FB pixel

Nejlepší film

Tři billboardy kousek za Ebbingem

Dej mi své jméno

Dunkerk

Dunkerk

Nejtemnější hodina

Nejtemnější hodina

Tvář vody

Tvář vody

Nejlepší režie

Tvář vody

Blade Runner 2049

Blade Runner 2049

Dej mi své jméno

Dej mi své jméno

Dunkerk

Dunkerk

Tři billboardy kousek za Ebbingem

Tři billboardy kousek za Ebbingem

Nejlepší herečka

Frances
McDormand

Tři billboardy kousek za Ebbingem

Vítěz

Annette
Bening

Filmové hvězdy neumírají v Liverpoolu

Margot
Robbie

Já, Tonya

Saoirse
Ronan

Lady Bird

Sally
Hawkins

Tvář vody

Nejlepší herec

Gary
Oldman

Nejtemnější hodina

Vítěz

Timothée
Chalamet

Dej mi své jméno

Jamie
Bell

Filmové hvězdy neumírají v Liverpoolu

Daniel
Day-Lewis

Nit z přízraků

Nejlepší herečka ve vedlejší roli

Allison
Janney

Já, Tonya

Vítěz

Laurie
Metcalf

Lady Bird

Kristin
Scott
Thomas

Nejtemnější hodina

Lesley
Manville

Nit z přízraků

Octavia
Spencer

Tvář vody

Nejlepší herec ve vedlejší roli

Sam
Rockwell

Tři billboardy kousek za Ebbingem

Vítěz

Hugh
Grant

Paddington 2

Willem
Dafoe

The Florida Project

Woody
Harrelson

Tři billboardy kousek za Ebbingem

Christopher
Plummer

Všechny prachy světa

Nejlepší původní scénář

Tři billboardy kousek za Ebbingem

Já, Tonya

Já, Tonya

Lady Bird

Lady Bird

Tvář vody

Tvář vody

Uteč

Uteč

Nejlepší adaptovaný scénář

Dej mi své jméno

Filmové hvězdy neumírají v Liverpoolu

Filmové hvězdy neumírají v Liverpoo...

Paddington 2

Paddington 2

Velká hra

Velká hra

Ztratili jsme Stalina

Ztratili jsme Stalina

Nejlepší kamera

Blade Runner 2049

Dunkerk

Dunkerk

Nejtemnější hodina

Nejtemnější hodina

Tři billboardy kousek za Ebbingem

Tři billboardy kousek za Ebbingem

Tvář vody

Tvář vody

Nejlepší střih

Baby Driver

Blade Runner 2049

Blade Runner 2049

Dunkerk

Dunkerk

Tři billboardy kousek za Ebbingem

Tři billboardy kousek za Ebbingem

Tvář vody

Tvář vody

Nejlepší kostýmy

Nit z přízraků

Já, Tonya

Já, Tonya

Kráska a zvíře

Kráska a zvíře

Nejtemnější hodina

Nejtemnější hodina

Tvář vody

Tvář vody

Nejlepší masky

Nejtemnější hodina

(Ne)obyčejný kluk

(Ne)obyčejný kluk

Blade Runner 2049

Blade Runner 2049

Já, Tonya

Já, Tonya

Viktorie a Abdul

Viktorie a Abdul

Nejlepší hudba

Tvář vody

Blade Runner 2049

Blade Runner 2049

Dunkerk

Dunkerk

Nejtemnější hodina

Nejtemnější hodina

Nit z přízraků

Nit z přízraků

Nejlepší výprava

Tvář vody

Blade Runner 2049

Blade Runner 2049

Dunkerk

Dunkerk

Kráska a zvíře

Kráska a zvíře

Nejtemnější hodina

Nejtemnější hodina

Nejlepší speciální efekty

Blade Runner 2049

Dunkerk

Dunkerk

Star Wars: Poslední z Jediů

Star Wars: Poslední z Jediů

Tvář vody

Tvář vody

Válka o planetu opic

Válka o planetu opic

Nejlepší zvuk

Dunkerk

Baby Driver

Baby Driver

Blade Runner 2049

Blade Runner 2049

Star Wars: Poslední z Jediů

Star Wars: Poslední z Jediů

Tvář vody

Tvář vody

Počty cen a nominací

Tři billboardy kousek za Ebbingem 4 4
Tvář vody 3 9
Blade Runner 2049 2 6
Nejtemnější hodina 2 6
Dunkerk 1 7
Já, Tonya 1 4
Dej mi své jméno 1 3
Nit z přízraků 1 3
Baby Driver 1 1
Filmové hvězdy neumírají v Liverpoolu 3
Lady Bird 3
Uteč 2
Star Wars: Poslední z Jediů 2
Kráska a zvíře 2
Paddington 2 2
Ztratili jsme Stalina 1
Všechny prachy světa 1
Válka o planetu opic 1
Velká hra 1
Viktorie a Abdul 1

BAFTA - další ročníky

2015 2016 2017

TOPlist TOPlist TOPlist