FB pixel TP pixel
Center Stage : Turn It Up
Center Stage : Turn It Up

Center Stage: Turn It Up

Center Stage : Turn It Up
USA | 2008 | Center Stage | Drama | 95 minut

Návrat fenoménu Tanec s vášní: Rozbal to! s novými tanečníky přináší i novou vášeň. Vše co kdy Kate Parkerová (Rachele Brooke Smithová) opravdu chtěla, bylo studium na prestižní newyorské Americké baletní akademii. Ale když jí tam nevezmou, uvědomí si, že aby uspěla v tanečním světě chce to něco víc...

Návrat fenoménu Tanec s vášní: Rozbal to! s novými tanečníky přináší i novou vášeň. Vše co kdy Kate Parkerová (Rachele Brooke Smithová) opravdu chtěla, bylo studium na prestižní newyorské Americké baletní akademii. Ale když jí tam nevezmou, uvědomí si, že aby uspěla v tanečním světě chce to něco víc, než jen přirozený talent. Ve špičkovém hip-hopovém klubu, za pomoci pohledného bývalého hokejisty - nyní tanečníka, však ještě může dosáhnout splnění svých snů.

IMDb  60 % CSFD  56 %

Center Stage: Turn It Up online

Sledovat Center Stage: Turn It Up online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Center Stage: Turn It Up online, zda je ke stažení a zda má Center Stage: Turn It Up dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 25. 3. 2020
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)

Center Stage: Turn It Up obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Center Stage: Turn It Up, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Center Stage: Turn It Up postavy.

Rachele Brooke Smith
Rachele Brooke Smith
Kate Parker
Kenny Wormald
Kenny Wormald
Tommy Anderson
Sarah Jayne Jensen
Sarah Jayne Jensen
Suzanne Von Stroh
Peter Gallagher
Peter Gallagher
Jonathan Reeves
Nicole Muñoz
Nicole Muñoz
Bella Parker
Ethan Stiefel
Ethan Stiefel
Cooper Nielsen

Center Stage: Turn It Up recenze a hodnocení