FB pixel TP pixel
Hard Eight

Gambler

Hard Eight
USA | 1996 | Thrillery | Poker | 96 minut

Tommy Vinson je pokerová legenda, zatímco mladý Alex Stillman o dráze profesionálního hráče zatím jenom snil. Když se dají dohromady, vyhrají každý turnaj. Ale jak to dopadne, když se z nich stanou soupeři? V hlavních rolích Burt Reynolds a Bret Harrison.Americké drama, které se odehrává v prostředí...

Tommy Vinson je pokerová legenda, zatímco mladý Alex Stillman o dráze profesionálního hráče zatím jenom snil. Když se dají dohromady, vyhrají každý turnaj. Ale jak to dopadne, když se z nich stanou soupeři? V hlavních rolích Burt Reynolds a Bret Harrison.Americké drama, které se odehrává v prostředí hazardních her a vysokých sázek v pokeru, vypráví příběh Alexe Stillmana, domýšlivého frajírka z university Yale, který sní o tom, že se stane profesionálním hráčem pokeru. Zatím toho ještě moc neumí, ale naštěstí se setkává s pokerovou legendou Tommym Vinsonem, hráčem, který před dvaceti lety patřil ke špičce, ale nechal hazardu, aby zachránil svou rodinu. Tehdy sice přísahal své ženě, že se karet už nikdy nedotkne, ale po setkání s Alexem zjistí, že by mohl znovu získat sebedůvěru, hrdost i titul šampióna, kdyby talentovaného mladíka vzal pod svá ochranná křídla. Alex se řídí při hře Tommyho pokyny a společně vyhrají každý turnaj, jehož se účastní. Jenže pak se na scéně objeví půvabná call girl z Las Vegas, která odvádí Alexe od hracího stolu. Mezi talentovaným žákem a zkušeným učitelem se prohlubuje propast a skončí to tak, že při prestižním světovém utkání stojí proti sobě jako soupeři. Kdo z nich vyhraje? Stárnoucí mistr, který slíbil, že karet nechá, nebo nováček, jenž se od něho naučil všechny triky? V hlavních rolích Burt Reynolds, Bret Harrison a Shannon Elizabeth, režii má Gil Cates Jr.

IMDb  73 %

Gambler online

Sledovat Gambler online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Gambler online, zda je ke stažení a zda má Gambler dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
původní znění | český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 9. 11. 2018
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 79 Kč nebo 99 Kč (HD)

Gambler obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Gambler, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Gambler postavy.

Philip Baker Hall
Philip Baker Hall
Sydney Brown
Gwyneth Paltrow
Gwyneth Paltrow
Clementine
John C. Reilly
John C. Reilly
John Finnegan
Philip Seymour Hoffman
Philip Seymour Hoffman
Young craps player
Melora Walters
Melora Walters
Jimmy's girl
Robert Ridgely
Robert Ridgely
Keno manager
Nathanael Cooper
Nathanael Cooper
Restroom attendant
Wynn White
Wynn White
Waitress
Jon Brion
Jon Brion
Hudba
Michael Penn
Michael Penn
Hudba

Gambler recenze a hodnocení