FB pixel

Nejlepší film - drama

Tři billboardy kouse...

Akta Pentagon: Skryt...

Dej mi své jméno

Dunkerk

Tvář vody

Nejlepší film - muzikál/komedie

Lady Bird

Já, Tonya

Největší showman

The Disaster Artist

Uteč

Nejlepší herec - drama

Gary Oldman

Nejtemnější hodina

Vítěz

Tom Hanks

Akta Pentagon: Skrytá válka

Timothée Chalamet

Dej mi své jméno

Daniel Day-Lewis

Nit z přízraků

Denzel Washington

Roman J. Israel, Esq.

Nejlepší herečka - drama

Frances McDormand

Tři billboardy kousek za Ebbingem

Vítěz

Meryl Streep

Akta Pentagon: Skrytá válka

Sally Hawkins

Tvář vody

Jessica Chastain

Velká hra

Michelle Williams

Všechny prachy světa

Nejlepší herec - muzikál/komedie

James Franco

The Disaster Artist

Vítěz

Ansel Elgort

Baby Driver

Hugh Jackman

Největší showman

Steve Carell

Souboj pohlaví

Nejlepší herečka - muzikál/komedie

Saoirse Ronan

Lady Bird

Vítěz

Margot Robbie

Já, Tonya

Emma Stone

Souboj pohlaví

Helen Mirren

The Leisure Seeker

Judi Dench

Viktorie a Abdul

Nejlepší herec ve vedlejší roli

Sam Rockwell

Tři billboardy kousek za Ebbingem

Vítěz

Armie Hammer

Dej mi své jméno

Willem Dafoe

The Florida Project

Richard Jenkins

Tvář vody

Christopher Plummer

Všechny prachy světa

Nejlepší herečka ve vedlejší roli

Allison Janney

Já, Tonya

Vítěz

Laurie Metcalf

Lady Bird

Mary J. Blige

Mudbound

Octavia Spencer

Tvář vody

Hong Chau

Zmenšování

Nejlepší režie

Tvář vody

Akta Pentagon: Skryt...

Dunkerk

Tři billboardy kouse...

Všechny prachy světa

Nejlepší scénář

Tři billboardy kouse...

Akta Pentagon: Skryt...

Lady Bird

Tvář vody

Velká hra

Nejlepší píseň

Největší showman

Coco

Ferdinand

Mudbound

Štastná hvězda

Nejlepší hudba

Tvář vody

Akta Pentagon: Skryt...

Dunkerk

Nit z přízraků

Tři billboardy kouse...

Nejlepší animovaný film

Coco

Ferdinand

Mimi šéf

S láskou Vincent

The Breadwinner

Nejlepší cizojazyčný film

Odnikud

Čtverec

Fantastická žena

First They Killed My...

Nemilovaní

Nejlepší TV seriál - drama

Příběh služebnice

Hra o trůny

Stranger Things

The Crown

This is Us

Nejlepší TV seriál - muzikál/komedie

The Marvelous Mrs. M...

black-ish

Master of None

SMILF

Will & Grace

Nejlepší TV film/minisérie

Sedmilhářky

Fargo

Feud

Stíny nad jezerem

The Sinner

Nejlepší TV herec - drama

Sterling K. Brown

This is Us

Vítěz

Liev Schreiber

Ray Donovan

Freddie Highmore

The Good Doctor

Bob Odenkirk

Volejte Saulovi

Nejlepší TV herečka - drama

Elisabeth Moss

Příběh služebnice

Vítěz

Katherine Langford

13 Reasons Why

Claire Foy

The Crown

Maggie Gyllenhaal

The Deuce: Špína Manhattanu

Nejlepší TV herec - muzikál/komedie

Aziz Ansari

Master of None

Vítěz

Kevin Bacon

I Love Dick

William H. Macy

Shameless

Eric McCormack

Will & Grace

Nejlepší TV herečka - muzikál/komedie

Rachel Brosnahan

The Marvelous Mrs. Maisel

Vítěz

Pamela Adlon

Bude líp

Issa Rae

Nesvá

Nejlepší TV herec - minisérie/film

Ewan McGregor

Fargo

Vítěz

Robert De Niro

Čaroděj ze země lží

Kyle MacLachlan

Městečko Twin Peaks

Jude Law

Mladý papež

Nejlepší TV herečka - minisérie/film

Nicole Kidman

Sedmilhářky

Vítěz

Reese Witherspoon

Sedmilhářky

Jessica Biel

The Sinner

Nejlepší TV herec ve vedlejší roli

Alexander Skarsgard

Sedmilhářky

Vítěz

David Harbour

Stranger Things

Nejlepší TV herečka ve vedlejší roli

Laura Dern

Sedmilhářky

Vítěz

Michelle Pfeiffer

Čaroděj ze země lží

Ann Dowd

Příběh služebnice

Shailene Woodley

Sedmilhářky

Chrissy Metz

This is Us

Počty nominací a cen

Zlaté Glóby - další ročníky

2015 2016 2017

TOPlist TOPlist TOPlist