština), My Prime (čeština), Netflix (čeština), Starmax (čeština), Vodafone TV (české titulky) (čeština), Voyo (české titulky) (čeština)

Rozvedená matka s dětmi si do svého domu nastěhuje tři mladé filmaře. S jedním z nich se začne sbližovat, což výrazně zkomplikuje její stávající rodinný život.


Rohy

iVysílání (čeština), Kuki (čeština), Netflix (čeština), Starmax (čeština)

Mladý muž měl skvělý život, ale vše se rozpadlo, když mu zavraždili manželku a on se stal hlavním podezřelým. A najednou mu na čele začaly růst rohy...


Mank

Netflix (české titulky) (čeština)

Nový film Davida Finchera, který sleduje příběh o tom, jak vznikl nejlepší film všech dob - Občan Kane. Středobodem všeho je scenárista Herman Mankiewicz, alkoholik, který musí bojovat jak s legendárním Orsonem Wellesem a hollywoodskými producenty, tak svou závislostí. Fincher na filmu pracoval přes 20 let a výsledek rozhodně stojí za to. A nemusíte být ani fanoušci filmů 40. let minulého století.


Grace, kněžna monacká

My Prime (čeština), Netflix (české titulky) (čeština), Starmax (čeština), Vodafone TV (české titulky) (čeština), Voyo (české titulky) (čeština)

Příběh hollywoodské hvězdy a držitelky Oscara Grace Kelly, která se vzdala své oslnivé kariéry a odešla do zcela neznámého světa. Na samém vrcholu slávy, kdy jí Hollywood a diváci leželi u nohou, se provdala za monackého knížete Rainiera III. a stala se navždy Grace - kněžnou z Monaka. Knížecí dvůr se ale stane bojištěm, na němž i samotná Grace Kelly musí ve své nové roli zápasit o osud malé země. Film Grace, kněžna monacká se soustředí na dramatické momenty, kdy na dveře paláce zaklepe slavný Alfred Hitchcock s nabídkou velké filmové role a na jiné dveře buší mocná Francie s hrozbami a výhrůžkami. Kněžna Grace se zapojí do tvrdého boje za osud Monaka, země, která se přes všechny překážky stala jejím domovem.Petr Semecký
před 2 měsíci


Podobné články - 15 nejnovějších filmů na Netflixu s českým dabingem

Dabingu na Netflixu přibývá. Jen za týden přidal dalších 8 filmů!

dnes 0:00

10 březnových novinek, kvůli kterým byste si měli zaplatit Netflix

včera 0:00

10 povedených novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu

před 4 dny

Komentáře

Přihlas se a napiš komentář


 

Vyber film