FB pixel TP pixel
Der Nanny
Der Nanny

Chůvák

Der Nanny
Německo | 2015 | Komedie | Romantická komedie

Clemens nemá na své děti čas. Pracuje totiž na velké změně územního plánu města a smlouvy jsou na spadnutí. Chybí už jen, aby pár nájemců opustilo své byty a výstavba může začít. Když Rolf přijde o svůj byt, chce se pomstít a rozhodne se stát chůvou Clemensových dětí. Plán je víc než jasný – sabotáž...

Clemens nemá na své děti čas. Pracuje totiž na velké změně územního plánu města a smlouvy jsou na spadnutí. Chybí už jen, aby pár nájemců opustilo své byty a výstavba může začít. Když Rolf přijde o svůj byt, chce se pomstít a rozhodne se stát chůvou Clemensových dětí. Plán je víc než jasný – sabotáž. Nepočítá ale s tím, že Clemensovy děti Winnie a Theo jsou připraveny na všechno. Udělaly si totiž sport z toho, že se dokážou zbavit všech svých chův. A věřte, že neznají slitování – což nový Chůvák zjistí velice brzy. Ale zatímco se Rolf snaží zachránit svůj domov, nechtěně se stává i zachráncem Clemensovy rodiny.

IMDb  57 % CSFD  64 %

Chůvák online

Sledovat Chůvák online můžeš na Prima Videopůjčovna, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Chůvák online, zda je ke stažení a zda má Chůvák dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | SD kvalita | od 28. 1. 2022
Předplatné za 159 Kč
Prima Videopůjčovna
Prima Videopůjčovna
český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 6. 1. 2022
Cena nezjištěna

Chůvák obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Chůvák, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Chůvák postavy.

Chůvák zajímavosti

Tržby v českých kinech
743 398 Kč
Návštěvnost v českých kinech
5 509 diváků

Chůvák recenze a hodnocení

Ve filmu Chůvák hrají Matthias Schweighöfer, Milan Peschel, Paula Hartmann, Arved Friese, Joko Winterscheidt, Sascha Alexander, Ilka Bessin.

Film Chůvák režíruje Matthias Schweighöfer.

Film Chůvák vidělo v českých kinech 5 509 diváků.

Film Chůvák můžete vidět na Prima Videopůjčovna, Voyo.

Film Chůvák je online na Prima Videopůjčovna, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.