FB pixel TP pixel
El Dorado: Temple of the Sun
El Dorado: Temple of the Sun

Honba za klenotem ElDorada

El Dorado: Temple of the Sun
USA | 2010 | Dobrodružné filmy | Hledání pokladu | 90 minut

Dva dobrodruzi se vydali do peruánského pralesa, aby pomocí Zlatého kalendáře našli legendární El Dorado. Ale nejsou sami, kdo má zájem o tento poklad...Shane West jako archeolog a dobrodruh Jack Wilder se po smrti přítele, který zahynul při explozi, rozhodl opustit armádu a spojil se se svou bývalo...

Dva dobrodruzi se vydali do peruánského pralesa, aby pomocí Zlatého kalendáře našli legendární El Dorado. Ale nejsou sami, kdo má zájem o tento poklad...Shane West jako archeolog a dobrodruh Jack Wilder se po smrti přítele, který zahynul při explozi, rozhodl opustit armádu a spojil se se svou bývalou přítelkyní Marií Martínez. Vydají se na expedici do And, aby našli takzvaný Zlatý kalendář a pomocí něj bájné El Dorado, tedy mýtické "Zlaté město", které se údajně ukrývá v hlubokých pralesích Peru. Je možné, že El Dorado skutečně existuje? Při přechodu džunglí v Andách musí přežít setkání s bojovnými indiánskými kmeny, překonat různé pasti a překážky, ale především kletbu uvalenou na tajemné proroctví Inků. Když dobrodruzi začnou odhalovat skutečné tajemství související s hrozící globální klimatickou katastrofou, jejich život ohrozí plukovník Sam Grissom a jeho po zuby ozbrojení vojáci, kteří mají přirozeně také zájem zmocnit se legendárního pokladu ...

IMDb  49 % CSFD  36 %

Honba za klenotem ElDorada online

Sledovat Honba za klenotem ElDorada online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Honba za klenotem ElDorada online, zda je ke stažení a zda má Honba za klenotem ElDorada dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | SD kvalita | od 8. 6. 2022
Předplatné za 159 Kč

Honba za klenotem ElDorada obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Honba za klenotem ElDorada, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Honba za klenotem ElDorada postavy.

Honba za klenotem ElDorada recenze a hodnocení

Tvůj názor na Honba za klenotem ElDorada?

Ve filmu Honba za klenotem ElDorada hrají Shane West, Luke Goss, Natalie Martinez, Elden Henson, Julio Oscar Mechoso.

Film Honba za klenotem ElDorada režíruje .

Film Honba za klenotem ElDorada má 90 minut.

Film Honba za klenotem ElDorada můžete vidět na Voyo.

Film Honba za klenotem ElDorada je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.