Facebook pixel
Jackie


69%
69%
Jackie 100 20

IMDB hodnocení

32662
Jackie online

Jackie

Premiéra:    USA    91 minut

Co přesně se dělo po atentátu na JFK v roce 1963? Toto je pohled jeho ženy Jackie, která se musela vyrovnat s mnoha novými skutečnostmi.

Dle skutečnostiDrama

Jak se ti film líbil?


Přihlas se, abys mohl film hodnotit či ukládat

Líbil se mi
Nelíbil se mi
Uložit na později


Jackie herci a herečky
Jackie online


Aerovod

České titulky  + SD

60 Kč

Půjčit
Přehrát
15. 8. 2017 21:05:11


Alza

Původní znění + Český dabing  + České titulky  + HD + SD

0 (59)

Půjčit (v HD)
Přehrát
1. 9. 2017 7:50:07


Banaxi

Původní znění + Český dabing  + České titulky  + SD

89 Kč

Půjčit
Přehrát
14. 10. 2017 23:55:10


Google Play

Původní znění + Český dabing  + HD + SD

110 Kč

Půjčit
Přehrát
14. 10. 2017 1:25:08


Itunes

Původní znění + Český dabing  + HD + SD

79 (79)

Půjčit (v HD)
Přehrát
11. 10. 2017 2:55:07


O2TV

Původní znění + České titulky  + SD

45 Kč

Půjčit
Přehrát
3. 10. 2017 15:40:11
Jackie novinky


10 nejlepších letních novinek na iTunes

10 nejlepších letních novinek na iTunes

před 3 měsíci   Tipy na film  

Za poslední měsíc přibylo na iTunes několik hitů, které jste mohli v kinech vidět na konci zimy a začátku jara. Nechybí tam oscaroví kandidáti jako Jackie nebo Mlčení, blockbustery typu Kong: Ostrov lebek nebo Kráska a zvíře, animák Pes ro(c)ku nebo comicsovka Logan. Vybrali jsme nejprodávanější desítku za poslední dobu.10 červnových novinek na Alza

10 červnových novinek na Alza

před 4 měsíci   Tipy na film  

Vybíráme ty nejzajímavější filmy, které se za poslední týdny objevily v nabídce půjčovny největšího internetového obchodu Alza. Na své si přijdou především fajnšmekři, kteří mají rádi starší filmy Jima Jarmuscha, Aki Kaurismaiko, najdete tu ale i zajímavé novinky jako Neon Demon, Macbeth, Tanečnice nebo Červená želva.
Jackie recenze 70
Dagmar Šimková (TotalFilm) ohodnotnil Jackie
2017

Co Larraín nedokázal vzbudit, je soucit se samotnou Kennedyovou. Divák se při vší toleranci dostane ve filmu k okamžikům, kdy bude pochybovat o cílevědomosti režiséra a bude mu připadat, že Natalie Portman přehrává a chybí jí trochu víc uvolněnosti. Jestli to tak je nebo ne, ví jen ona a režisér. Každopádně film si vysloužil nominaci na Oscara v kategorii nejlepší herečka, hudba a kostýmy Uspěl i v rámci nominací na Zlaté glóby a BAFTA.


 30
Mr. Hlad (Moviezone) ohodnotnil Jackie
2017

Jackie Kennedyové umřel manžel. A tak je smutná. A o tom to celé je, o jedné paní, která je smutná, a tak se smutně tváří. Natalie Portman se sice snažila okoukat gesta i hlas bývalé první dámy a dává do své role všechno, je to ale k ničemu, když je tou rolí naprosto nezajímavá a vlastně dost otravná dáma, kolem níž všichni chodí po špičkách, aby se mohla v klidu trápit. Neskutečně nudný a otravný film.


 60
Honza Varga (Filmspot) ohodnotnil Jackie
2017

Drama Jackie se sice věnuje životu první dámy Jackie Kennedy, ale téměř výhradně jen krátkému období mezi atentátem na jejího manžela a jeho pohřbem. Výjimku tvoří pár scén odehrávajících se během jejího působení v Bílém domě a také několik dní po pohřbu, kdy Jackie dává v soukromí exkluzivní rozhovor nějakému novináři, čímž je celý film orámován.


Jan Gregor (Aktualne) ohodnotnil Jackie
2017

Filmový portrét Jackie Kennedyové v podání Natalie Portmanové nahlíží do zákulisí Bílého domu po atentátu na 35. prezidenta USA.


 55
Mirka Spáčilová (iDnes) ohodnotnil Jackie
2017

Příběh americké první dámy Jacqueline Kennedyové nazvaný prostě Jackie má tři nominace na Oscara. Včetně výkonu Natalie Portmanové v titulní roli, což je jedna z mála opravdu silných stránek vyumělkovaného melodramatu.


 70
František Fuka (FFFilm) ohodnotnil Jackie

Natalie Portmanová se nám představí jako Jackie Kennedyová v životopisném filmu, který skáče tam a zpět, ale většina se ho odehrává ve dnech těsně po atentátu na Johna F. Kennedyho (a menší část o několik týdnů později, kdy to Jackie všechno vypráví reportérovi).


Robert Pavelka (Eurozpravy) ohodnotnil Jackie

Recenze - Pokud neustále opakujeme, že filmy mající v záhlaví poznámku "natočeno či inspirováno skutečnou událostí" vesele přibývají, ještě to neznamená, že všechny mají stejnou kvalitu. Právě jedním z takových příkladů je snímek Jackie.


Jackie zajímavosti


14

tržby svět mil. $

19

tisíc diváků v ČR

3

tržby ČR mil. Kč


Podobné Filmy jako Jackie
Doporučte film

Doporuč mi film

Stačí se zaregistrovat či přihlásit přímo ze sociálních sítí, a my na základě tvých preferencí a tvých hodnocení vybereme v jednu chvíli jen jeden film.

TOPlist TOPlist TOPlist