FB pixel

Nejlepší film

Bába z ledu

Kvarteto

Milada

Milada

Po strništi bos

Po strništi bos

Špína

Špína

Nejlepší režie

Bohdan
Sláma

Bába z ledu

Vítěz

Křižáček

Miroslav
Krobot

Kvarteto

Jan
Svěrák

Po strništi bos

Nejlepší herec

Pavel
Nový

Bába z ledu

Vítěz

Karel
Roden

Křižáček

Jaroslav
Plesl

Kvarteto

Ondřej
Vetchý

Po strništi bos

Nejlepší herečka

Zuzana
Krónerová

Bába z ledu

Vítěz

Ayelet
Zurer

Milada

Tereza
Ramba

Po strništi bos

Špína

Nejlepší herec ve vedlejší roli

Oldřich
Kaiser

Po strništi bos

Vítěz

Marek
Daniel

Bába z ledu

Václav
Neužil

Bába z ledu

Martin
Finger

Zahradnictví: Rodinný přítel

Nejlepší herečka ve vedlejší roli

Petra
Špalková

Bába z ledu

Vítěz

Tatiana
Vilhelmová

Bába z ledu

Sabina
Remundová

Zahradnictví: Dezertér

Nejlepší scénář

Bába z ledu

Křižáček

Křižáček

Kvarteto

Kvarteto

Po strništi bos

Po strništi bos

Špína

Špína

Nejlepší kamera

Po strništi bos

Bába z ledu

Bába z ledu

Křižáček

Křižáček

Milada

Milada

Špína

Špína

Nejlepší střih

Špína

Bába z ledu

Bába z ledu

Kvarteto

Kvarteto

Milada

Milada

Po strništi bos

Po strništi bos

Nejlepší zvuk

Po strništi bos

Bába z ledu

Bába z ledu

Křižáček

Křižáček

Kvarteto

Kvarteto

Milada

Milada

Nejlepší hudba

Křižáček

8 hlav šílenství

8 hlav šílenství

Milada

Milada

Po strništi bos

Po strništi bos

Zahradnictví: Rodinný přítel

Zahradnictví: Rodinný přítel

Nejlepší scénografie

Lajka

Bába z ledu

Bába z ledu

Křižáček

Křižáček

Milada

Milada

Po strništi bos

Po strništi bos

Nejlepší kostýmy

Milada

Bába z ledu

Bába z ledu

Křižáček

Křižáček

Po strništi bos

Po strništi bos

Zahradnictví: Rodinný přítel

Zahradnictví: Rodinný přítel

Nejlepší masky

Milada

Bába z ledu

Bába z ledu

Křižáček

Křižáček

Po strništi bos

Po strništi bos

Zahradnictví: Rodinný přítel

Zahradnictví: Rodinný přítel

Nejlepší dokument

Červená

Český žurnál: Hranice práce

Český žurnál: Hranice práce

Mečiar

Mečiar

Nechte zpívat Mišíka

Nechte zpívat Mišíka

Svět podle Daliborka

Svět podle Daliborka

Nejlepší plakát

Po strništi bos

8 hlav šílenství

8 hlav šílenství

Bába z ledu

Bába z ledu

Červená

Červená

Křižáček

Křižáček

Cena filmových fanoušků

Po strništi bos

Nejlepší televizní film nebo minisérie

Spravedlnost

Kozy léčí

Kozy léčí

Zádušní oběť

Zádušní oběť

Nejlepší dramatický televizní seriál.

Svět pod hlavou

Bohéma

Bohéma

Trpaslík

Trpaslík

Počty cen a nominací

Bába z ledu 6 10
Po strništi bos 5 10
Milada 2 8
Křižáček 1 9
Špína 1 7
Červená 1 1
Svět pod hlavou 1 0
Lajka 1 0
Spravedlnost 1 0
Kvarteto 8
Zahradnictví: Rodinný přítel 4
8 hlav šílenství 2
Zahradnictví: Dezertér 1
Český žurnál: Hranice práce 1
Bohéma 1
Nechte zpívat Mišíka 1
Mečiar 1
Trpaslík 1
Kozy léčí 1
Svět podle Daliborka 1

Český lev - další ročníky

2015 2016 2017

TOPlist TOPlist TOPlist