24 filmů, které jsou od 1. ledna nově dostupné na Netflixu s češtinou


Na Netflixu s koncem roku 2020 zmizely desítky filmů, a tak je jen logické, že s nástupem roku nového Netflix sáhl do peněženky a zakoupil řadu nových licencí, abychom měli důvod předplácet. Pozitivní zprávou přitom je, Netflix nakupoval včetně české podpory.


S koncem roku 2020 zmizelo z Netflixu okolo 70 filmů a seriálů, z nichž převážná většina patřila studiu Warner Bros., které se pomalu chystá na vstup do České republiky s upgradem HBO s názvem Max. Sami jsme tudíž byli zvědaví, jestli Netflix alespoň části titulů prodlouží licenci, anebo se bude muset bez warnerovských titulů opravdu obejít. Dobré zprávy máme jen částečně. Do nabídky se obratem vrátilo osm titulů, mezi nimiž najdete trilogii o Temném rytíři, dva díly Sherlocka Holmese s Robertem Downey Jr., další komiksovku V jako Vendeta, Affleckovo Argo a Snyderovu 300: Bitvu u Thermopyl. Došlo však k jedné důležité změně - s výjimkou stylizovaných řeckých bijců dostaly všechny filmy s novou licencí i českou lokalizaci v podobě českých titulků.

Kromě toho Netflix doplnil nabídku i dalšími tituly a kupodivu i těmi od Warnerů. V nabídce tak nově najdete například Blade Runner 2049, Supermana Richarda Donnera, anebo Vinterbergův Kursk, animované pokračování Jak vycvičit draka 2, wuxia klasiku Tygr a drak nebo krvavou romanci Purpurový vrch. Celkem to dělá krásných 24 nově přidaných titulů, přičemž všechny mají české titulky.

Nove přidané filmy na Netflixu

Hotel Transylvánie

iTunes (české titulky) (čeština), Kuki (čeština), Netflix (české titulky), O2TV (české titulky) (čeština), Rakuten, Starmax (čeština)

Poslední, co Simon Van Helsing, nejmladší v řadě lovců monster, chce udělat, je zamilovat se do Drákulovy dcery Mavis. Po zjištění, že jsou přirození nepřátelé, se odsouzený pár pokouší přinést mír mezi válčící monstra a lidi. Roztomilá variace na Draculu, u kterého se vaše děti bát nebudou.


Jak vycvičit draka 2

Google Play, iTunes (české titulky) (čeština), Netflix (české titulky), O2TV (české titulky) (čeština), Rakuten

Ostrov Blp býval místem, kde Vikingové ve dne v noci bojovali s draky. Pak však mladý snílek Škyťák vycvičil draka Bezzubku, spřátelil se s ním a hlavně všem vysvětlil, že lidé a draci mohou žít v harmonii. Příběh poskočil o pět let dopředu a z Blpu se stal v mezidobí dračí ráj, kde se lidé a draci navzájem respektují a mají se rádi. Škyťákova největší kamarádka Astrid je hvězdou oblíbených dračích závodů, ve kterých hravě poráží ostatní vikinské teenagery, zatímco Škyťák dává přednost osamělým spanilým letům s Bezzubkou, během nichž mapují neznámá území a objevují nové světy a nové draky. Jedno z jejich dobrodružství je přivede do těžko přístupné ledové jeskyně, která je domovem stovky neznámých divokých draků. Taky se zde setkají s tajemnou Dračí jezdkyní, z které se vyklube Škyťákova dávno ztracená matka Valka.


Prázdniny

DaFilms, iTunes (české titulky) (čeština), Netflix (české titulky), O2TV (české titulky) (čeština), Rakuten, Voyo (české titulky) (čeština)

Úspěšná americká skladatelka a chudá britská novinářka si na Vánoce vymění byty, aby zapomenuly na svoje milostná zklamání.


Vůně ženy

Google Play, iTunes (čeština), Netflix (české titulky), O2TV (české titulky) (čeština), Rakuten

Aby si vydělal na studium, musí mladý otec asistovat staršímu slepému muži. Co pro něj zpočátku vypadá jako nudná práce se změní v jeho největší dobrodružství.


