20 nejlepších hororů na HBO GO, které nás nachystají na Halloween


Svátek mrtvých se blíží a je proto nejvyšší čas se na něj nachystat. A čím jiným, než nějakým pořádným hororovým flákem? Proto jsme vybrali dvacet hororů, které si můžete pohodlně pustit na HBO GO. Pokud se bojíte divokých zvířat, duchů nebo upírů, rozhodně si vyberete!


Království pavouků

HBO (české titulky) (čeština)

Veterán Rack Hansen vyšetřuje záhadná úmrtí farmářských zvířat. Během svého pátrání ovšem zjišťuje, že městečko leží na cestě, jíž prochází migrující tarantule. Co nevidět se tak místní obyvatelé dostanou pod útok vraždících pavouků, kteří je obklíčí ve zdejším hotelu. Nestárnoucí podívaná, která není vhodná pro žádného arachnofobika. Pokud však nechcete mít Williama Shatnera spojeného pouze s kapitánem Kirkem, rozhodně neváhejte!


Lesní duch

Google Play (české titulky), HBO (české titulky) (čeština), iTunes (české titulky) (čeština)

Skupina studentů najde v opuštěné lesní chatě tajemnou knihu. Z legrace z ní začne číst, aniž by tušila, že tím probudí zlé síly ukryté v lese. Kultovní Raimiho variace na zombie filmy, která nabízí hororové pasáže kombinované s jeho osobitým stylem. A Ash je prostě boží!


Drákula

Google Play (české titulky), HBO (české titulky) (čeština), iTunes, Rakuten

Když hrabě Drákula potká mladého Jonathana Harkera, je šokován, jako moc jeho snoubenka připomíná jeho dávnou lásku a rozhodne se jí získat jen pro sebe. Ohromující freska, jež se snaží ukázat slavného transylvánského hraběte i v jiném světle, než coby krvežíznivého upíra. Herecký koncert skvostné sestavy a asi poslední pořádný Coppolův film.


Vřískot

HBO (české titulky) (čeština), iTunes (české titulky)

Tajemný zabiják začne ohrožovat skupinu středoškoláků, oddaných hororových fanoušků. Aby přežili a odhalili vraha, mají se řídit pravidly z hororů nebo ne?


Horizont události

Google Play, HBO (české titulky) (čeština), iTunes

Skupina lidí je vyslána na okraj Sluneční soustavy, aby prozkoumala vrak lodi Horizont události, která záhadně zmizela 7 let před tím. Co najdou na palubě této lodi, překoná jejich nejstrašnější noční můry.


Tajemství loňského léta

HBO (české titulky) (čeština), iTunes (české titulky) (čeština), Rakuten

Je 4. července a v malém městečku v Severní Karolíně se studenti loučí s bezstarostným mládím. Krásná Helen dnes večer získala titul královny krásy maturitního ročníku a to je důvod k pořádné oslavě s nejbližšími přáteli na opuštěné mořské pláži. Když se pak vracejí vypůjčeným BMW do městečka, srazí na záhadného chodce v gumovém rybářském plášti. Díky krvavým zraněním nevidí do jeho tváře a zdá se, že neopatrný nešťastník je mrtev. Po krátké hádce se rozhodnou hodit jeho tělo do oceánu. Na molu zjistí, že tajemný muž stále ještě žije. Přesto se ho definitivně zbaví a přísahají, že si své tajemství odnesou do hrobu. Bývalí přátelé by se nejspíš už nikdy nesešli, kdyby Julie po roce nedostala dopis s hrůzyplným vzkazem \Vím co jsi udělala minulé léto\. Pouštějí do pátrání po totožnosti své oběti. Domnívají se, že jen tak mohou zjistit, kdo je záhadný mstitel. Je opět 4. července a tajemná postava v gumovém rybářském plášti svírá v ruce velký ocelový hák. Kdo bude první na řadě?


