Dracula, To: Kapitola 2 a další novinky, které musíte vidět o víkendu


S příchodem nového roku se příval velkých blockbusterových novinek na streamovacích službách utišil, to ale neznamená, že by nebylo na co koukat. Zájem vzbuzují především žánrově akčnější snímky a horory, které byste si neměli nechat ujít. Asi největším lákadlem je však Dracula od BBC.


To Kapitola 2

Google Play (české titulky), HBO (české titulky) (čeština), iTunes (české titulky) (čeština), Rakuten (české titulky) (čeština)

Mysleli si, že klauna Pennywise zahnali. Ale strach se do městěčka Derry vrací, a to přesně po 27 letech. A ti, kdo proti němu kdysi bojovali, se musí opět sejít a spojit síly. Zakončení nejnovější adaptace jedné z nejlepších knih Stephena Kinga sice nedosahuje úrovně první části, fanoušky ale stále potěší dávkou hororového napětí.


Pád anděla

Google Play (české titulky) (čeština), Netflix, Prima Videopůjčovna (čeština)

Mike Banning je podezřelý z pokusu o atentát na prezidenta. Při snaze o odhalení skutečné hrozby, se musí skrýt před FBI. Neskutečně zábavné béčko, které má sem tam dobrý nápad, stylový záběr a celou dobu hlavně Gerarda Butlera ve variaci na Jacka Bauera.


Dracula

Netflix (české titulky) (čeština)

Píše se rok 1897 a za hrabětem Draculou přijíždí právník Jonathan Harker, který netuší, že ho na místním hradě v Transylvánii čeká řádně hororový zážitek.


Nikdy nezestárnou

Dokument o První světové válce, který byl unikátní technologií dobarven a nabízí dosud neviděné záběry, které vás vezmou doprostřed zákopů mezi lidi, kteří pro mír obětovali své životy.


Mesiáš

Netflix (české titulky) (čeština)

Agent CIA vyšetřuje charismatického muže, který založí duchovní hnutí a vzbudí politický neklid. Fiktivní příběh, který nevychází ze skutečných událostí.


Řbitov zviřátek

Google Play, iTunes (české titulky) (čeština), Netflix (české titulky)

Natočeno podle stejnojmenného hororu Stephena Kinga. Hřbitov vašich mazlíčků se stane místem, kde mrtví ožívají...


Krvavá nevěsta

Google Play (české titulky) (čeština), HBO (české titulky) (čeština), iTunes (české titulky) (čeština), Rakuten

Mladá nevěsta Grace podstupuje novomanželský rituál rodiny jejího manžela. Co ale začíná jako nevinná hra na schovávanou s trochu excentrickými účastníky se brzy mění v boj o holý život. Tihle boháči totiž mají hodně zvrácený smysl pro zábavu a vítání nových přírůstků do rodiny. Zábavná hra s žánrovými pravidly, která má ve svém středu sympatickou hrdinku a záměrně neschopné lovce.


Anna

Google Play (české titulky) (čeština), iTunes (české titulky) (čeština), Netflix (české titulky)

Anna Poliatova není jen krásná, ale má i tajemství, které v ní probudí sílu a dovednosti, které z ní mohou udělat nejlepší nájemnou vražedkyni na světě. Aneb další akční nášup z dílny francouzského tvůrce akčních vylomenin Luca Bessona.


Zrodila se hvězda

Google Play (české titulky), iTunes (české titulky) (čeština), Rakuten (české titulky) (čeština)

Nová verze slavného příběhu, kdy bývalá hudební hvězda, která propadá alkoholu, nezištně pomůže mladé zpěvačce nastartovat kariéru.


Dilili v Paříži

Edison

S pomocí svého kamaráda se mladá Dilili vydává pátrat po unesených mladých dívkách. Během své cesty narazí na několik rozličných a výjimečných osob, který jí pomohou najít stopy, jež by mohly celou záhadu vyřešit.Petr Semecký
2020


Podobné články - Dracula, To: Kapitola 2 a další novinky, které musíte vidět o víkendu

14 nejzajímavějších filmů a seriálů na Netflixu do konce ledna

dnes 10:00

8 nejlepších sci-fi seriálů na Netflixu, o kterých se nemluví a je to škoda

včera 0:00

10 žhavých novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu

před 3 dny

Komentáře

Přihlas se a napiš komentář


 

Vyber film