Nekonečná láska

iTunes (české titulky) (čeština), Netflix (české titulky)

Patnáctiletá Jade chodí s o 2 roky starším Davidem. Její otec však jejich vztahu nepřeje a pro Davida se jejich vztah brzy změní v posedlost.


Superman

Google Play, iTunes, Netflix (české titulky), Rakuten (české titulky)

Jmenuje se Kal-el a pochází z planety Krypton. Jako jediný přežil zkázu své planety a v malé vesmírné kapsli přistal na Zemi, poblíž městečka Smallville.


Soukromá válka pana Wilsona

Google Play, Netflix (české titulky), Rakuten (české titulky) (čeština)

Pád sovětského impéria měl na svědomí jediný člověk. Charlie Wilson. Děvkař, alkoholik, příležitostný uživatel drog a kongresman, kterému se podařilo vyhnat Rudou armádu z Afgánistánu a tím odstartovat rychlý krach komunistické říše. Stačilo dodat špatně ozbrojeným afgánským odbojářům kvalitnější zbraně. Příběh, který je příliš šílený na to, aby nebyl pravdivý, režíroval držitel Oscara Mike Nichols (Absolvent, Na dotek), jemuž se před kamerou sešla výjimečná herecká sestava v čele s Tomem Hanksem, Julií Roberts a Philipem Seymourem Hoffmanem.


Turbo

Google Play (české titulky), iTunes, Netflix (české titulky), Rakuten

Turbo je obyčejný malý šnek, který má velký sen. Žít život hlemýždím tempem ho neuspokojuje, touží po mnohem vyšší rychlosti. Neustále trénuje, své pokroky měří metrem. Jeden metr dokáže aktuálně „uběhnout\ za sedmnáct minut. Kvůli tomu příliš nezapadá do hlemýždího společenství. Mezi hlemýždi se totiž nenosí velké sny a velká rychlost, důležitějším ukazatelem jsou odpracované hodiny na hlavním zdroji obživy, tedy na „rodném\ rajčatovém stromku. Turbův bratr Čet, jehož krédem je „Bezpečnost na prvním, posledním i všech ostatních místech\


Šmoulové

Google Play (české titulky), iTunes (české titulky) (čeština), iVysílání (čeština), Netflix (české titulky), O2TV (české titulky) (čeština), Rakuten, Starmax (čeština)

Rodinná komedie, ve které se pojí animovaný i hraný film, uvádí na plátna kin všem dobře známé modré hrdiny, Šmouly. Zlý čaroděj Gargamel vyžene Šmouly z jejich vesničky a během následného pronásledování všichni společně projdou kouzelným portálem, který je zavede do našeho světa, přímo doprostřed newyorského Central Parku. Malí modří Šmoulové musejí dát hlavy dohromady a najít způsob, jak se dostat zpátky domů do vesničky dříve, než je Gargamel znovu vystopuje.


Blues Brothers 2000

Google Play (čeština), iTunes, Netflix (české titulky)

Po 18 letech strávených ve vězení se Elwood Blues konečně dostává na svobodu. Jeho první kroky vedou do sirotčince, v němž vyrůstal on a jeho bratr, který již zemřel. Setkává se tam s desetiletým Busterem. Vedoucí sirotčince určí Elwooda za jeho poručníka. Elwood zpočátku neprojevuje velké nadšení, ale nakonec jej vezme s sebou do New Orleansu. Protože mu v žilách proudí stále ještě jazz, chce vyhledat své staré kumpány a obnovit legendární kapelu Blues Brothers Band.


Muž na laně

Google Play, iTunes (české titulky) (čeština), Kuki (čeština), Netflix (české titulky), Rakuten, Starmax (české titulky)

Drama natočené podle skutečné události z roku 1974, kdy francouzský provazochodec Philippe Petit přešel po laně bez jištění mezi nově dostavěnými budovami Světového obchodního centra.


