FB pixel TP pixel
Elvis Presley: The Searcher
Elvis Presley: The Searcher

Elvis Presley: The Searcher

Elvis Presley: The Searcher
USA | 2018 | Dokumenty | 100 minut | 1 řad(a) | 2 epizod

Byl to chlapec z Tupela, který vyrostl, aby se stal největší hudební hvězdou. Na cestě k úspěchu nasával nepřeberné množství různých vlivů a v rámci svého celoživotního hledání sebevyjádření vytvořil revoluční hudební výraz. Součástí dvoudílného dokumentu ELVIS PRESLEY: THE SEARCHER, který sleduje t...

Byl to chlapec z Tupela, který vyrostl, aby se stal největší hudební hvězdou. Na cestě k úspěchu nasával nepřeberné množství různých vlivů a v rámci svého celoživotního hledání sebevyjádření vytvořil revoluční hudební výraz. Součástí dvoudílného dokumentu ELVIS PRESLEY: THE SEARCHER, který sleduje tvůrčí cestu krále rokenrolu od dětství až po poslední nahrávky ze studia Jungle Room pořízené v roce 1976, jsou úchvatné atmosférické záběry z Gracelandu, Elvisova kultovního sídla, a více než 20 nových, exkluzivních rozhovorů se studiovými hudebníky, producenty, techniky, režiséry a dalšími umělci, kteří ho znali, nebo jím byli hluboce ovlivněni. Film nabízí také dosud nezveřejněné fotografie a nahrávky ze soukromých sbírek z celého světa a původní píseň od hlavního kytaristy Pearl Jam Mikea McCreadyho.

IMDb  77 %
Voyo
Dokumenty na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Elvis Presley: The Searcher online

Elvis Presley: The Searcher online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Elvis Presley: The Searcher obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Elvis Presley: The Searcher, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Elvis Presley: The Searcher postavy.

Elvis Presley: The Searcher recenze a hodnocení

Tvůj názor na Elvis Presley: The Searcher?

V seriálu Elvis Presley: The Searcher hrají Victor Linn, Bill C. Malone, Portia Maultsby, Larry Strickland, Warren Zanes, Gladys Presley, Preston Lauterbach.

Seriál Elvis Presley: The Searcher není zatím nikde online.

Seriál Elvis Presley: The Searcher není zatím kde sledovat.