PODCAST: Velké zhodnocení nové podoby streamovací služby Aerovod


Streamovací služby nejsou jen velcí hráči jako Amazon, HBO, Netflix či Disney Plus. Zapomínat bychom neměli ani na lokální hráče. Mezi ty nejzajímavější se řadí Aerovod, za nímž stojí distribuční společnost Aerofilms. V uplynulých týdnech jsme ji měli možnost testovat a jsme nadmíru spokojení.


Co vás čeká a nemine?

Petr s Markem v posledních týdnech testovali novou podobu streamovací služby Aerovod, která nově přidala i možnost pravidelného předplatného, a tak o tom natočili hutných 50 minut nového podcastu. Dozvíte se, jak se jim líbí technické řešení, co jim ještě úplně nevyhovuje a hlavně co vlastně za svých 150 Kč měsíčně můžete dostat z bohaté programové nabídky.

Kde si podcast přehrát?

Jak můžete vidět, přímo z článku si můžete podcast přehrát skrze SoundCloud. Tím jsme ale neskončili. Najdete nás i u prověřených podcastových stálic jako jsou - kromě zmíněného SoundCloudu - Apple Podcasts, Spotify či Google Podcasts a dalších. Samozřejmostí je implementace ve vašich RSS aplikacích. Podcast vychází pravidelně obvykle ve středu. Nicméně chystáme i nepravidelné speciály, na které by vás vaše aplikace měly vždy upozornit. A pokud ne, uděláme to my sami.


Petr Semecký
2019


Podobné články - PODCAST: Velké zhodnocení nové podoby streamovací služby Aerovod

PODCAST: Kdo si (ne)zaslouží Zlatý glóbus?

před 10 dny

PODCAST: Jak se povedla WandaVision a co čekat od Snyder Cutu?

před 15 dny3

PODCAST: Co očekávat od streamovacích válek v roce 2021?

před 28 dny3

Komentáře

Přihlas se a napiš komentář


 

Vyber film