FB pixel TP pixel
Delete History
Delete History

Delete History

Delete History
Francie | 2020 | Komedie | Satira | 110 minut

Tři sousedé z předměstí se vyrovnávají s důsledky moderního světa sociálních sítí. Marie, může kvůli sexuální nahrávce ztratit respekt svého syna; Bertrandová dcera, oběť online šikany; a Christine, jejíž Uber hodnocení odmítá narůst. S pomocí skutečného hackera se odhodlají bojovat s mocnými větrný...

Tři sousedé z předměstí se vyrovnávají s důsledky moderního světa sociálních sítí. Marie, může kvůli sexuální nahrávce ztratit respekt svého syna; Bertrandová dcera, oběť online šikany; a Christine, jejíž Uber hodnocení odmítá narůst. S pomocí skutečného hackera se odhodlají bojovat s mocnými větrnými mlýny současného života - s technologickými giganty. Možná jsou už od počátku poraženi, ale člověk nikdy neví ...

IMDb  58 % CSFD  59 %

Delete History online

Sledovat Delete History online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Delete History online, zda je ke stažení a zda má Delete History dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 1. 2. 2022
Předplatné za 155 Kč

Delete History obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Delete History, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Delete History postavy.

Denis Podalydès
Denis Podalydès
Bertrand
Corinne Masiero
Corinne Masiero
Christine
Vincent Lacoste
Vincent Lacoste
Le Sextapeur
Benoît Poelvoorde
Benoît Poelvoorde
Le livreur Alimazone
Vincent Dedienne
Vincent Dedienne
Le fermier bio
Philippe Rebbot
Philippe Rebbot
La feignasse
Michel Houellebecq
Michel Houellebecq
Le client suicidaire

Delete History recenze a hodnocení

Ve filmu Delete History hrají Blanche Gardin, Denis Podalydes, Corinne Masiero, Vincent Lacoste, Benoît Poelvoorde, Bouli Lanners, Vincent Dedienne.

Film Delete History režíruje Benoît Delépine, Gustave Kervern.

Film Delete History má 110 minut.

Film Delete History můžete vidět na Edison.

Film Delete History je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.