FB pixel TP pixel
Dirty Work
Dirty Work

Dirty Work

Dirty Work
USA | 1998 | Komedie | Satira | 82 minut

Nedlouho poté, co Norm Macdonald opustil pozici moderátora skeče Weekend Update v rámci televizní show Saturday Night Live, se objevil právě v této komedii o mazaném Mitchi Weaverovi (Norm Macdonald), který spolu s parťákem Samem McKennou (Artie Lange) založí firmu na pomstu (Špinavá práce, s. r. o....

Nedlouho poté, co Norm Macdonald opustil pozici moderátora skeče Weekend Update v rámci televizní show Saturday Night Live, se objevil právě v této komedii o mazaném Mitchi Weaverovi (Norm Macdonald), který spolu s parťákem Samem McKennou (Artie Lange) založí firmu na pomstu (Špinavá práce, s. r. o.), a to s cílem vydělat 50 000 dolarů na transplantaci srdce pro Samova tátu (Jack Warden). Nejdříve se jim podaří zničit diktátorského manažera kina (Don Rickles) a pak si najmou prostitutky, aby během natáčení televizní reklamy obchodníka s auty hrály mrtvoly. Pohádkově bohatý developer Travis Cole (Christopher McDonald) si však začne dělat starosti, neboť Mitch a Sam mu začnou narušovat jeho plány na likvidaci domu jedné nejmenované ženy. Cole si je totiž původně najal, aby dům zničili, a on tak mohl nařídit demolici. Danou budovu však Cole nevlastní, takže problémy na sebe nenechají dlouho čekat, a to hlavně proto, že zde žije také babička Mitchovy přítelkyně. Spor nakonec dospěje k dramatickému závěru. V epizodních rolích se ve snímku objevují Chevy Chase, nedávno zesnulý Chris Farley, bývalá dětská hvězda Gary Coleman, Adam Sandler či John Goodman

CSFD  51 %

Dirty Work online

Sledovat Dirty Work online můžeš na Google Play. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Dirty Work online, zda je ke stažení a zda má Dirty Work dabing nebo titulky.

Google Play
Google Play
původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 20. 9. 2021
Cena nezjištěna

Dirty Work obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Dirty Work, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Dirty Work postavy.

Norm Macdonald
Norm Macdonald
Mitch Weaver
Artie Lange
Artie Lange
Sam McKenna
Jack Warden
Jack Warden
'Pops' McKenna
Don Rickles
Don Rickles
Mr. Hamilton
Christopher McDonald
Christopher McDonald
Travis Cole
Chevy Chase
Chevy Chase
Dr. Farthing
Chris Farley
Chris Farley
Jimmy
Rebecca Romijn
Rebecca Romijn
Bearded Lady
Bob Saget
Bob Saget
Režie

Dirty Work recenze a hodnocení

Ve filmu Dirty Work hrají Norm Macdonald, Artie Lange, Jack Warden, Traylor Howard, Don Rickles, Christopher McDonald, Chevy Chase.

Film Dirty Work režíruje Bob Saget.

Film Dirty Work má 82 minut.

Film Dirty Work můžete vidět na Google Play.

Film Dirty Work je online na Google Play, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.