FB pixel

Nejlepší film

Tvář vody

Akta Pentagon: Skryt...

Dej mi své jméno

Dunkerk

Lady Bird

Nejtemnější hodina

Nit z přízraků

Tři billboardy kouse...

Uteč

Nejlepší režie

Guillermo del Toro

Tvář vody

Vítěz

Greta Gerwig

Lady Bird

Paul Thomas Anderson

Nit z přízraků

Nejlepší herec

Gary Oldman

Nejtemnější hodina

Vítěz

Timothée Chalamet

Dej mi své jméno

Daniel Day-Lewis

Nit z přízraků

Denzel Washington

Roman J. Israel, Esq.

Nejlepší herečka

Frances McDormand

Tři billboardy kousek za Ebbingem

Vítěz

Meryl Streep

Akta Pentagon: Skrytá válka

Margot Robbie

Já, Tonya

Saoirse Ronan

Lady Bird

Sally Hawkins

Tvář vody

Nejlepší herec ve vedlejší roli

Sam Rockwell

Tři billboardy kousek za Ebbingem

Vítěz

Willem Dafoe

The Florida Project

Woody Harrelson

Tři billboardy kousek za Ebbingem

Richard Jenkins

Tvář vody

Christopher Plummer

Všechny prachy světa

Nejlepší herečka ve vedlejší roli

Allison Janney

Já, Tonya

Vítěz

Laurie Metcalf

Lady Bird

Mary J. Blige

Mudbound

Lesley Manville

Nit z přízraků

Octavia Spencer

Tvář vody

Nejlepší původní scénář

Uteč

Lady Bird

Pěkně blbě

Tři billboardy kouse...

Tvář vody

Nejlepší adaptovaný scénář

Dej mi své jméno

Logan: Wolverine

Mudbound

The Disaster Artist

Velká hra

Nejlepší kamera

Blade Runner 2049

Dunkerk

Mudbound

Nejtemnější hodina

Tvář vody

Nejlepší výprava

Tvář vody

Blade Runner 2049

Dunkerk

Kráska a zvíře

Nejtemnější hodina

Nejlepší kostýmy

Nit z přízraků

Blade Runner 2049

Kráska a zvíře

Tvář vody

Viktorie a Abdul

Nejlepší masky

Nejtemnější hodina

(Ne)obyčejný kluk

Viktorie a Abdul

Nejlepší střih

Dunkerk

Baby Driver

Já, Tonya

Tři billboardy kouse...

Tvář vody

Nejlepší zvuk

Dunkerk

Baby Driver

Blade Runner 2049

Star Wars: Poslední ...

Tvář vody

Nejlepší střih zvuku

Dunkerk

Baby Driver

Blade Runner 2049

Star Wars: Poslední ...

Tvář vody

Nejlepší efekty

Blade Runner 2049

Kong: Ostrov lebek

Star Wars: Poslední ...

Strážci Galaxie Vol ...

Válka o planetu opic

Nejlepší píseň

Coco

Dej mi své jméno

Marshall

Mudbound

Největší showman

Nejlepší hudba

Tvář vody

Dunkerk

Nit z přízraků

Star Wars: Poslední ...

Tři billboardy kouse...

Nejlepší cizojazyčný film

Fantastická žena

Čtverec

L'insulte

Nemilovaní

O těle a duši

Nejlepší animovaný film

Coco

Mimi šéf

S láskou Vincent

Počty nominací a cen

Oscar - další ročníky

2015 2016 2017

TOPlist TOPlist TOPlist