FB pixel TP pixel
Art School Confidential
Art School Confidential

Art School Confidential

Art School Confidential
USA | 2006 | Komedie | 102 minut

Režisér filmů Přízračný svět a Santa je úchyl! tentokrát přináší film o talentovaném mladém malíři Jerome Platzovi (Max Minghella), který utíká ze střední školy, aby studoval na malé umělecké škole na východním pobřeží. Chce si tu splnit své největší přání – stát se největším světovým malířem, podob...

Režisér filmů Přízračný svět a Santa je úchyl! tentokrát přináší film o talentovaném mladém malíři Jerome Platzovi (Max Minghella), který utíká ze střední školy, aby studoval na malé umělecké škole na východním pobřeží. Chce si tu splnit své největší přání – stát se největším světovým malířem, podobně jako jeho vzor Picasso. Krásu a preciznost jeho portrétů bohužel na hodinách umění nikdo neocení. Dokonce ani jeho příkré soudy o práci spolužáků a pozdější pokusy vytvořit své vlastní pseudoumění nenajdou obdivovatele. Ale někdo přeci jen Jeromeho obdivuje.…

IMDb  63 % CSFD  62 %

Art School Confidential online

Sledovat Art School Confidential online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Art School Confidential online, zda je ke stažení a zda má Art School Confidential dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
původní znění | české titulky | český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 1. 11. 2022
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)

Art School Confidential obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Art School Confidential, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Art School Confidential postavy.

Art School Confidential recenze a hodnocení

Ve filmu Art School Confidential hrají Max Minghella, Sophia Myles, John Malkovich, Jim Broadbent, Matt Keeslar, Ethan Suplee, Joel David Moore.

Film Art School Confidential režíruje Terry Zwigoff.

Film Art School Confidential má 102 minut.

Film Art School Confidential můžete vidět na iTunes.

Film Art School Confidential je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.