Fakulta

Filmbox+ (české titulky) (čeština), HBO (české titulky) (čeština)

Všechny staré školy včetně Herrington High mají hrubé stěny, temné chodby a unavené profesory. V jejich třídách však sedí studenti, kteří budou tvořit naši budoucnost. Šest z nich má před sebou mnohem těžší úlohu. Musí obstát v zavěrečném testu: Zachránit Planetu před invazí z vesmíru. Tento napínavý thriller se odehrává v prostředí školy, kde studenti po záhadných událostech zjistí, že nebezpečná forma s nadpřirozenými schopnostmi infikovala profesory a chce kolonizovat planetu. Studenti, které vetřelci zatím neovládli, jim musí uniknout a najit způsob jak je zastavit. (Oficiální text distributora)


Pátek třináctého

Google Play, HBO (české titulky) (čeština), iTunes (české titulky) (čeština), Netflix, Rakuten (české titulky) (čeština)

Země v okolí letního tábora Crystal Lake je nasáklá krví. Deset dílů kultovního hororu Pátek třináctého si vybralo svou daň v podobě životů mnoha teenagerů, kteří byli v nesprávný čas na nesprávném místě. Deset dílů také zcela vyčerpalo scenáristickou invenci, takže zpočátku výborná hororová série nabírala čím dál negativnější nádech. Dvacet devět let po jedničce proto spojili síly produkující Michael Bay a režírující Marcus Nispel, kteří už dokázali resuscitovat Texaský masakr motorovou pilou, a natočili legendární horor znovu.


Lesní duch

HBO (české titulky) (čeština), iTunes

Mia je mladá dívka, jejíž život je prostoupený zklamáním a závislostmi, požádá svého bratra Davida, jeho přítelkyni Natalie a přátele z dětských let Olivii a Erika, aby se společně s ní vydali do rodinné chaty v lesích, kde by jí pomohli vypořádat se s démony závislosti jednou provždy. Jakmile tam společně dorazí, Mia obřadně zničí své zásoby drog a přísahá před svými přáteli, že už na ně nikdy v životě ani nesáhne. V opuštěné chatě s překvapením zjistí, že se do ní kdosi vloupal. Sklep byl proměněn v bizarní oltář, obklopený desítkami mumifikovaných zvířat. Erika fascinuje prastará kniha, kterou tam objeví. V touze po odhalení jejích tajemství z ní nahlas předčítá, aniž by tušil, jaké následky bude jeho čin mít... Remake kultovního hororu z roku 1981.


To Kapitola 2

Google Play (české titulky), HBO (české titulky) (čeština), iTunes (české titulky) (čeština), Rakuten (české titulky) (čeština)

Mysleli si, že klauna Pennywise zahnali. Ale strach se do městěčka Derry vrací, a to přesně po 27 letech. A ti, kdo proti němu kdysi bojovali, se musí opět sejít a spojit síly. Zakončení nejnovější adaptace jedné z nejlepších knih Stephena Kinga sice nedosahuje úrovně první části, fanoušky ale stále potěší dávkou hororového napětí.


Annabelle 3

Google Play (české titulky), HBO (české titulky) (čeština), iTunes (české titulky), Netflix, Rakuten (české titulky) (čeština)

Ed a Lorraine Warrenovi se snaží zabránit tomu, aby posedlá panenka Annabelle napáchala další škody v jiných rodinách a uzavřou ji do své sbírky démonologických artefaktů. Jenže zlo nikdy nespí a brzy si najde novou oběť svých zvrácených her - Warrenovic malou desetiletou dceru a její kamarády. Pokud patříte mezi fanoušky série V zajetí démonů a jejich spin-offů, budete se slušně bavit i tady.


Chata

Google Play (české titulky), HBO (české titulky) (čeština), iTunes (české titulky), Kuki (čeština), Starmax (české titulky)

Psycholog Richard začal nový život s dívkou, která bývala jeho pacientkou a také členkou sebevražedné křesťanské sekty, ze které unikla jen zázrakem. Richardův pokus sblížit děti a novou partnerku během rodinného víkendu v horách působí zpočátku jako dobrý nápad, vše se ale brzy změní výrazně k horšímu. Chata je znepokojivé hororové drama, které zaujme plíživou atmosférou, hrátkami s diváckými očekáváními a přesným budováním napětí.


