Dokumentární megahit V síti je konečně online? Tak to je pohoda!


Největší filmový hit posledních měsíců zamířil konečně na streamovací služby. Pokud jste dokument V síti minuli v kině, máte ideální možnost doplnit si vzdělání ohledně zneužívání dětí na internetu.


O novém dokumentu Víta Klusáka se v posledních měsících mluvilo tolik, že byste museli žít v jeskyni, abyste ho alespoň jedním okem nezaznamenali. Dokument V síti se totiž zabývá internetovými predátory, kteří na různých platformách hledají mladé dívky, aby ukájeli své pedofilní choutky. Film se stal fenoménem už na jaře a nezastavila ho ani situace okolo pandemie, kdy se po otevření kin opět držel na výši diváckého zájmu. Celkem V síti vidělo jen v kinech přes 400 000 diváků. Pokud jste mezi nimi nebyli, nemusíte smutnit, původní verze dokumentu totiž nově zamířila na VOD platformy, kde si ji můžete za pár desítek korun zapůjčit, anebo film rovnou zakoupit.

Film je aktuálně v nabídce Aerovodu a DaFilms, kteréžto platformy doporučujeme a kde je možné zvolit si jak zapůjčení, tak zakoupení filmu s možností jeho stažení. Pokud vám stačí zapůjčení, můžete se obrátit také na služby Starmax, O2TV či Kuki. Cena zapůjčení začíná na 59 Kč, zakoupení filmu je pak stanoveno na 150 Kč. Pokud byste si film chtěli vychutnat v rámci nějakého předplatného, budete si muset ještě počkat do 29. ledna 2021. Tehdy se V síti objeví v měsíčním předplatném Aerovodu. Další střihové verze Klusákova dokumentu V síti 18+ (necenzurovaná verze) a V síti: Za školou (pro školní potřeby cenzurovanější) prozatím online dostupné nejsou.


Petr Semecký
před 4 měsíci


Podobné články - Dokumentární megahit V síti je konečně online? Tak to je pohoda!

7 nejlepších českých sci-fi, které najdete právě teď na Netflixu

před 7 dny

Ceny české filmové kritiky vyhrála Krajina ve stínu či dokument V síti

před 17 dny

12 filmů, které jsou od 1. února nově dostupné na Netflixu s češtinou

před 24 dny

Komentáře

Přihlas se a napiš komentář