Čas dohnat resty. Těchto 16 filmů na konci října opustí Netflix


Konec října se nezadržitelně blíží a to znamená dvě věci. Jednak si pro Laurie Strode přijde její brácha Michael s nabroušenou čepelí, a za druhé Netflix opět po pár týdnech radikálněji pročistí svůj katalog do dříve pořízených snímků. Pojďme se podívat, kdo vypadne z nabídky tentokrát.


Včera jsme měli radost z nových filmových přírůstků na Netflixu, a dnes si trochu zapláčeme nad ztrátami, které nás čekají již za pár dní. Podařilo se nám totiž získat nová data o titulech, kterým na Netflixu končí během pár dnů licence. A jelikož se nejedná o kdovíjaké megahity, můžeme očekávat, že se do nabídky brzy nevrátí. To ale neznamená, že byste je měli minout. Pořád se mezi nimi najde spousta zajímavých kousků, které by člověk měl dohnat, pakliže to několik měsíců odkládal. Tutovka je samozřejmě Spielbergova brilantní komedie Chyť mě, když to dokážeš, ve které Tom Hanks hledá Leonarda DiCapria. Solidní zábavu nabízí i Špinavý trik s Jennifer Lawrence a Christianem Balem. Rozhodně byste měli dát šanci svěží romantice Šíleně bohatí Asiati, anebo Manchurianskému kandidátovi, jemuž Netflix před pár měsíci licenci prodlužoval, takže těžko říct, jestli se tak rozhodne i tentokrát. Níže najdete náš výběr nejzajímavější titulů, které již v listopadu v nabídce nebudou. Pokud by vás zajímal kompletní soupis, včetně jihokrejských a indických dramat, najdete ho v našem celkovém přehledu.

27. října

Equalizer 2

Google Play (české titulky), iTunes (české titulky), Kuki (čeština), O2TV (české titulky) (čeština), Rakuten, Starmax (čeština)

Pokračování akčního hitu Equalizer, kde byl bývalý agent na odpočinku vylákán zpět do akce, aby pomstil bezpráví ve svém okolí.


28. října

Slender Man

Google Play (české titulky), iTunes (české titulky) (čeština), Kuki (čeština), Rakuten, Starmax (čeština)

Slender Man je podivný přízrak, který starší či unáší děti, může se teleportovat nebo měnit svojí podobu. Vznikl původně v jedné internetové diskuzi a toto je celovečerní film.


31. října

Spy Kids: Špióni v akci

Filmbox+ (české titulky) (čeština)

Scénář Roberta Rodrigueze vrací diváka do dob, kdy si velká filmová dobrodružství mohla užívat celá rodina dohromady. SPY KIDS se mohly zrodit pouze ve fantazii muže, který nejenže točí vysoce kvalitní filmy, ale má i další výjimečnou kvalifikaci pro tento úkol - sám je rodičem. Robert Rodriguez chtěl tentokrát vytvořit zábavný a dobrodružný film, na který by mohl vzít i svoje děti. Ve skutečnosti, se svou vášní k pohádkám a neskutečným věcem, snil o ambiciózním dobrodružném filmu pro celou rodinu už roky. A tak se ve SPY KIDS morální konvence klasického rodinného filmu doslova vřítily do budoucnosti společně s neuvěřitelnými speciálními efekty a nespoutanou fantazií.(oficiální text distributora)


Spy Kids 2: Ostrov ztracených snů

iTunes (české titulky)

Carmen a Juni zpočátku vůbec netušili, jaká je opravdová profese jejich rodičů a bylo to pro ně pořádné překvapení. A hlavně únik z nudy, vůbec především však báječné dobrodružství, v němž se stali prvotřídními mezinárodními špióny. Jestliže v jedničce zachraňovali špióni-junioři mámu s tátou, nyní se situace otáčí a na řadu se záchrannou misí přichází agenti-rodiče, Gregorio a Ingrid. Osud celého světa tak znovu závisí na schopnostech rodiny Cortézových. Akce, napětí, humor, fantazie, speciální efekty, řada neuvěřitelných vynálezů - znovu a ještě ve větš…


Spy Kids 3-D: Game Over

Robert Rodriguez natočil třetí pokračování úspěšné série o dětských špionech. Tentokrát je v ohrožení Carmen, která uvízla ve virtuální realitě hry, kterou zkonstruoval nový hlavní padouch Toymaker. Je na Junim, aby zachránil svou sestru a vedle toho samozřejmě i svět. Ve vedlejších rolích se objeví celá plejáda známých herců.


Špinavý trik

HBO (české titulky) (čeština), iTunes (české titulky) (čeština), Kuki (čeština), O2TV (české titulky) (čeština), Starmax (čeština)

Aby si zachránil život na svobodě, musí polapený zloděj a jeho partnerka spolupracovat s FBI. Cílem je vymyslet podfuk na obávanou mafii v Jersey.


