Zůstaňte doma. Netflix do konce října doplní dalších 16 zahraničních filmů


Zatímco většina streamovacích služeb si vystačí jen s pár novinkami měsíčně, Netflix neustále dupe do plných a hrne na nás nový obsah pod takovým tlakem, že už teď víme, že novinky z října budeme nakoukávat ještě na Vánoce. Na druhou stranu stejně sedíme doma, takže se to docela hodí.


Netflix do konce měsíce stihne ještě několik svých vlastních premiér, ty pak bude průběžně doplňovat i nově zakoupeným licencovaným obsahem hollywoodských studií. Včera jste se mohli podívat na 10 nejočekávanějších seriálů, které nás do konce měsíce čekají, a nyní známe i nabídku filmovou. Pojďme se na ni společně podívat. Pro přehlednost jsme ji i tentokrát rozčlenili postupně podle dat uvedení. Zároveň již známe i jazykovou výbavu jednotlivých filmů. Tu jako vždy najdete pod popiskem filmu. A připomínáme, že pokud film nemá českou podporu, nebude se vám zobrazovat na české jazykové mutaci Netflixu. Pro filmy s pouze anglickou podporou je nutné přepnout na anglické uživatelské prostředí, které vám odemkne spoustu dalších, bohužel však nepřeložených filmů a seriálů.

21. října

Rebeka

Netflix (české titulky) (čeština)

V nové adaptaci knihy od Daphne du Maurier, kterou v roce 1940 nesmrtelně zfilmoval Alfred Hitchcock, se režisér Ben Wheatley znovu pokouší vzkřísit příběh manželského páru, jenž musí řešit smrt manželovy předchozí manželky.


LOL

Netflix (čeština)

Ve světě, stále více propojeném díky Facebooku, YouTube, Twitteru a iTunes, prožívá Lola (Miley Cyrus) a její přátelé středoškolské románky, přátelství i první zklamání. Zároveň se snaží vyhýbat svým někdy až příliš autoritativním a technologicky negramotným rodičům. Snímek LOL je autentickým příběhem, který perfektně zachycuje současnou teenagerskou realitu zachycenou velmi zábavnými a upřímnými situacemi ze života matky Anne (Demi Moore) a její dcery.


Rezistence

iTunes (české titulky) (čeština), Kuki (čeština), My Prime (čeština), Netflix (české titulky), Starmax (české titulky) (čeština), Vodafone TV (české titulky) (čeština)

Pokračování filmové série Divergence s názvem Rezistence je po úspěchu prvního dílu o poznání velkolepější a výpravnější, nepostrádá velkou dávku akce a triků. Hlavní hrdinka Tris v podání Shailene Woodley pokračuje v boji s nelítostným systémem i se svými vlastními démony. Idylická společnost žijící v symbióze různých frakcí je nyní na pokraji války, osudy všech nabírají rychlý spád a každá volba má své následky. Tris není výjimkou.


Dřív než půjdu spát

iTunes (české titulky) (čeština), Kuki (čeština), Netflix (české titulky) (čeština), Starmax (čeština), Voyo (české titulky) (čeština)

Christine při nehodě před několika lety utrpěla poškození mozku, při kterém se jí během noci pokaždé vymaže paměť. A každé ráno musí znovu a znovu zjišťovat, kým je, co v životě prožila, koho miluje a s kým žije. Její manžel Ben jí denodenně trpělivě pomáhá za pomoci fotoalb a vyprávění. Druhým Christininým průvodcem v mlhách její vlastní minulosti je psychiatr Edmund Nash (Mark Strong), s jehož pomocí si hrdinka vede videodeník. A ten jí jejím vlastním hlasem jednoho dne varuje: Nevěř nikomu!" Deníkový záznam spustí sérii událostí, které mají strašlivé následky. Christine začíná pochybovat o všech, kteří se zdáli jí pomáhat. Otázky, kdo ve skutečnosti Christine je, co se skrývá v její minulosti a co způsobilo její poruchu, přinesou šokující odpovědi. Christine zjišťuje, že pravdu je lepší někdy zapomenout.


22. října

Shazam!

Google Play (čeština), HBO (české titulky) (čeština), iTunes (české titulky) (čeština), Netflix, Rakuten (české titulky) (čeština)

Malý kluk získá superschopnost a stavá se superhrdinou, když řekne jedno magické slovo. I když se stane v tu chvíli dospělým, v jádru je to pořád malý kluk, co si chce hrát. Odlehčená DC komiksovka pro všechny, kterým temné nemarvelovky lezou krkem a nechtějí od nich odcházet v depresi.