Tygr a drak

Aerovod, iTunes, Kuki (čeština), Netflix (české titulky), O2TV (čeština), Rakuten, Starmax

TYGR A DRAK je epický milostný příběh zasazený do staré Číny. Krásný a silný Li Mu Bai je jedním z nejlepších mistrů nejvyššího bojového umění své doby. V tajném výcvikovém táboře potkává dávnou přítelkyní Shu Lien. Kdysi v boji zabil jejího snoubence, ale náklonnost mezi nimi je vzájemná. Li požádá Shu Lien, která pokračuje v cestě do Pekingu, aby předala jeho meč, legendární Green Destiny (Zelený osud), do rukou pana Tche, respektovaného vůdce a přítele Shu Lienina otce. Li chce tímto gestem začít po letech bojů novou životní etapu. Odchází do hor poklonit se památce dávného mistra, kterého před lety otrávila kriminálnice Jade Fox. Mezi tím se Shu Lien setkává v Pekingu s dcerou guvernéra krásnou Jen, která je obdivovatelkou způsobu života, jakým žije Shu Lien. Krátce na to je posvátný meč z domu pana Tche ukraden a způsob ukazuje na styl Jade Fox.


Purpurový vrch

Google Play (české titulky), iTunes (české titulky) (čeština), Netflix (české titulky), Rakuten

Edith Cushingová je emancipovaná dívka s nepěkným traumatem z dětství s nímž se vypořádává psaním. Záhadnému cizinci, siru Thomasi Sharpeovi, se její texty líbí, jí se pro změnu zamlouvá on. Po tragické otcově smrti se za něj provdá a díky sňatku se stane spolumajitelkou panství Purpurový vrch, jemuž vévodí majestátní viktoriánský dům. V jeho ponurých stěnách se Edith necítí jako doma. Přispívá k tomu spousta děsivých vizí, jež ji provázejí od chvíle, kdy prvně překročila práh.


Blade Runner 2049

iTunes (české titulky) (čeština), Kuki (čeština), Netflix (české titulky), O2TV (české titulky) (čeština), Prima Videopůjčovna (čeština), Rakuten, Starmax (čeština)

Mladý policista K honí a zabijí neposlušné replikanty. Při jedné z akci narazí na stopu podivného případu, který ho spojí i s jeho dávným předchůdcem - Deckardem.


Kursk

Google Play (čeština), iTunes (české titulky) (čeština), Netflix (české titulky) (čeština), Prima Videopůjčovna (čeština)

Film vypráví o skutečné katastrofické události, ke které došlo v roce 2000 na palubě jaderné ponorky K-141 Kursk. 155 metrů dlouhá jaderná ponorka K-141 Kursk je „nepotopitelnou“ pýchou Severního loďstva ruského válečného námořnictva. Během námořního cvičení v srpnu 2000 se na palubě nachází 118 členů posádky. 12. srpna otřesou trupem Kursku mohutné exploze, které plavidlo pošlou do hloubky 108 m, na dno arktických vod Barentsova moře. Začíná zoufalý boj s časem. Pro námořníky. Pro jejich rodiny. Záchranou operaci komplikuje zchátralé vybavení a odmítavý postoj ruské vlády přijmout zahraniční pomoc…


Mozek a kreativita

Netflix (české titulky)

Neurolog David Eagleman proniká do tvůrčího procesu různých inovátorů a zároveň zkoumá možnosti jak pomocí práce s mozkem a rizikem podpořit kreativitu.


The Minimalists: Méně je teď a tady

Netflix (české titulky)

Dlouholetí přátelé Joshua Fields Millburn a Ryan Nicodemus se s vámi ve svém dokumentu podělí o svůj přístup k minimalismu. A třeba vás přesvědčí, že méně je někdy více.


Obnovené licence, nově s českými titulky

Argo

Google Play, iTunes, Netflix (české titulky), O2TV (české titulky) (čeština), Rakuten (české titulky) (čeština)

Agent CIA vede nevšední záchranu šesti amerických diplomatů z íránské metropole Teheránu během krize amerických rukojmích v 70. letech.


Batman začíná

Google Play, iTunes, Netflix (české titulky), O2TV (české titulky) (čeština), Rakuten (české titulky) (čeština)

Bruce Wayne cestuje po úmrtí svých rodičů po světě a hledá způsob, jakým by mohl bojovat s nespravedlností a zločinem v Gothamu.


Temný rytíř

Google Play, iTunes (české titulky) (čeština), Netflix (české titulky), O2TV (české titulky) (čeština), Rakuten (české titulky) (čeština)

Zdá se, že by Batman s pomoci Jima Gordona a Herveyho Denta mohl odstranit všechny velké hráče gothamského podsvětí jednou pro vždy. Na scénu se ale dostává nevyzpytatelný a šílený Joker.