Bohémové

iTunes

Předlohou filmu je Pulitzerovou cenou ověnčená rocková opera Rent, novodobá verze klasické Pucciniho opery Bohéma. Film vypráví příběh skupiny umělců snažících se žít (a platit nájem) v New York East Village na konci 80. let. Filmař Mark, jeho bývalá dívka Maureen, lesbička Joanne, muzikant Roger, jeho nová přítelkyně Mimi, počítačový génius Tom - ti všichni svůj život „měří láskou“, snaží se prosadit a zároveň čelit zrádnému světu peněz a epidemie AIDS. Co všechno se vlastně může v životě několika lidí změnit za 525 600 minut, tedy jeden rok?


Bláznivý příběh Robina Hooda

Jeruzalém roku 1125. Z vlhké kobky maurského vězení odvážně a poněkud nezvykle prchá zasloužilý účastník křižáckého tažení Robin z Loxley (Cary Elwes). Po návratu do rodné Anglie ho ovšem čeká trpké zklamání. Tatínek je mrtvý, sourozenci mrtví, věrný pes mrtvý a oblíbená kočka zadušená posledním členem rodiny - přítulnou zlatou rybkou. Navíc hrad zabavený kvůli nezaplaceným daním. Podivný vděk za bojové zásluhy. Ovšem, co by jiného zlomilo a možná i dohnalo k sebevraždě, to Robina, už brzy Hooda, posílí. Statečně vyráží do temných hvozdů a dává dohromady svou zbojnickou partu. A to si pište, že to jsou daleko ostřejší a hlavně mnohem zábavnější chlápkové než ti, které měl ve své družině Kevin Costner. Pochopitelně je tu i mrzký rottinghamský šerif a dočasný, ale o to podlejší panovník Jan. A taky luzná Mariana, jejímž největším problémem je momentálně pás cudnosti z vysoce kvalitní oceli. Poslední dobou ji začíná být zatraceně těsný... Pokud váš už unavují jiné adaptace Loxleyho života, vyzkoušejte poněkud šílenou parodii Mela Brookse, jež pohladí na srdci a bránici, stejně jako jeho další dílo.


Manchurianský kandidát

Google Play (čeština)

Válečný hrdina se stane po odvážné akci žhavým favoritem v prezidentských volbách. Vyšetřování akce však přináší postupně otazníky - je možné, že byl celý incident jinak a vojáci byli ovlivněni?


Resident Evil: Afterlife

Google Play, Rakuten

Ve světě, který je zamořen smrtící virovou infekcí, která mění své oběti v zombie, pokračuje Alice na své cestě, aby našla ty, kteří přežili a dovedla je do bezpečí. Její boj s Umbrella Corporation dosahuje nových vrcholů, ale Alice získá nečekanou pomoc od starého přítele. Nové vodítko, které slibuje bezpečné útočiště, je zavede do Los Angeles, ale když přijíždějí, město je zamořeno tisíci zombie a Alice a její společníci musí opět bojovat o přežití...


Generálova dcera

Můžete se vydat správnou cestou, špatnou cestou, anebo můžete zvolit cestu vojenskou. Teď záleží na tom, jakou z nich si zvolí armádní vyšetřovatel Paul Brenner, který se na vojenské základně Fort MacCallum snaží objasnit vraždu přitažlivé kapitánky. Madeleine Stowe hraje Brennerovu spoluvyšetřující případu - coby armádní poradkyně pro případy znásilnění. Je to \hra na kočku a myš, kdy váš odhad na to, jak to skončí, bude totálně vedle


Mysli jako on

iTunes, Rakuten

Rovnováha sil čtyř párů je značně vychýlena – ženy totiž začaly používat rady z populární knihy Steveho Harveye \Chovej se jako žena, mysli jako muž\


Robin Hood: The Rebellion

Šerif z Nottinghamu polapil lásku Robina Hooda a to neměl dělat. Robin a jeho družina totiž vymyslí plán na záchranou misi a mstu.


Šíleně bohatí Asiati

Mladá Američanka asijského původu doprovází svého přítele na svatbu jeho nejlepšího kamaráda do Singapuru a poznává oslnivý život nejbohatších asijských rodin. Osvědčená romantická žánrovka, která přináší neokoukané asijské lokace, svěží humor a sympatické herce. Pokud máte rádi romantiku podle jasných pravidel žánru, tady se zamilujete.


Chyť mě, když to dokážeš

Google Play, iTunes (české titulky) (čeština)

Životopisné drama o Franku Abagnalovi, jednom z největších podvodníků a padělatelů všech dob.


Malé dohazovačky

Diane žije v New Yorku a touží po své vlastní rodině. Roger, velmi úspěšný obchodník, má sice devítiletou dceru Alyssu, ale schází mu manželka. Jednou v létě se Roger potkává s Diane, která má s sebou svou oblíbenou chovanku Amandu. Jak skvělé je zjištění, že jsou si Amanda a Alyssa podobné. Obě začnou okamžitě pracovat na svém plánu - dát ty dva dospělé dohromady.Petr Semecký
před 4 měsíci


Podobné články - Čas dohnat resty. Těchto 16 filmů na konci října opustí Netflix

10 povedených novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu

včera 11:30

10 nejlepších nových seriálů, které můžete právě teď vidět na Netflixu

včera 0:00

10 parádních novinek, které se začátkem března objeví na Netflixu

před 2 dny

Komentáře

Přihlas se a napiš komentář


 

Vyber film