Kořist

Google Play, HBO (české titulky) (čeština), iTunes (české titulky) (čeština), Rakuten (české titulky) (čeština)

Mladá žena je uvězněna v zaplaveném domě poté, co se snaží zachránit otce během hurikánu kategorie 5. To by nebylo tak špatné, kdyby se poblíž nemotal obří aligátor.


Krvavá nevěsta

Google Play (české titulky) (čeština), HBO (české titulky) (čeština), iTunes (české titulky) (čeština), Rakuten

Mladá nevěsta Grace podstupuje novomanželský rituál rodiny jejího manžela. Co ale začíná jako nevinná hra na schovávanou s trochu excentrickými účastníky se brzy mění v boj o holý život. Tihle boháči totiž mají hodně zvrácený smysl pro zábavu a vítání nových přírůstků do rodiny. Zábavná hra s žánrovými pravidly, která má ve svém středu sympatickou hrdinku a záměrně neschopné lovce.


La Llorona: Prokletá žena

Google Play (čeština), HBO (české titulky) (čeština), iTunes (české titulky) (čeština), Netflix, Rakuten (české titulky) (čeština)

Sociální pracovnice, která prošetřuje zmizení dvou děti, se sama stává terčem neznámých sil.


Řbitov zviřátek

Google Play, iTunes (české titulky) (čeština), Netflix (české titulky)

Natočeno podle stejnojmenného hororu Stephena Kinga. Hřbitov vašich mazlíčků se stane místem, kde mrtví ožívají...


Syn temnoty

Google Play (české titulky), iTunes (české titulky) (čeština), Kuki (čeština), Netflix (české titulky), Rakuten, Starmax (čeština)

Co kdyby na naší planetě havaroval stroj s malým dítětem? Co kdyby toto dítě mělo nadpřirozené schopnosti? Ale co kdyby z něj nebyl Superman, ale něco mnohem strašidelnějšího?


Voda, krev, rakije a zombie epidemie

HBO (české titulky) (čeština)

Chorvatsko, sedm let po bankrotu. Vlivem globálního oteplování se voda stala dražší než ropa. Ti, kteří ovládají vodní zdroje, mají i moc a jsou připraveni vést války, dobývat, ničit a dokonce rozpoutat i zombie epidemii.


Zombieland: Rána jistoty

Google Play (české titulky), HBO (české titulky) (čeština), iTunes (české titulky) (čeština), Kuki (čeština), Rakuten, Starmax (čeština)

Tvůrci Deadpoola jsou zpátky a spolu s nimi i hlavní protagonisté kultovního prvního Zombielandu, kteří se nadále snaží udržet svou improvizovanou rodinu pohromadě. Jenže jim do všeho hází vidle noví nepřátelé. Ať už v podobě lidí, zombíků, nebo vlastních mindráků. Zombieland už sice není tak originální jako napoprvé, pořád ale míchá akci, horor a komedii s naprostou sebejistotou.


Pod vodou

Google Play (české titulky) (čeština), HBO (české titulky) (čeština), iTunes (české titulky) (čeština), Rakuten (české titulky) (čeština)

Poté, co zemětřesení zničí podmořskou stanici, vydává se šestice průzkumníků na nebezpečnou misi v hlubinách, kde číhá smrt. Další z variací na legendárního Vetřelce, u které je lepší si mnoho nezjišťovat. Finální rozuzlení totiž dokáže velmi mile překvapit.Ondřej Novotný
před 4 měsíci


Podobné články - 20 nejlepších hororů na HBO GO, které nás nachystají na Halloween

10 povedených novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu

včera 11:30

10 nejlepších nových seriálů, které můžete právě teď vidět na Netflixu

včera 0:00

10 parádních novinek, které se začátkem března objeví na Netflixu

před 2 dny

Komentáře

Přihlas se a napiš komentář