23. října

Až na měsíc

Netflix (české titulky) (čeština)

Animovaný muzikál o dívce, která se snaží prokázat, že na měsíci žije Měsíční bohyně. Tvůrce klasik jako Aladin nebo Kráska a zvíře doručil vizuálně úchvatný animák nejen pro malé slečny. Byť by příběh mohl být originálnější.


Sousedi

Google Play (české titulky), iTunes (české titulky) (čeština), Netflix (české titulky), Rakuten

Mac (Seth Rogen) a Kelly (Rose Byrne) jsou hrdými rodiči malé holčičky a tak nějak smíření s tím, že pro ně už skončily divoké večírky a že jediné špeky, které mají, jsou ty na břiše. Žijí v útulném domečku v tiché ulici a pomalu se připravují na krizi středního věku. Když si sousední dům pronajmou vysokoškoláci v čele s vyrýsovaným hezounem Teddym (Zac Efron), zavětří sice nebezpečí, ale zprvu se rozhodnou pro přátelský přístup, k němuž bude patřit i slib dodržování nočního klidu a závazek nevolat hned poldy, kdyby se to náhodou někdy s pařením trochu zvrtlo. Jenže už druhá pořádná noční jízda všechny ušlechtilé závazky rozmetá a mezi oběma domy se rozzuří otevřená válka, ve které jsou všechny zbraně povolené. Na první pohled by se mohlo zdát, že unavení rodiče nemají proti rozjetým studentům sebemenší šanci, jenže i Mac a Kelly byli „kdysi\ pařmeni a z té doby si pamatují na spoustu dost nepěkných triků.


Zakázané ovoce

Google Play (čeština), iTunes (čeština), Netflix (české titulky)

Jack je sympatický kriminálník, co plánuje jednu poslední loupež. Karen je snaživá policistika, které čeká na svůj velký případ. Mají proti sobě bojovat, ale místo toho se do sebe zamilovali.


Nevyhrožuj

Netflix (české titulky)

Parodie na filmy afroamerických režisérů z 90. let, kteří popisovali příběhy afroameričanů a dalších menšin žijících ve čtvrtích amerických velkoměst, jejich životy a každodenní ohrožení násilím a kriminalitou.


25. října

BlackKkKlansman

Google Play (české titulky), iTunes (české titulky), Netflix (české titulky)

Černošský policista úspěšně složí zkoušky do Ku Klux Klanu a po čase se také stane hlavou místní buňky této nechvalně známé rasistické organizace.


Očista: Anarchie

Amazon Prime, iTunes (české titulky) (čeština), Netflix (české titulky), O2TV (české titulky) (čeština), Rakuten

Další výroční den, kdy probíhá Očista, je tu. Trojice na sobě nezávislých lidí chce přežít v době, kdy okolo nich probíhá jen vraždění.


27. října

Kdyby ulice Beale mohla mluvit

Google Play (české titulky), iTunes (české titulky), Netflix (české titulky), Starmax (české titulky) (čeština)

Harlem, počátek 70. století a příběh velké lásky chudého černošského páru, jenž musí bojovat se společenskými předsudky, vlastními rodinami i nedostatkem financí, aby mohl žít vysněný život. To vše v poetickém podání oscarového režiséra a hvězdy nezávislé scény Barryho Jenkinse.


28. října

Sváteční rande

Netflix (české titulky) (čeština)

Dva nezadaní už mají po krk toho, že jsou na svátky sami, a tak uzavřenou dohodu, že si na všech setkáních budou vzájemně dělat doprovod. Pak ale přeskočí jiskra.


Tajemství hrobky v Sakkáře

Netflix (české titulky)

Egyptští archeologové odkryjí neporušenou hrobku starou 4400 let a pokoušejí se rozšifrovat historii svého unikátního objevu.


30. října

Drsný město

Netflix (české titulky)

Mezi zkorumpovanými kolegy a uprostřed války marseilleských gangů musí vzít poctivý policista věci do vlastních rukou, aby ochránil svůj tým. Drsný město je další akční šleha od režiséra slavné Války policajtů!


Jeho dům

Netflix (české titulky)

Mladý pár z Jižního Súdánu chce v Anglii začít nový život. Oba je ale drtí děsivé vzpomínky na hrůzy, před kterými uprchli ze svojí válkou zpustošené země.Petr Semecký
před 3 měsíci


Podobné články - Zůstaňte doma. Netflix do konce října doplní dalších 16 zahraničních filmů

10 parádních novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu

včera 9:00

20 nejlepších filmů s americkými prezidenty, které musíte vidět

před 2 dny

15 nejnovějších filmů na Netflixu s českým dabingem

před 3 dny1

Komentáře

Přihlas se a napiš komentář