7 filmů, které dorazí 1. listopadu nově na Netflix


I s nástupem listopadu se na Netflixu dočkáme nových filmových přírůstků. Zatím toho Netflix mnoho neodhalil a tak trochu čekáme, že se 1. listopadu probudíme do ještě bohatší nabídky. Prozatím ale víme o 7 filmových přírůstcích.


16 filmů sice s koncem října z Netflixu zmizí, obratem ale dostaneme i nové přírůstky. Netflix prozatím odhalil sedmičku větších titulů, maličko však doufáme, že jako obvykle dostaneme ještě pár filmů, které Netflix přidá bez dřívějšího odhalení. Nejzásadnějším novým titulem, kterého se 1. listopadu dočkáme, bude bezpochyby prvoválečné drama Sama Mendese 1917. Fanoušci klasiky se pak mohou těšit z tradičního westernu V pravé poledne a dorazí i další z českých filmů Pražské orgie. Bez české lokalizace pak budou dostupné filmy Příšerná tchýně a Dennis - postrach okolí, který byl před pár měsíci velmi úspěšný na americkém Netflixu.

1917

Google Play (české titulky) (čeština), Netflix (české titulky), O2TV (české titulky) (čeština), Prima Videopůjčovna (čeština)

Ke konci první světové války jsou dva britští vojáci postaveni před zdánlivě nesplnitelnou misi. Musí se dostat do nepřátelského prostředí a předat včas zprávu, která může zastavit útok na stovky vojáků. Jedním z nich je přitom bratr jednoho z nich. 1917 vypráví strhující válečný příběh, který povyšuje řemeslné provedení simulující natáčení na jediný záběr.


V pravé poledne

iTunes (české titulky), Netflix (české titulky)

Will Kane se právě oženil a chystá se opustit městečko, kde dosud vykonával funkci šerifa, když se k němu donese zneklidňující zpráva - na zastávce čekají tři nechvalně známí muži. Poledním vlakem má totiž do města přijet vrah, kterého Will kdysi pomohl dostat do vězení, aby se Willowi i městečku pomstil.


Jackass: Děda Mizera

Google Play, iTunes (české titulky) (čeština), Netflix (české titulky)

86letý Irving Zisman, pod jehož mejkapem se skrývá Johnny Knoxville, je na cestě napříč Amerikou, s nejnepravděpodobnějším společníkem, jeho 8letým vnukem Billym. Můžeme se těšit na šílené výlety natočené skrytou kamerou. Cestou Irving představí mladému a vnímavému Billymu spoustu lidí, míst a situací při kterých dávají nový význam termínu \výchova dětí\. Duo se setkává nespokojenými dětmi na soutěži krásy (a jejich stejně nespokojenými matkami), truchlícími v pohřebního ústavu a spoustou nic netušících občanů. Skuteční lidé v neskutečných situacích vytvářejí neskutečnou komedii.


Jackass: Děda Mizera .5

iTunes, Netflix (české titulky)

Pokračování příběhu Dědy Mizery nabízí zcela nový pohled na život Irvinga Zismana. Spousta bonusových scén a legrace za přispění Spika Jonze a Catherine Keenerové. Fanoušci Jackass se mohou těšit na zlobivé alter ego Johnnyho Knoxvilla.


Pražské orgie

iTunes (české titulky), iVysílání (čeština), Netflix (české titulky) (čeština), O2TV (čeština), Prima Videopůjčovna (čeština)

Do Prahy 70. let minulého století přijíždí slavný americký spisovatel, aby odvezl rukopis povídek napsaných v jazyce jidiš, jejichž autor byl zavražděn nacisty.


Příšerná tchýně

Netflix

Charlotte Cantiliniová hledala dlouhé roky toho pravého. Teď konečně našla muže svých snů Kevina Fieldse, jenomže se naneštěstí ukázalo, že jeho matka Viola je přímo ztělesněná noční můra. Viola, osobnost televizního zpravodajství, která nedávno přišla o práci, se obává, že ztratí i svého syna, a tak se rozhodne, že jeho snoubenku zapudí tím, že se změní v co nejpříšernější tchyni. S jejím šíleným plánem jí pomáhá její asistentka Ruby. Charlie se ale rozhodne, že si to nenechá líbit, a protože se svou protivnicí rozhodně nehodlá jednat v rukavičkách, strhne se nelítostný boj o to, kdo zaujme v Kevinově životě první místo...


Dennis - postrach okolí

iTunes (české titulky) (čeština), Netflix

Je poklidné letní odpoledne. Pan Wilson odpočívá a čte si noviny. Všude vládne ticho a klid. Ale najednou si uvědomí, že tak dlouhé ticho je podezřelé. Každou chvíli se určitě odněkud vynoří ON, aby mu provedl další neplechu. Šestiletý Dennis, který dokáže svými rošťárnami každého přivést k šílenství, je opravdu postrachem celého okolí... , ale především pana Wilsona! Dennis žije se svým tátou a mámou. Posledním členem jejich rodiny je velký chlupatý pes Raf. Spolu se svými dvěma kamarády, Joeym a Margaret, nejenže způsobí spoustu lumpáren svým sousedům, ale také musí vyzrát na nebezpečného lupiče „Sama Kudlu“.Petr Semecký
před 28 dny


Podobné články - 7 filmů, které dorazí 1. listopadu nově na Netflix

8 filmů, na jejichž základě vznikly vynikající (a mnohdy i lepší) seriály

 před 48 minutami

10 nejočekávanějších prosincových novinek (nejen) na Netflixu

včera 0:00

15 nejlepších sci-fi filmů, které najdete aktuálně na HBO GO

před 2 dny1

Komentáře

Přihlas se a napiš komentář