Irčan a dalších 9 novinek, které musíte vidět o víkendu


Poslední listopadový víkend bude bez diskuze patřit především Martinu Scorsesemu. Filmová legenda totiž konečně doručila svůj tři a půl hodiny dlouhý opus Irčan a byla by škoda ho minout. Pokud ale nejste na gangsterky, máme pro vás i další tipy, s nimiž neuděláte chybu.


Irčan

Netflix (české titulky) (čeština)

Unikátní freska Martina Scorseseho sleduje celý život slavného gangstera Franka Sheerana, jenž se zapletl s rodinou Buffalino a stál u většiny akcí mafie a odborů v šedesátých a sedmdesátých letech. Mafiánský opus Martina Scorseseho, který reflektuje život skutečného mafiánského zabijáka, který pro "rodinu" obětoval vše.


Mythomaniac

Netflix (české titulky)

Vyhořelá matka, kterou její rodina přehlíží, má podezření, že ji její manžel podvádí. Aby si získala znovu pozornost, rozhodne se předstírat vážnou nemoc.


Podvod na spotřebitele

Netflix (české titulky) (čeština)

Investigativní dokument ukazuje, jak občas velké korporace šetří na výrobě spotřebitelského zboží, čímž značně podvádějí své zákazníky.


Noční hra

iTunes (české titulky) (čeština), Rakuten (české titulky) (čeština)

Skupina kamarádů, kteří se potkávají v noci, aby společně hráli hry, se rozhodnou sami na vlastní pěst rozlousknout podivnou vraždu.


Dej mi své jméno

Google Play (české titulky), iTunes (české titulky) (čeština), Netflix (české titulky)

Mladý chlapec tráví léto s rodiči v Itálii. Jeho otec si najme na doučování pohledného doktoranda, ke kterému začne chlapec víc než přátelsky vzhlížet.


Šťastné a veselé a tak podobně

Netflix (české titulky)

Zanícený otec bojuje se stresem Vánoc a jako bonus mu dcera přiveze k seznámení nového přítele.


Dětská hra

Google Play (české titulky), iTunes (české titulky), My Prime (čeština), Starmax (české titulky) (čeština), Vodafone TV (české titulky) (čeština), Voyo (české titulky) (čeština)

Remake hororu, ve kterém sériový vrah těsně před smrtí přenese svojí duši do malé panenky. A tu dostane k narozeninám malý chlapec.


Diego Maradona

Aerovod, O2TV (čeština), Vodafone TV (české titulky) (čeština), Voyo (české titulky) (čeština)

Dokumentární film zaměřený na vzestup a pád kariéry fotbalové ikony a majitele boží ruky Diega Maradony, který vznikl z 500 hodin dosud neviděných obrazových materiálů. Ponořte se do Maradonovy kariéry 80. let, když zářil v Neapoli a postupně se zaplétal s místní mafií.


Bitva o Alžír

Unikátní dokumentaristický pohled na alžírskou revoluci proti francouzské koloniální nadvládě, který mimo jiné inspiroval režiséra Christophera Nolana při natáčení filmu Dunkerk.


Bikram: jogín, guru, sexuální násilník

Netflix (české titulky)

Podívejte se na život cvičitele jógy Bikrama Choudhuryho prostřednictvím dosud neodhalených archivních záběrů! Jak se z původně odstrčeného chlapce stal nejlepší instruktor jógy vůbec? A proč se nakonec zapletl se zločinem?Petr Semecký
2019


Podobné články - Irčan a dalších 9 novinek, které musíte vidět o víkendu

10 nejočekávanějších nových seriálů Netflixu, které nás čekají v roce 2021

včera 0:001

30 aktuálně nejlepších seriálů na Netflixu s českým dabingem

před 2 dny

6 důvodů, proč se (někdy) koukat na marvelovku WandaVision

před 2 dny

Komentáře

Přihlas se a napiš komentář