FB pixel TP pixel
How Green Was My Valley

How Green Was My Valley

How Green Was My Valley
USA | 1941 | Drama | 118 minut

Velšská vesnice Cum Rhonda leží v malebném údolí, které se na přelomu 19. a 20. století pomalu mění k nepoznání. Většina zdejších mužů pracuje v uhelných dolech, které přetvářejí jak krajinu...

Velšská vesnice Cum Rhonda leží v malebném údolí, které se na přelomu 19. a 20. století pomalu mění k nepoznání. Většina zdejších mužů pracuje v uhelných dolech, které přetvářejí jak krajinu, tak i duši jejích obyvatel. V dolech pracuje i Gwilym Morgan se svými syny. Jen nejmladší Huw je zatím ještě dítě. Jako jediný má však naději na lepší život. Rodina Morganových musí přestát řadu těžkých chvil: když majitelé dolu sníží horníkům výdělky, přijde čas bránit svá práva. Jenže Gwilym Morgan má na zakládání odborů úplně jiný názor než jeho synové. Malý Huw spadne i s matkou do ledového potoka a na nějakou dobu zůstane upoutaný na lůžko. Najít chuť do života mu pomáhá sympatický reverend Gruffydd, zamilovaný do Huwovy sestry Angharad. Nezapomenutelný film režiséra Johna Forda vznikl podle románu Richarda Llewellyna. Získal pět Oscarů.

IMDb  78 %

How Green Was My Valley online

Sledovat How Green Was My Valley online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film How Green Was My Valley online, zda je ke stažení a zda má How Green Was My Valley dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 9. 11. 2018
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 229 Kč (i HD)

How Green Was My Valley obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu How Green Was My Valley, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu How Green Was My Valley postavy.

How Green Was My Valley recenze a hodnocení