FB pixel TP pixel
Description of a Memory
Description of a Memory

Description of a Memory

Description of a Memory
Izrael | 2006 | 80 minut

Dan Geva během své filmové výpravy nahlíží do zákoutí paměti, tak jak je zachytila kamera impresionistického snímku Chrise Markera „Popis jednoho zápasu“ (Description d’un combat), který na Berlinale v roce 1961 získal Zlatého medvěda. Geva vstupuje do poetického a filosofického filmového dialogu s ...

Dan Geva během své filmové výpravy nahlíží do zákoutí paměti, tak jak je zachytila kamera impresionistického snímku Chrise Markera „Popis jednoho zápasu“ (Description d’un combat), který na Berlinale v roce 1961 získal Zlatého medvěda. Geva vstupuje do poetického a filosofického filmového dialogu s původním snímkem, nad jeho obrazy a slova vrší vlastní postřehy a ukazuje, že dnešní Izrael zdaleka přesahuje představy francouzského mistra.Více zde.

IMDb  65 %

Description of a Memory online

Sledovat Description of a Memory online můžeš na DaFilms. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Description of a Memory online, zda je ke stažení a zda má Description of a Memory dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
anglické titulky | od 13. 11. 2016
Půjčení za 65 Kč Nákup za 110 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Description of a Memory obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Description of a Memory, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Description of a Memory postavy.

Dan Geva
Dan Geva
Režie

Description of a Memory recenze a hodnocení

Ve filmu Description of a Memory hrají .

Film Description of a Memory režíruje Dan Geva.

Film Description of a Memory má 80 minut.

Film Description of a Memory můžete vidět na DaFilms.

Film Description of a Memory je online na DaFilms, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.