Temný rytíř povstal

Google Play, iTunes (české titulky) (čeština), Netflix (české titulky), Rakuten (české titulky) (čeština)

Je tomu již osm let, co byl naposledy spatřen Batman na veřejnosti. Donutí ho k návratu z dobrovolného exilu přichod maskovaného teroristy Banea?


Sherlock Holmes

iTunes (české titulky) (čeština), Netflix (české titulky), O2TV (české titulky) (čeština), Rakuten (české titulky) (čeština)

Nové dynamické zpracování nejznámějšího díla Sira Arthura Conana Doyla "Sherlock Holmes" přináší Holmesovi a jeho věrnému partnerovi Watsonovi poslední výzvu. Ukáže se, že Holmesovy bojové schopnosti jsou stejně tak smrtící jako jeho pověstný intelekt. Obojího bude zapotřebí při odhalování smrtelného spiknutí, které by mohlo zničit celou zemi. Akční a dobrodužný film Sherlock Holmes natočil známý režisér Guy Ritchie. Robert Downey Jr. ztvárnil legendárního detektiva a Jude Law září v roli Holmesova věrného kolegy Watsona, doktora a válečného veterána, který je impozantním spojencem Sherlocka Holmese. Rachel McAdams uvidíme v roli Irene Adler, jediné ženy, která získala převahu nad Holmesem, a která s detektivem udržuje bouřlivý vztah. Mark Strong ztvárnil roli Holmesova nového tajemného protivníka, Blackwooda a Kelly Reilly hraje Mary, po níž touží Watson.


Sherlock Holmes: Hra stínů

Google Play, iTunes, Netflix (české titulky), O2TV (české titulky) (čeština), Rakuten (české titulky) (čeština)

Sherlock Holmes býval nejchytřejším mužem salónu... až dosud. Na scéně je ovšem nový kriminalistický mozek - profesor Moriarty (Jared Harris), který se intelektuálně Holmesovi nejen vyrovná, ale jeho cit pro špatnost spolu s naprosto chybějícím pocitem svědomí mu vlastně může pomoci slavného detektiva předstihnout. Když najdou rakouského korunního prince mrtvého, podle důkazů, jak je interpretuje inspektor Lestrade (Eddie Marsan), to vypadá na sebevraždu. Ale Sherlock Holmes usuzuje, že princ se stal obětí vraždy, která je navíc pouze kouskem větší a daleko a zlověstnější záhady, kterou zkonstruoval profesor Moriarty. Při výkonu služby spojené se zábavou Holmes najde stopu v podzemním pánském klubu, kde Holmes spolu se svým bratrem Mycroftem Holmesem (Stephen Fry) zapíjejí poslední noc svobody Dr. Watsona. Právě tady se Holmes seznámí se Sim (Noomi Rapace), cikánskou kartářkou, která vidí víc, než prozrazuje. Vyšetřování se stává ještě nebezpečnějším, když se Holmes, Watson a Sim dostávají na starý kontinent


V jako Vendeta

iTunes (české titulky) (čeština), Netflix (české titulky), O2TV (české titulky) (čeština), Rakuten (české titulky) (čeština)

Futuristický snímek V jako Vendeta je zasazen do totalitní Británie a vypráví příběh jemné mladé dívky Evey, která je maskovaným mužem jménem V zachráněna ze situace, kdy jí šlo o život. Tento mistr boje a klamu je neobyčejně charismatický a snaží se podnítit ostatní spoluobčany, aby se vzbouřili proti tyranii a útlaku. Spolu s tím, jak Evey odkrývá tajemství původu V, objevuje mnohé pravdy i o sobě, a stává se jeho spojencem v uskutečnění plánu vnést do společnosti plné násilí a korupce opět svobodu a spravedlnost.Petr Semecký
před 2 měsíci


Podobné články - 24 filmů, které jsou od 1. ledna nově dostupné na Netflixu s češtinou

10 nejsledovanějších seriálů na Netflixu současnosti

před 1 hodinami

10 nejočekávanějších březnových novinek (nejen) na Netflixu

včera 0:00

10 novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o tomto víkendu

před 3 dny

Komentáře

Přihlas se a napiš komentář