FB pixel

Nejlepší film

Masaryk

Anthropoid

Já, Olga Hepnarová

Já, Olga Hepnarová

Rodinný film

Rodinný film

Učitelka

Učitelka

Nejlepší režie

Julius
Ševčík

Masaryk

Vítěz

Sean
Ellis

Anthropoid

Já, Olga Hepnarová

Olmo
Omerzu

Rodinný film

Jan
Hřebejk

Učitelka

Nejlepší herec

Karel
Roden

Masaryk

Vítěz

Ivan
Trojan

Anděl Páně 2

Cillian
Murphy

Anthropoid

Karel
Roden

Nikdy nejsme sami

Jiří
Bartoška

Teorie tygra

Nejlepší herečka

Michalina
Olszańska

Já, Olga Hepnarová

Vítěz

Lenka
Vlasáková

Nikdy nejsme sami

Vanda
Hybnerová

Rodinný film

Eliška
Balzerová

Teorie tygra

Zuzana
Mauréry

Učitelka

Nejlepší herec ve vedlejší roli

Oldřich
Kaiser

Masaryk

Vítěz

Vojtěch
Dyk

Anděl Páně 2

Jamie
Dornan

Anthropoid

Miroslav
Hanuš

Nikdy nejsme sami

Nejlepší herečka ve vedlejší roli

Klára
Melíšková

Já, Olga Hepnarová

Vítěz

Simona
Stašová

Lída Baarová

Arly
Jover

Masaryk

Zuzana
Krónerová

Rudý kapitán

Nejlepší scénář

Masaryk

Anthropoid

Anthropoid

Já, Olga Hepnarová

Já, Olga Hepnarová

Nikdy nejsme sami

Nikdy nejsme sami

Učitelka

Učitelka

Nejlepší kamera

Masaryk

Anthropoid

Anthropoid

Já, Olga Hepnarová

Já, Olga Hepnarová

Nikdy nejsme sami

Nikdy nejsme sami

Polednice

Polednice

Nejlepší střih

Masaryk

Anděl Páně 2

Anděl Páně 2

Anthropoid

Anthropoid

Učitelka

Učitelka

Zkáza krásou

Zkáza krásou

Nejlepší zvuk

Masaryk

Anděl Páně 2

Anděl Páně 2

Anthropoid

Anthropoid

Lichožrouti

Lichožrouti

Polednice

Polednice

Nejlepší hudba

Masaryk

Anthropoid

Anthropoid

Lída Baarová

Lída Baarová

Rudý kapitán

Rudý kapitán

Učitelka

Učitelka

Nejlepší scénografie

Masaryk

Anthropoid

Anthropoid

Lída Baarová

Lída Baarová

Lichožrouti

Lichožrouti

Učitelka

Učitelka

Nejlepší kostýmy

Masaryk

Anděl Páně 2

Anděl Páně 2

Anthropoid

Anthropoid

Já, Olga Hepnarová

Já, Olga Hepnarová

Učitelka

Učitelka

Nejlepší masky

Masaryk

Anděl Páně 2

Anděl Páně 2

Anthropoid

Anthropoid

Já, Olga Hepnarová

Já, Olga Hepnarová

Učitelka

Učitelka

Nejlepší dokument

Bratříček Karel

FC Roma

FC Roma

Zákon Helena

Zákon Helena

Zkáza krásou

Zkáza krásou

Počty cen a nominací

Masaryk 12 2
Já, Olga Hepnarová 2 6
Anthropoid 12
Učitelka 9
Anděl Páně 2 6
Nikdy nejsme sami 5
Polednice 3
Lída Baarová 3
Rodinný film 3
Zkáza krásou 2
Lichožrouti 2
Teorie tygra 2
Rudý kapitán 2
Bratříček Karel 1
Zákon Helena 1
FC Roma 1

Český lev - další ročníky

2015 2016 2017

TOPlist TOPlist TOPlist